Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Nie przycieliśmy, padłam chora i ledwo żyję :/ na budowie zimno a my czyściliśmy podłogi i się załatwiłam...przed południem bylam dograć kuchnie i znów zagwozdka z blatem. Cena formici ok ale robią te blaty tylko na ostro, takie kanciaste. No i babka mnie straszy ze takie gladkie powierzchnie są fatalne w utrzymaniu czystosci. Sama widze ze ten laminat bardzo sie palcuje ale nie bardziej niz np lakierowane na wysoki polysk fronty - a jednak ludzie je kupują...? do poludnia musze dac odp ale nie widze zeby cos kamieniopodobnego zastosowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Formica ma kamieniopodobne. przeglądałaś katalog w necie.

 

Co do palcowania ;) – wszystko co gładkie się palcuje, ale jak pamiętam te kanadyjskie blaty i fronty, i ścianę w łazience, wszystko z Formici, to utrzymanie tego w czystości było bajką.

 

Oni robią na ostro krawędzie, bo je bardzo chytrze kleją. Jak masz w okolicy jakiegoś McDonalda, czy Kentucky Fried Chicken, Albo Burger Kinga, to leć i obmacaj blaty i wszystko co tylko mają z laminatu. Od lat Formica robi im wystrój na całym świecie. Ściany bywają też i drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, a ten otter grey, to z której kolekcji Formici?

 

Mam znalazłam :) jest w Collection Colors

 

Tak, na zywo jest naprawde ładny. Jak je zobaczyłam po raz pierwszy byłam zachwycona jak idealnie pasują, dopiero babka d kuchni zasiała wczoraj ziarno wątpliwości z tym utrzymaniem w czystości. No ale w końcu chodzi o to żeby było czysto a nie żeby nie było wida c że jest brudno :p

 

Co do MD, KFC itd - nie jadam, nie bywam. Ale skoro kładą blaty z Formici to chyba nie po to żeby pracowników wykończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam, przeglądam i tyle tego, że niektórych rzeczy nie zapamiętuję :(

Wkleiłam u Aniko, a powinnam tu.

 

Pokój dzieci:

https://www.pinterest.com/felabora/junior/?utm_campaign=activity&e_t=dd9ccffcff03415f9422d48b5acda493&utm_medium=2003&utm_source=31&e_t_s=board

Do niektórych mam w archiwum więcej zdjęć. W ogóle mam jakieś archiwum z dziecinnymi pokojami, ale głównie na poddasze ze skosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za inspiracje, przyznaje ze nie otwieram teraz bo nue mam sily. Dzis wchodze z antybiotykiem bo nie wyrobie : zatoki, migdały, uszy bolą, leb pęka. Siłą woli staram się dokonczyc kuchnię....dostalam z firmy od mebli bardzo fajną cenę na to cacko, plus 5 lat gwarancji . Ech nie moge wkleic z tel. Mowie o plycie whirpool ACM 795 BA.

 

edit , już mam http://www.ceneo.pl/17377259 Przemawia do mnie 5 pól

Szukam tez okapu, rozumiem ze do tej zabudowy co planujemy to podszafkowy, taki wysuwany?

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania zmywarki na wierzchu czy ukryty? Nie ma problemu z tymi ukrytymi?

mam porównanie z jednym i drugim

 

w mieszkaniu był odkryty - no widać wszystko ładnie, moje dzieci lubiły sobie wciskać guziczki kiedy niewolno :D często mi wyłączyły program w trakcie o czym dowiadywałam się sporo później ;) ale wiadomo, nie wszystkie dzieci takie są :)

 

teraz mam ukryty - troszkę się obawiałam wygody, ale kupiłabym drugi raz :) zmywarkę można otworzyć i zobaczyć ile czasu do końca, po zamknięciu program rusa znów od miejsca gdzie stanął... ja nie otwieram, wiem ile będzie do końca mniej więcej bo widzę jaki program nastawiam - najczęściej 36min :-P

a dwa to jednak estetyka - ładniej wygląda w ciągu szafek - wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...