Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fuga ciemniejsza. Najchętniej wymieszałabym 1 z 2 :)

 

Termofolia to świetne rozwiązanie. Nie uszkadza powierzchni, bo nie ma kleju. Lekko się kładzie. Dobrze trzyma się, ale wyłącznie gładkich powierzchni. Można ją "przylepiać" na różnych kształtach pogrzewając nieco mocniej i rozmasowując. Łatwo ją usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan regału na dziś. Po złożeniu stwierdzam że zielony przód może być ;)Muszę jeszcze zalakierować front ze szkłem i wkleić brakującą listwę, zamontować półki, kupić gałkę i nóżki...

 

4191fdb5fee03649136847b90afa0a7b.jpg

 

Z innej beczki...szukam tłą dla domku. Zależało mi żeby było żółte/pomarańczowe i najchętniej widziałabym tu grochy. Ale nie mogę znaleźć...

 

Natknęłam się za to na coś takiego w przyzwoitej cenie i moje pytanie : nie za dużo tych rombów?

 

http://all.dmggroup.pl/temp/media/zdjecia/duze/gloockler/54141.jpg

 

 

Tu alternatywa, tylko trochę mdły mi się ten kolor wydaje

 

http://budeks.nazwa.pl/etapety/happy_kids/05580-40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśleń lodówkowych cd. w związku z tym że drzwi nie dadzą się pokryć w całości i zostaną mi białe paski stwierdziłam że kolor czerwony odpada i lepsza byłaby delikatna mięta

 

a5b897cdc96ca93e47b0184c25913e11.jpg

 

Zastanawiam się czy firmy które robią robią reklamy na samochodach nie zrobiłyby czegoś takiego. Bo samodzielne wykonanie chyba przerasta moje możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mięta jest super. Też chciałam ale boje się że mięty u mnie będzie za dużo - tak nie wiem jeszcze jaki kolor. Czemu mówisz że zostaną białe paski? Ja spróbuję pokryć kolorem całość - mi właśnie rdzewieje w rogach i szczelinach więc na nich najbardziej mi zależy i je będę chciała zakrywać.

 

Tak czy inaczej podziwiam stół z tej inspiracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastosujesz termofolię, to żadne paski nie zostaną. Ta folia pozwala się kłaść na wszelkich zagięciach :)

 

Robiłam takie okleinowania sama. Samochody i znajomym zmywarkę. To żadna sztuka. Każdy może z pomocą suszarki do włosów to zrobić. A firma Warsfol i inne podobne zrobią to dużo łatwiej i szybciej niż oklejenie samochodu.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...