Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

waniliana, regał już wysechł po malowaniu? ;) Zadowolona jesteś z farby? Jakiej ostatecznie użyłaś?

 

Maluję AS ten regał, nie szlifowałam go wcale i daje radę. Strasznie długo mi schodzi na "wzorkowanie" pleców ale efekt będzie chyba fajny. Nie wiem czy nie będę malować raz jeszcze drzwi - na biało...na wszelki wypadek nie zalakierowałam ich jeszcze. Do malowania szafy raczej kupię jakąś tańszą farbę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wyszło pięknie, jeszcze jakaś ładna porcelanowa gałka i będzie super :) Tył pleców to tapeta?

 

Dzięki, drugi raz zrobiłabym trochę inaczej ale już nie mam mocy przerobowych i daruję sobie poprawki :) Ale fajnie że zaczęlam od regału bo już wiem że na szafie będę bardzo delikatnie dozować kolor

 

Inka tył pleców malowany od szablonu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiękuję za miłe słowa odnośnie regału, mam nadzieję że na swoim miejscu, z domkową tapetą będzie wyglądał tk jak sobie wymarzyłam :)

 

JA próbuję wybrać fugę

 

c4cc977b407c300a237e8c9750ad86a5.jpg

f14c9952a84d83e2e6dfb0695c74a3a6.jpg

561d3b27ce0cf1467888607fcab8da9e.jpg

 

Kafle kładzione są z fugą 2 mm. miał być milimetr ale plany planem a życie życiem :p Ten pierwszy, beżowy niemal idealnie stapia się z kaflami ale mnie najbardziej podoba się chyba ten ostatni wariant, tj. ciemniejszy szary. Mam wrażenie że beżowa fuga będzie trudna do utrzymania i wyciągnie z kafli ich jasny kolor, natomiast szara podkreśli że wpadają w szarość. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsza :) Na początku będzie beżowa, ale później i tak szara :lol2: Więc przy jednym wydatku będziesz miała dwa kolory :p

 

Ja odkryłam środek do czyszczenia Forlux czysta fuga, który po prostu czyni cuda ;) W jednym miejscu tylko nie nadążam z czyszczeniem: przy legowisku psa. Naprawdę bardzo skuteczny. Tak naprawdę wszystkie fugi się brudzą, tylko na czarnych widać to najmniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsza? No to teraz zeruję swoje założenia i poczekam czy ktoś jeszcze się wypowie :) Ta jasna rzeczywiście wtapia się w kafle

 

i właśnie to jest jej atut.... zrobi jednolitą pozornie powierzchnię, bez "kratki" :yes:

też jestem za tą, co się "wtapia" :)

 

 

ooooooo... Aga też o kratce :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...