Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlaczego ceny samsunga wbijają w ziemię??? Rozpiętość jest od 1200 z kawałkiem do 1900 !!! Tylko ta najnowsza co tańczy i śpiewa ma cenę zabójczą - prawie 5000.

 

O blatach się nie wypowiem, bo zdjęcia nieco kłamią. Sam na pewno lepiej widzisz na żywo.

 

Mandalę wolę przyciętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też wolę przyciętą i mój mąż też więc jutro tniemy naszą płytkę.

 

Płyty szukam szerokiej : to co znalazłam z samsunga niestety ze względu na cenę nie wchodzi w grę

http://www.ceneo.pl/36362240#mh=a0a1aaaa20007samsungZMPYi6aIMJ4idEHDnI98uiEkyhOQpTqypzEQXv5wznCFkwO_zYazFmelck6G6zFgsfvRXsQC4NAetTQ1IyIkUV64imczyP5TFac2UfHnPAvkKcciDQAPD3eIFXX_II5onwzPDzbpI0W5kSg9kkGEE6DLfzTCbfaoF6mhPTkp9l81

 

MOże źle szukam ale przy szlabanie ustawionym na 2500 zł chyba będzie ciężko z samsungiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilii posłuchaj pestki tutaj na alledrogo masz płyty od 1050 zł wiem, że szukasz szerokiej, ale też są

 

przycięte wyglądają pięknie :wiggle:

 

Kjuta, SKARBIE :) http://allegro.pl/samsung-nz84f7nc6ab-nowowsc-60x80-poznan-i5361878097.html Proszę 80 cm jest i cena przyjazna. Ona jest powystawowa i pewnie dlatego taka cena

 

Ja mam zaufanie do Samsunga, dlatego tak marudzę na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym za bardzo, ale jedynym, wg mnie, sposobem na zlicowanie nieprzycinanej mandali z powierzchnią ściany jest naniesienie pod nią (i nad nią, bo wtedy konsekwentnie góra też nie byłaby przycięta) grubej warstwy tynku/gipsu. Brzeg płytki musiałby być solidnie zabezpieczony, aby podczas zacierania jej nie zniszczyć. Nie wyobrażam sobie "rzeźbienia" w płycie g-k tak, aby brzeg miał kształt mandali ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę trzeba ją licować? Piękna jest taka jaka jest...

 

Ja zrozumiałam, że wersja nieprzycięta byłaby zarówno na górnej, jak i dolnej krawędzi. Dlatego opowiedziałam się za przycięciem, bo góra ścięta a dół w "koronkę" nie wygląda dobrze. Brak licowania równej płytki w kuchni jest kłopotliwy ze względu na utrzymanie czystości, a co dopiero krawędzi z taką ilością zakamarków jak nieprzycięta mandala. Krótko byłaby piękna, bo usunięcie kurzu i tłuszczu z zagłębień będzie bardzo kłopotliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...