Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmmm, w sumie to chyba instalator musiałby kuć? Mamy takiego bezproblemowego, świetnego gościa, jutro do Niego zadzwonię. W końcu za darmo tego nie robi :p

Tomkowa podsyłałaś mi już kabinę ze składanymi drzwiami i fajna była - tylko cena chyba trochę wysoka

Zasłona? Kiedyś na jakiejś amerykanskiej stronie widziałam takie cuda że aż sie zastanawiałam czy by w zasłonę nie pójść :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ogarniam ;) Właśnie zakończenie postumentu bok w bok z kabiną miało dać możliwość zrobienia wnęki od środka :D Możesz poszerzyć postument do 15-20 cm i dać kompaktowe wc 48 cm. Jest naprawdę bardzo wygodne w użytkowaniu. Wtedy, przy szafce umywalkowej o gł. 40 cm, masz między wc a umywalką 76 cm. To sporo :) Wanna 160 cm ;)

 

[ATTACH=CONFIG]316104[/ATTACH]

 

Na samą myśl że znów muszę grzebać w wc'tach robi mi się słabo...ten co wybrałam ma 52 cm...No i wanna znów inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekona się, jak go zaprowadzisz do Castoramy czy gdzie indziej i karzesz mu wejść do takiej kabiny, spróbować ręce podnieść do góry i schylić się do stóp.

 

Płytki masz wybrane ładne. Teraz tylko trzeba pomyśleć jak je ułożyć, co którymi płytkami pokryć, a gdzie zostawić farbę.

Zaglądałaś pod ten link, który Ci wkleiłam do projektów łązienek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka zajrzałam, mam wrażenie że tam same duże łazienki....

 

Nie, są maleństwa. Patrz na proporcje wanien i reszty. Poza tym chodzi przecież o rozkład kafli, a tu nie ma znaczenia wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/50245081/

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/akerkulla-zas-ona-prysznicowa-rozne-kolory__0163874_PE318703_S4.JPG

 

Zaslonka z prysznica od Ikei :)

Ja tam lubię zasłonić. Łatwiej je zmienić jak się znudza, łatwiej czyścić (już nawet nie o wybieranie do sucha ale czyszczenie szparagów w mechanizmie drzwi mi chodzi - ile tam się pleśni zbiera) no i nie mam w nich takiego ograniczenia, musisz rozłożyć ręce, wyprostować nogę to nie uderzy dz w nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilia - też byłabym u Ciebie za zasłonką, jeśli tylko Ci się podobają i wierzę, że z pewnością wynajdziesz taką, że nam szczęki pospadają:D Trochę bałabym się dzieci za zasłonką (przy moich wodę miałabym również na oknie), ale pisałaś, że kąpiesz ich głównie w wannie a prysznic dla Was - na stałe odsunięta zasłonka i łazienka większa o blisko metr:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a co z kaflami w takim układzie? Bo ja jestem na tak, teraz muszę to przeforsować....może zrezygnuję z kabiny na rzecz zasłonki i 2 tys oszczędności przekonają M? :p

 

Ja w swojej dolnej mam zasłonkę i bardzo sobie to chwalę. Tylko drążek doprowadza mnie do szału, bo kupowaliśmy na szybko i wybraliśmy taki sobie. Więc do wymiany.

Za to łazienka robi się duża, wystarczy odsłonić zasłonkę, Dodatkowo mamy na podłodze tylko kafle, więc nie ma odcięcia przestrzeni na brodzik.

 

 

A jeszcze jedno, jeśli dasz większą kratkę, to jej przepustowość będzie identyczna z przepływem liniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalnie taka kratka to na środku miejsca prysznicowego, liniowy z boku - więc pewnie kucia trochę by było, zależy w którym miejscu miała odpływać woda z tego brodzika ( bo gdzieś tak czy siak musiała).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalnie taka kratka to na środku miejsca prysznicowego, liniowy z boku - więc pewnie kucia trochę by było, zależy w którym miejscu miała odpływać woda z tego brodzika ( bo gdzieś tak czy siak musiała).

 

W sumie to najłątwiej będzie proozmawiać z hydraulikiem...Póki co jedziemy do Castoramy oglądać półokrągłe 80ki bo M nieprzekonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...