Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O farbach w OBI nic nie wiem, ale Leroy Merlin ma farby 3V3 Colorissim, którymi można malować wsio: ściany, sufity, drewniano, kaloryfery, PCV, metal.

 

http://www.v33.pl/colorissim/colorissim,1227.html?&vars=cHJvZHVpdF9pZD0xMjMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farba ma mega przyczepność i krycie, do tego taką fajną strukturę, jak farba z kredą :p widziałam jak zrobić taką farbę DIY gdzieś w necie.

 

 

Emi, coś specjalnie dla Ciebie

http://www.magnoliabox.com/index.cfm?event=content.page&pageKey=kew-royal-botanic-gardens&pageStart=121

:)

Honzo Zufu [Blue Flower].jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sklepowej ramki, można zastosować płytę piankową (sklep dla plastyków) i drewniane listwy. Trzeba przyciąć. Plakaty nalepić na piankę, a na to listwy. można nawet ze szkłem to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie temat ramek na tapecie i też ciężkie zdziwienie cenami:jawdrop: Ja potrzebuję trochę stylizowane ramki więc kupiłam 6 m umiarkowanie ozdobnych surowych listew drewnianych ( proste też do nabycia ) za 90zł i sama je dotnę i skleję. Do standardowych wymiarów zdjęć itp. kupiłam jako środek tanie antyramy a do materiałów zamówiłam szybki u szklarza ( wyszło taniej niż plexi ) i nabyłam kawałek cienkiej sklejki na plecy. Ramki będę malowała w miarę potrzeb na jakieś tam kolory i łączyła z antyramami i całą resztą. A jak mi nie wyjdzie to zlecę poprawki mężowi;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam żeby zrobić sobie te ramki ale trochę się boję jak mi przycinanie pójdzie....Plakaty mam wydrukowane na bardzo sztywnym papierze i czymś pokryte - robiła mi to koleżanka. Mimo wszystko jak nie dam szyby to prędzej czy później dzieci ozdobią to twórczością własną. Muszę sobie rozłożyć całość, pospisywać wymiary, poprzeliczać i pomysleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d04c99cdada1fab3c9219e5244387ce2.jpg

 

Walczyłam z kolorem do czwartej i nadal nie jestem przekonana. Obecnie jest mocno niejednolicie, lekko przetarte ale mam przygotowaną farbę żeby to pomalować na gładko. Jakie opinie?

 

Dodam ze wczoraj nad ranem mi się podobało :p Dziś zamierzam skończyć, oczywiście w nocy jak dzieci spać będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...