Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaki miły pokoik dzieci. Uroczy. Będzie im tam dobrze.

Czy mogłabym dopytać o pościel? Gdzie kupiłaś takie cudności?

 

Co do telewizora nad kominkiem to jak dla mnie tak średnio to wygląda. Wyobraź sobie nastrojowy ogień a nad nim np. bełkot TVN. Za to Tv pomiędzy książkami wygląda (a raczej nie wygląda bo się kamufluje) bardzo dobrze.

 

RZecz w tym że my naprawdę nie oglądamy tvnu :p Nie mamy nawet tv jako takiej, oglądamy tylko filmy z internetu lub z usb.

 

Pościele....jedna to laredoute a druga kupiona na ebay.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUlianna pewnie, tak dla szpanu :p

 

A tak serio to czasem fajnie obejrzeć jakiś film, mąż lubi kabarety :) Telewizor służy nam za monitor tylko i wyłącznie. Ja nie chciałam go w salonie ale mąż nie chce w sypialni. Dzieci do tej pory chowane bez TV pójdą niedługo do przedszkola i będą chciały wiedzieć co to jest ta kraina lodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waniliana, możemy sobie ręce podać z tym telewizorem :D Ja niedawno dowiedziałam się o Krainie Lodu :) Okazało się, że mam fryzurę Elzy i bardzo długo mi tłumaczono, o jaką Elzę chodzi :lol2:

 

No widzisz. A matki wszystkich dziewczynek +3 znają ta bajkę na pamięć ;)

Nie mam telewizora ale to nie wyklucza znajomości bajek. Moje oglądają na laptopie wyciągamy gdy jest potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moje dzieci były małe, to też znałam wszystkie bajki na pamięć :) Do dziś śpiewamy filmowe piosenki z głowy :) Herkules, Król Lew, Książę Egiptu, Księżniczka Łabędzi, Toy Story, Piękna i Bestia, Anastazja i kilkadziesiąt innych ;) Telewizor był potrzebny wyłącznie do odtwarzacza kaset VHS :D Czy macie jeszcze takowy sprzęt?? Ach.. to były czasy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...