Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mnie się podoba. Nie zaglądam w kąty wprawdzie, bo poczekam na resztę światło, blat itp...

 

A... i poproszę zdjęcia w dzień, bo tak – masz rację – kolory przekłamane.

 

Tylko belki bym zrobiła na kolor frontów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa braliśmy pod uwagę różne opcje z mandalą i prawda jest taka że zadecydowała ekonomia - położenie jej od linii blatu oznaczałoby koniecznośc zakupu 18 (!) dodatkowych płytek, wymierzaliśmy to wiele razy i zawsze wychodziło że trzeba kłaść dwa dodatkowe rzędy żeby starczyło od blatu do linii okapu. Jedna płytka to 80 zł, spasowaliśmy. Inaczej to będzie wyglądać jak zawiśnie okap, teraz wydaje się to nieproporcjonalne wszystko

 

Aniko te szufladki to trochę taki pic na wodę, niewiele się w nich zmieści ale skoro była przestrzeń do wykorzystania to wolę mieć takie pizdryki niż nic :p NAwet jeśli czasem będę musiała coś odsunąć żeby wyjąć.....no właśnie, co? :cool:

 

Pestka belki koniecznie na kolor frontów. Pytanie co z blatem na barku? Dałam ciała i zamiast białych frontów w tej części wzięłam dębowe, teraz musiałby być dębowy blat z dębowymi frontami... Może zaolejować blat na biało?

 

No i co z lodówką? JAkieś propozycje kolorystyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacik może być pod kolor frontów.

 

Lodówkę zrób w tym kolorze, którego najwięcej jest na mandali.

 

Koniecznie zrób półkę nad górną krawędzią mandali. Rozumiem, że to także poziom okapu. Niech ta półka przechodzi w półkę we wnęce. Jeden ciąg = jeden poziom. To porządkuje i to jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem ;) Czemu na barku nie może być ten sam blat, co na pozostałych szafkach?

Lodówka czerwona!

Uchwyty bardzo ładne, fronty bardzo ciekawe z tymi ściętymi kantami. I szufladki świetna myśl. Mogą być nawet puste, bo wyglądają bardzo ładnie :)

 

NIe może być ten sam bo będzie wycinany dookoła tej drewnianej belki. Podobno o ile można dość bezproblemowo łączyć drewno z drewnem to przycięcie sztucznego blatu do drewna które pracuje mogłoby wymagać zamontowania listew maskujących. Poza tym ta część kuchni wchodzi mi już w salon i chyba nie chcę tam kuchennego blatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie to wszystko wyszło.

szufladki masz przy kuchence, wiec możesz tam trzymać przyprawy, takie mniej używane :) u mnie jest masa takich malutkich szufladek, trzymam w nich różne duperlki typu np. baterie.

 

Myślę że będę tam wrzucać lego które zawędrują do kuchni. A potem raz dziennie siup do pudła na miejsce :lol2: Bo jak wiecie są trzy rodzaje bólu : mały ból, duży ból i nadepnąć na klocka.

A ja dziś ze schodów spadłąm. Chyba zaburzona koordynacja po 3 h snu. Nawet nie będę pisać jak mnie du..sko boli :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...