Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Im dłużej szukam tego sprzętu do kuchni tym bardziej zaczyna mi się wydawać że najważniejsze to zmieścić się w widełkach cenowych :yes: Bo łatwo się bujnąć a czy odczuję różnicę w użytkowaniu zmywarki za 1500 a za 2500zł? Tak samo piekarnik...

Widzę że każdy ma inne preferencje, ulubione firmy itd.

Póki co mam jeszcze jedno pytanie : czy do białej zabudowy wybrać czarny piekarnik? Reszta sprzętu czarna, zlewozmywak też. Jak wezmę biały mogę nie trafić z odcieniem chociaż nie ukrywam że podobają mi się takie

http://image.ceneo.pl/data/products/30583861/i-whirlpool-akzm7540wh.jpg?=84edb

 

Wstępnie wybrałam też zlewozmywak

http://image.ceneo.pl/data/products/27505206/i-berg-enya-bre-x11.jpg?=ebd6d

Pierwotnie chciałam jednokomorowy z ikea bez ociekacza ale chyba jednak rozsądniej dla mnie będzie zamontować z ociekaczem. Całośc ma 900cm, myslicie że mógłby być zamontowany w 60ce z ociekaczem w stronę rogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nio, zmywarkę to byś odczuła, ale tę Samsung DW 60H9950FS WaterWall, albo jeszcze lepiej Samsung DW 60H9970FS WaterWall, ale one niżej 3000 nie schodzą :( Ja jestem chora jak je oglądam, co jestem Arkadii to gnam do showroomu i podziwiam. Na szczęście nie robią 45 z tymi możliwościami, a u mnie tylko taka wejdzie :) Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio, zmywarkę to byś odczuła, ale tę Samsung DW 60H9950FS WaterWall, albo jeszcze lepiej Samsung DW 60H9970FS WaterWall, ale one niżej 3000 nie schodzą :( Ja jestem chora jak je oglądam, co jestem Arkadii to gnam do showroomu i podziwiam. Na szczęście nie robią 45 z tymi możliwościami, a u mnie tylko taka wejdzie :)

 

No cóż, taka cena niestety nie wchodzi w grę :no:

Pamiętacie jak pisałam że mieszkamy w mieszkaniu wynajmowanym? Na dom w połowie budowy wzięliśmy kredyt, nie aż tak dużo bo budowa systemem gospodarczym a jak wiecie robocizna podbija koszty znaaacznie. Mieliśmy też pewną nieruchomośc na sprzedaż która sprzedać się nie chciała. No i wczesną wiosną tego roku poszła :o Długo myśleliśmy co robić, sprawdzaliśmy lokaty itd. Ale ze mieszkamy akurat w takiej mieścinie powiatowej gdzie mieszkań pod wynajem jak na lekarstwo a ceny astronomiczne, no i w dodatku w fantastycznej lokalizacji powstaje właśnie nowy budynek to postanowiliśmy kupić mieszkanie, tak żeby spłącało większą częśc raty. Wybraliśmy takie żeby w przyszłości mogli w nim zamieszkać rodzice mojego M bo to już starsi ludzie. Można dyskutować czy to dobra decyzja była.....ale.....gdybyśmy mieli tą kasę na koncie to dom by ją pochłonął - jestem tego pewna. Nie robiłoby mi różnicy czy kupię zmywarkę za 1500 czy 3000zł :p Teraz musimy się ograniczać, nie wykończymy wszystkiego, szukamy często tańszych rozwiązań itd Ale w końcu dom jest do mieszkania i i tak będzie cudnie :D A najbardziej się cieszę że dzieci będą miały swój ogród i las blisko i rzekę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się trochę dziwię bo wynajmowanie to koszmar ;) ale to wasza decyzja i skoro tak uważacie ze jest dobrze to najważniejsze. My za chwilę będziemy mieli mieszkanie po babci M ale chcemy się go jak najszybciej.pozbyć i spłacić część kredytu.

Jednak na wykończenie kasa jest potrzebna nawet nie po to by kupować zmywarkę za 3tyś to jednak by nie martwić się ze możesz kupić albo biurko dla dziecka albo stół do jadalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah no i ja choruje na pralkę Samsunga z funkcją Eco bubble. No i mam zgrzyt bo mamy już pralkę Ale lądowania od góry 5kg. Dla mnie ona już jest koszmarem z 2 dzieci, łazienka tonie w ubraniach do prania a mając 150cm wzrostu to moimi krótkimi, grubymi rączkami ledwie dobiega ubrań na dnie. Ale M nie piętrze i pralkę traktuje jak fanaberie a na zachcianki przeznaczamy ewentualną kasę która zostanie z wykończenia. 'no bo pralkę mamy, działa i jest w miarę Nowa bo ma 4 lata'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko wiem że to niełatwa sprawa z wynajmem. Tylko że na rynku nieruchomości trochę bryndza więc tanio sprzedaliśmy , tanio kupiliśmy. Pod uwagę braliśmy tylko mieszkania nowe i bezczynszowe. Rynek wynajmu znam, wybralismy meszkanie które sami byśmy chętnie wynajęli Osobiście ja sięcieszę ze nie mamy tej gotówki na koncie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mam nadzieję że nie trafię na taką promocję bo nie planujemy mieć TV i nie wiem co bym z takim zrobiła ;)

Aniko,żeby tylko takie problemy były jak tv na zbyciu;) jak niepotrzebny to zawsze sprzedać można,a chętny się tak jak i Pestki znajomych na pewno znajdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciałam zaraz na mojego pinteresta ale na szczęście jest wszystko a nie byłam już tam chyba 2 tygodnie :(

mam nadzieję że odzyskasz swoje tablice, Pestka Ci pomoże :D

 

Co do wynajmu, to ponieważ jesteśmy oboje z mężem z odzysku każdy ma swoje lokum i oba są wynajmowane ( trzymamy dla dzieci) I jest druga strona medalu, wynajmujący spóźniają sie z czynszem, nie dbają i niestety zostawiają mieszkanie w niezbyt dobrym stanie. Ja zawsze szukając mówię że chcę wynająć komuś kto traktuje moje mieszkanie jak swój dom, czyli dba i naprawia w swoim zakresie. Kiedyś mieliśmy gościa, który do nas dzwonił bo sąsiad na niego krzywo spojrzał i dlaczego on ma myć korytarz (blokowy) a jego narzeczona była oburzona że okna były niedomyte ( mieszkanie było po generalnym remoncie, malowaniu, ogarnęłam je z największego syfu ale owszem szyby miały smugi :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że zniknęły tablice ukryte....Jak chciałam na nowo dodać pina pojawiło mi się info że już mam takiego.Z odnośnika weszłam na tablicę Usunęłam sprzęty i odtajniłam kuchnię - pokazała się informacja że nie będę jej mogła z powrotem ukryć. Więc chyba o to chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie zrobiłaś po prostu osobnej tablicy na sprzęty? Przecież możesz w opisach wpisać sobie co chcesz, ceny, adresy sklepów... Tego Pinterest nie zabrania. Ja czasem to robię i jest OK.

 

Jus, ja to mogę pomóc w programach graficznych i dtp. Pewnie też sporo jeśli chodzi o Apple, ale już takie pinteresty, facebooki to nie moja działka. :) nie jestem programistką :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...