Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MOże takie zwykłe "stare srebro" do dębowej części? O uchwytach już pisałyśmy ale nadal nie jestem zdecydowana a teraz to już muszę coś wybraćhttp://www.stylmebli.pl/design/_gallery/_orginal/9491.jpg

 

Cyna patynowana

http://www.stylmebli.pl/design/_gallery/_orginal/6078.jpg

http://www.stylmebli.pl/design/_gallery/_orginal/6079.jpg

 

http://www.stylmebli.pl/produkt/uchwyt-2332-schwinn

 

Och, ach - dlaczego nie można w jednej kuchni zmieścić wszystkiego??

il_570xN.725244270_7ie7.jpg

il_570xN.559339988_qvxm.jpg

il_570xN.356532979_9v37.jpg

https://www.etsy.com/uk/listing/85444092/unique-knob-brown-blue-gold-glass-metal?ref=shop_home_active_1

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilii podkradnę jedną gałkę do mnie, ta niebieska jest cudna, podejrzewam, że jej nie wykorzystam, ale choć chwilę sobie popatrzę :lol:

 

Zgadzam się że jest cudna i wyląduje chyba u dzieci w pokoju :rolleyes: Może coś mi się uda do łazienki wcisnąć? :p

Kjuta gdybyś chciała coś zamawiać to daj znać - do końca lipca powinnam się na tyle zmobilizować żeby złożyć zamówienie.

 

edit : będę też szukać haczyków-wieszaczków :)

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, nie wprowadzaj drugiego rodzaju uchwytów :no: w kuchni. Policz ile masz elementów tworzących to wnętrze:

 

podłoga

fronty drewniane

fronty białe

blat szary

mandala kolorowa

uchwyty

 

To już 6 :) pamiętaj, że mniej znaczy więcej. To dotyczy każdego wnętrza. Inaczej robi się bałagan.

 

Uchwyty będą spajały w całość jedne i drugie szafki. :)

 

A te kolorowe – każde wnętrze moje mieć inne uchwyty i będzzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam zmywarkę z odkrytym panelem, używało się ok, zależało mi na tym wyświetlaczu własnie.

 

Szukałam nowej zmywarki, ale panel w mojej starej zmywarce był szerszy niż w tych nowych, i front musiał iść do wymiany.

Kupiłam w końcu zmywarkę bez widocznego panelu, a zamiast wyświetlacza mam projektor na podłodze (bosh) :D Wykorzystałam front, ze nie potrzebej już szafki :D

 

tez zmywarka 45 cm, masakra żeby coś znaleźć. Fajne zmywarki ma Amica teraz - z szufladą na sztucce, z dwoma obok siebie ramionami spryskujacymi - w wąskich zmywarkach jest problem, bo w przypadku jednego ramiania woda nie dociera do narożników zmywarki, i szklanki postawione w rogach kosza są brudne. Nie jest też droga. Poprzednio miałam amice - 6 lat, teraz mam bosha, ale nie wiem kiedy się popsuje, Nigdy nie ma takiej pewności. Warto teraz przyoszczędzić , zaryzykować coś tanszego, a za kilka lat wymienić na coś wypas jak się już odbijecie od dna finansowego. Ja na szczęście zmywarkę kupiłam połtora roku przed przeprowadzką, Teraz z meżowskim batem ciezko było coś kupić :bash:

 

o pralkach posłucham chętnie :D teraz mam samsunga - nie z bublami a z jonami srebra - rewelacyjna sprawa, pranie nie kiśnie w prace kiedy zapomni się powiesić. też jest do wymiany - ma 50 cm głębokości, bo miałam mała łazienkę, Nie mieści się do niej kołdra czy koc :mad: powoli myślę jak ją ukatrupić, bo też jest małpa sprawna, chociaż leciwa - 7 lat.

 

znalazłam kiedyś taną pralko-suszarkę. miała jony srebra, bubble, i ten silnik wzocniony, do tego ogromną pojemność, panel sterowania pod kątem, do obługi bez schylania i do tego była czerwnoa w jakieś tam kwiatki, Kosmos normlanie - i to za 2 tyś. producent daewoo, znacie takiego????????

 

a piekarnik może z frontem lustrzanym??? mam teraz taki - też już antyk, do tego z popsutym termoobiegiem. Ale się super wtapia w kuchnie :D

 

 

No i sie rozpisałam, a nie pochwaliłam domku. Bardzo mi się podoba u Ciebie :D :D płytki do kuchni przeboskie, jak dla mnie bez cięcia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia :) I kolejny głos za mandalą nieprzyciętą :rolleyes: Fronty lustrzane poprzeglądam

Aniko dzięki za inspiracje, u mie układ pokoju nasuwa mi na myśl inne rozwiązania, muszę rozrysować. Pestka Twoje insp też obejrzałam, na jednym zdjęiu był fajny motyw z pudłami, bardzo mi się podoba

Skaczę z tematami jak nie przymierzając mucha od jednego krowiego ogona do drugiego :cool: Ale czasu tak mało a decyzji tyle do podjęcia że sama nie wiem za co się zabrać.....

 

Więc wracam do AGD :sick:

 

GWARANCJA

Korzystacie z tych przedłużonych? Firma meblowa ma swoją ofertę, wszystko na 5letniej gwarancji co jest oczywiście ukryte w cenie ;) Za montaż sprzętu kupionego gdzie indziej trzeba płacić, a jak;) Generalnie ceny się zrównują uwzględniając dopłatę za przedłużenie gwarancji. I się zastanawiam czy warto. Podlinkowałyście mi ostatnio płytę samsunga powystawową, zz 1600zł. Ma gwarancję rozruchową 6 mcy, trochę mało. Cena tej płyty w uk to 600 funtów, w pl nie znalazłam takiej. Tak więc sprzęt za 3000zł za pół ceny ale bez gwarancji. Ryzyk fizyk.....Opcjonalnie whirpool, też fajny, za 2200zł i 5 lat gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, nie wprowadzaj drugiego rodzaju uchwytów :no: w kuchni. Policz ile masz elementów tworzących to wnętrze:

 

podłoga

fronty drewniane

fronty białe

blat szary

mandala kolorowa

uchwyty

 

To już 6 :) pamiętaj, że mniej znaczy więcej. To dotyczy każdego wnętrza. Inaczej robi się bałagan.

 

Uchwyty będą spajały w całość jedne i drugie szafki. :)

 

A te kolorowe – każde wnętrze moje mieć inne uchwyty i będzzie fajnie.

 

Tak jest! ;):):wiggle:

Ja to wiem tylko takie ładne te gałki. Ale koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...