Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja stawiam na 1 :)

 

 

co do pralki, nie ma jonów srebra ani eko.. :D ale ma ładowność 7 kg. Polecam, następna będzie 8 kilowa :)

 

Waniliana co do powystawowych sprzętów, to zawsze jest ruletka :) my kupiliśmy po leasingową drukarkę działała 2 lata i pewnie jeszcze dała by radę tylko mężowi się znudziła :D jak większość facetów lubi zmieniać zabawki

 

Gwarancji już nie przedłużam, naciąganie klientów według mnie to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje Ci tej pralki. Też na początku taką miałam, rodzice męża mieli nówkę sztukę, ale teściowa prała w starej i tej ostatecznie nie chciała. Koszmarne było w niej pranie, nurkowanie w niej, przekręcanie bębna - paznokcie miałam wiecznie od tego połamane. Do tego ta moja była manualnie sterowana, zawsze zagadką było dla mnie ile będzie trwało pranie i ile płukań będzie. brrrr

 

z gałkami nie pomogę, bo sama nie potrafię wybrać jakie dać do wyspy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze ecobuble Samsunga mają nawet 12 kg. Ale mnie bardziej podnieca gwarancja 10 lat na ich najnowsze silniki (nie tylko do pralek).

 

Tu masz 7 kg za niecały tysiąc http://www.oleole.pl/pralki/samsung-wf1700wcc.bhtml?from=pla&gclid=CjwKEAjwp_uqBRClvrrXmsbPog4SJACK4gIPEhoIjGPU7byuBxwi6cuf_ZO9edmITDR57_yzW4KBVhoC4fPw_wcB#opis

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze ecobuble Samsunga mają nawet 12 kg. Ale mnie bardziej podnieca gwarancja 10 lat na ich najnowsze silniki (nie tylko do pralek).

Tu masz 7 kg za niecały tysiąc http://www.oleole.pl/pralki/samsung-wf1700wcc.bhtml?from=pla&gclid=CjwKEAjwp_uqBRClvrrXmsbPog4SJACK4gIPEhoIjGPU7byuBxwi6cuf_ZO9edmITDR57_yzW4KBVhoC4fPw_wcB#opis

Kasia, nie wierzę w takie gwarancje, zawsze znajdzie się powód aby nie uznać takiej reklamacji za 9 lat, np nie używałaś odpowiednich detergentów albo woda była za twarda. Poza tym w takim okresie to może bęben wymienią a co z innymi częściami? w takiej kampanii zawsze jest jakiś haczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy silnika tylko. Na resztę jest standard czyli 2 lata.

We wszystkich najnowszych produktach mają ten jakiś super silnik-kompresor.

 

IKEA daje takie długie gwarancje na meble i sprzęt. Co do sprzętu nie wypowiem się, ale gwarancja na meble kuchenne naprawdę jest honorowana przez IKEĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie długie gwarancje nie kręcą.:lol2: Technologia się tak szybko zmienia, a ja się wnerwiam, że mam antyka na chodzie, który ma gwarancje na srylion lat :rotfl:czy te silniki są takie jak w LG? czy coś innego wymyślili?

 

moja pralka ma wsad 5,2 kilo, jak na 50 cm to dużo, ale marzy mi się dużo więcej :rolleyes: ale takie 12 kilo to chyba przegięcie. 3 tygodnie bym ciuchy zbierała :rotfl: niby połowa wsadu, bla bla, ale bawełna lubi ścisk w praniu, a tu by sobie pływała w tej wodzie jak w basenie olimpijskim :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to jakiś cud patent Samsunga, a ta ich najdroższa pralka waży pranie i dozujące ilość wody i proszku. Proszki i płyny wlewa się do pojemnika raz na jakiś czas i koniec. Ona informuje jak zabraknie. Poza tym ma programy na wszelkie możliwości, nawet na mini przepierkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma dyspenser, który odmierza ilość proszku i płynu. Widać go – rodzaj pionowo wsuwanej szuflady – dopiero po otwarciu drzwiczek. Tam są zdaje się 4 pojemniki i ona zależnie od programu z odpowiedniego pobiera.

ala1592.jpg

 

Poza tym można nią sterować ze smartfona:

 

W 2008 roku powstała pierwsza pralka z systemem Eco Bubble, który zapewnia wysoką skuteczność prania w zimnej wodzie, a w rezultacie mniejsze zużycie energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu technologii bąbelkowej, zwiększono również poziom ochrony tkanin. Technologia Eco Bubble otrzymała też atest Instytutu Matki i Dziecka, który potwierdził jej pozytywny wpływ na złagodzenie objawów alergii u dzieci. W modelu W9000 zastosowano rozwiązania automatycznie obliczające potrzebną ilość proszku i płynu, natomiast tegoroczna wersja - WW9000 łączy w sobie nowoczesną technologię (zdalne sterowanie procesem prania za pomocą smartfona), funkcjonalność i bardzo elegancką stylistykę.

 

Pisałam, że prawie tańczy i przytupuje :lol2: Poza tym jest piękna i... żeby nie ta cena :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj smartphon ma 7 lat i działa na najlepszym bezawaryjnym systemie BADA. Ani razu sie nie zawiesił, ale nie mam w nim tych wszystkich wybajerzonych aplikacji. :p Nie ufam jeszcze temu sterowaniu z telefonu, bo to system jest niestabilny i czasem wariuje ( np, sam wydzwania do ludzi - mężowi czesto to sie zdarza, np do dyrektorki Julki szkoły kiedy akurat ją obgadujemy :rotfl:) No i ktoś może sie włamać i wtedy przejmie kontrolę nad moją pralką :rotfl:(jakbym moją babcię słyszała kilka lat temu kiedy jej mówiłam o jakiś nowinkach technologicznych :rotfl)

 

Ale sobie poczytam, bo wnerwiające jest to wlewanie płynów do prania, zawsze pól pralni sie przy tym pozalewa jak sie operuje tymi ciężkimi butlami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda nowsza pralka będzie bardziej zaawansowana od mojej a przez długi czas pralam ręcznie (przeprowadzając się często nie chciało się nam tachac tego mega ciężkiego bydlaka) wymieklam

przy praniu ubranek dziecka i zarzadalam pralki (przy drugim wymieklam z myciem naczyń i dostałam zmywarkę - strasznie leniwa kobieta ze mnie ;) ). Ale chyba ograniczę się do tych tańszych wersji. Byleby miała wyświetlacz z czasem do końca prania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...