Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Świetny pomysł z tapetowaniem ściany :)

 

Jeszcze nie policzyłam ile tego drewna będę potrzebować na elewację. Obawiam się, że sporo.

 

Myjkę omawiałyśmy tylko jedną Karchera http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Home__Garden/Myjki_do_okien/Wybierz_model.htm chyba to było u Chloe, albo Karoliny.

 

Pestka pomysł w dużej części Twój :p Ostatnio obrysowałam te kafle na ścianie ale jak widać nadal wiem że nic nie wiem

 

Dzięki za linka, te tańsze modele wystarczą? Któryś z tych do 300zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozmowa była o WV 2 albo o WV 50. Jeśli chodzi o funkcjonowanie to te myjki, nie różnią się niczym. Mają różne czasy pracy, długość ładowania akumulatora, ciężar i wyposażenie dodatkowe. No i jedne myją 20 okien na jednym ładowaniu, a inne 35.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mieszkaniu miałam 3 standardowe i jedno na całą ścianę. Mało niby, a jednak, gdyby nie magiczne ściereczki do mycia szyb bez detergentów i bez docierania do suchego, to chyba bym oszalała. 6 to całkiem pokaźna ilość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u producenta płytka jest do góry nogami z Twoją :)

 

 

a ja bym nie cięła jej, upieram się przy swoim i tych nieregularnych brzegach - dodają uroku i nie będą jakoś super mega widoczne przy obrobieniu dookoła i pomalowaniu, a jednak nie będzie to uciachane kółko

zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisząc "zaoszczędzić" miałam na myśli kupienie którejś z tych tańszych. ^ okien to już całkiem sporo mycia jest

 

w mieszkaniu miałam 3 standardowe i jedno na całą ścianę. Mało niby, a jednak, gdyby nie magiczne ściereczki do mycia szyb bez detergentów i bez docierania do suchego, to chyba bym oszalała. 6 to całkiem pokaźna ilość :)

 

wanilia - myjkę polecam całym sercem:D u chloe nawet instrukcję użycia wstawiłam, bo dziewczyny miały problem ze smugami;)

U mnie smug żadnych - Marta bierz w ciemno - a jak masz jeszcze lustra lub kabinę prysznicową to tym bardziej:)

 

Przekonałyście mnie :rolleyes:

 

jeszcze nie teraz, ale jak z większymi wydatkami się uporam, to myjkę zakupię:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana, Ty masz który model?

 

ja mam akurat 75 (różni się ponoć od 50 dodatkową ssawką - mam i długą i tą na 28cm). Ta mała fajna, jak ktoś ma szprosy, albo małe powierzchnie. Póki co używam dużej, a małą użyłam raz do szyb samochodowych - kolejne zastosowanie:)

Pamiętajcie tylko, że magiczny to jest płyn, a sam karcher po prostu wygodny i czysty w robocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienkowo się zrobiło w wątkach sąsiednich więc i ja pozwolę sobie na złapanie oddechu (kolejny raz) z kuchnią i zajęcie się łazienką. Trochę się boję....wiem że daleko tej mojej klitce łazienkowej do ideału ale większość decyzji została już podjęta i nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać. Pytanie co mogę poprawić?

Wymiary : Sciana pod oknem 184 cm, boczne ściany 246 cm, drzwi 88 cm, na lewo od drzwi zostaje 85 cm a na prawo 10 cm

 

wizualizacja

http://img3.poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=4GaugkkXyVlUnF01tSAtPzbaPDMVbzNob2OtLTPwMTNVeDNAhWaZjSMef3OxPTPVcjMwNDMJ8zcabjNsNzNZhmYjPTP2cTOsfDNJ8jNZjTMJ8DbadiNs8CMskgARkDAofmLFMwZk

http://img3.poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=4GaugkkXyVlUnF01tSAtPzbacjN2dzMwhmYijjNRdDORd2OBATPoKTNJPzcacTNwbzN6hnYwjjNVPDNZO2OtLzcaeTOZNDOZhjYRaTPohmYMjzNR8jIk8AAsqAAkNSNfGGc2k

 

Wizualizacja zupełnie nie oddaje kolorów kafli bo podłoga jest bardzo jasna, płytka podstawowa też prawie biała a dekor duuuużo jaśniejszy

Wannę zdecydowałam się jednak zamienić na 170kę ;)

Chodzi mi po głowie żeby postument wc pociągnąć na wysokość lustra po przeciwnej stronie i kaflować na lewej ścianie tylko ten postument, nad wanną też zdjąć część kafli i zostawić na tą wysokość (propozycja i wizka moniss)

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=309791&d=1427137295

 

A tu wiz Tomkowej

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=310644&d=1427663522

 

Nie wiem jak rozwiązać sprawę z szafkami bo mam tylko tą jedną pod umywalką. Gdzie ręczniki? Pod prysznicem pusto, nawet głupiego żelu nie ma gdzie postawić :/ Trochę mnie ta łazienka przeraża

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wanilia - no trochę koniara:) no co zrobię, że lubię i że to piękne zwierzęta i działają na mnie kojąco;)

 

Łazienka Twoja wcale nie najmniejsza - w ciągu dnia przyjrzę się jej bliżej - i żeby nabrać oddechu od moich sypialni może nawet coś Ci narysuję:)

Rozumiem, że osobno prysznic i osobno wanna - żadne tam miksy parawanowo-wannowe nie wchodzą w grę? To jedyna łazienka gdzie prysznic może być, czy jest jeszcze druga? (nie pamiętam, ale chyba planu całego domu nie wrzucałaś?)

Będzie cała jasna? Kafle kupione? Cegłę wstawić? Drewno? - ta z wizualizacji z łazienkowego bardzo fajna i pasuje mi do Ciebie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej myje też myślę. Niby mycie okien to zadanie męża ale efekt taki ze jak się na jesień zadeklarował ze mnie od tego wyreczy tak od jesieni nie mieliśmy nabytych okien ;P więc jak go kocham tak zastanawiam się jak sobie ułatwić życia.

 

Ja mam kolejne głupie pytanie (chyba zasłynęła tutaj z takich) - po co w jednym pomieszczeniu i wanna i prysznic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanna to dla mnie relaks i długa kąpiel,a rano prysznic na szybko latem nie lubię wanny bo za gorąco,częściej prysznic.Jak nie mam siły i czasu wieczorem to też prysznic który zdecydowanie częściej u nas użytkowany.W drugiej łazience planuję prysznic tylko ale to łazienka syna i gościnna w jednym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...