Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cudna szafa !!!!!!!! wygląda na dobry stan. Kurde może Julce taką kupię, potrzebuje surowej drewnianej do samodzielnego zabejcowania, bo ona nie ma białych mebli :p

 

ja też muszę mieć koniecznie wyświetlacz z czasem. i dokładnie z etapami prania. Piorę w nocy - od 22 w taryfie nocnej i chce wiedzieć za ile mogę sie połozyć spać :p

Moj samsung jest fajnym bo pod wyswietlaczem mam guziczki do ustawiania temeratury, ilości płukań i prędkości wirowania. Programowanie pralki zajmuje jakieś 3 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna szafa. Pytanie tylko czy zdrowa, nie ma jak sobie robale przywlec do domu :)

 

A można to jakoś sprawdzić? Tej pewnie niestety nie kupię bo nie mam jej zbytnio gdzie wsadzić, bez sensu zastawiać dom w którym podłóg nie ma i przestawiać potem graty....

Ale czegoś takiego będę szukać, chciałąbym pomalować na dwa kolory

 

89d9d8bf35638f152607a5046849bbb6.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytać o dziurki,ale z reguły nic nikt nie odpowie, zatem poprosić o zbliżenia różnych dziwnych części, jak boki, okolice szyldów, podstawy mebla :) Ta szafa wygląda na dość wiekową, ten dizajn na zdjęciu jest bardzo specyficzny. Chyba, że to jest nowoczesna kopia.

A jak ma robalowe dziurki, to najlepiej cisnąć sentymentami i zrezygnować, szczególnie jeśli w domu ma się inne drewniane rzeczy. Jeśli sentymentów wyzbyć się nie da, to najlepiej zgłębić podstawy walki za pomocą różnych fajnych blogów jak np. http://starychmebliczar.pl/

Sama czasem się z tym męczę, bo uparłam się umeblować dom według motta 'wszystko za cztery złote" i wszystkim, co jeszcze powstało najlepiej przed wynalezieniu płyty paździerzowej i nosi znamiona ograniczonej produkcji masowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można to jakoś sprawdzić? Tej pewnie niestety nie kupię bo nie mam jej zbytnio gdzie wsadzić, bez sensu zastawiać dom w którym podłóg nie ma i przestawiać potem graty....

Ale czegoś takiego będę szukać, chciałąbym pomalować na dwa kolory

 

89d9d8bf35638f152607a5046849bbb6.jpg

 

Zakochała jestem w tym wielbłądzie, jest tak uroczy :lol:

Z meblami jest właśnie taki problem ;) znajdzie się perełkę a gdzie ja trzymać?

 

Dorka - mam podobne założenia dla wykończenia ;) Stare, używane lub diy, nowe w ostatecznej ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waniliana, nie wiem czy decyzja podjęta w sprawie uchwytów ale ja ostatnio znalazłam takie fajne ubranka na uchwyty, po założeniu tych mosiężnych możesz poszaleć :D

http://www.kuchnie.malopolska.pl/i/akcesoria/uchwyty/trend1.jpg

 

co do prania, to ja nigdy się nie przejmuję, puszczam pralkę i wychodzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie infekcja 3 tygodnie prawie trzymała. Ale prawie się nie leczylam. Córka miała trudny okres i nic do niej nie docieralo (miała ok 3 lat) i nie mogłam się ani położyć ani nawet pospac.

Trzymaj się mocno i staraj się jak najwięcej odpoczywać (może ściągnij z budowy męża - dom nie ucieknie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie infekcja 3 tygodnie prawie trzymała. Ale prawie się nie leczylam. Córka miała trudny okres i nic do niej nie docieralo (miała ok 3 lat) i nie mogłam się ani położyć ani nawet pospac.

Trzymaj się mocno i staraj się jak najwięcej odpoczywać (może ściągnij z budowy męża - dom nie ucieknie)

 

JA to się zastanawiam jak to jest że moje dzieci chore ale jakoś nie chcą się w dzień przespać...ja za to walczę żeby nie zasnąć

 

3 tygodnie? Mogłaś już nic nie pisać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...