Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas jest całe archiwum. :) Czasem z J kłócimy się czy wyrzucić, czy zapakować w skrzynki, pudła i na stryszek. Mamy m.in. Appla Classic w ilości 2 sztuki. Ciągle dziają, chociaż już raczej w porównaniu zewspółczesnymi komputerami nadają się wyłącznie na maszyny do pisania, choć byłby problem z przeniesieniem plików, bo one jeszcze na dyskietki :rotfl: Piękny stary gramofon też jest i trochę sprzętów z lat 80-90, więc VHS byłoby na czym odtworzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moje dzieci były małe, to też znałam wszystkie bajki na pamięć :) Do dziś śpiewamy filmowe piosenki z głowy :) Herkules, Król Lew, Książę Egiptu, Księżniczka Łabędzi, Toy Story, Piękna i Bestia, Anastazja i kilkadziesiąt innych ;) Telewizor był potrzebny wyłącznie do odtwarzacza kaset VHS :D Czy macie jeszcze takowy sprzęt?? Ach.. to były czasy ;)

 

Jak u nas :)

Sprzętu już nie mamy, ale kasety z filmami wszystkie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy i sprzęt i płyty winylowe :yes: Widać specyficzne tu grono na FM ;)

 

Szukam stołu, wymiar 90-100 na 160, najchętniej dąb olejowany. Coś prostego, żadnych wygibasów raczej. Przejrzałam MDmeble ale tam głównie palisander.....JAki to ma w rzeczywistości kolor??? MAcie może jeszcze jakieś sklepy lub producentów godnych polecenia? NIe mogę patrzeć na to co tu ze sobą przywieźliśmy, pomijam fakt że to maleństwo i nie zmieszczą się przy nim 4 krzesła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waniliana, to ma być drewno nawiązujące do tego w kuchni, czy nie? A co z kolorem belek? Masz już próbki Osmo?

 

BYłoby idealnie gdyby nawiązywało ale nie mogę znaleźć dębowego stołu w rozsądnej cenie. Belki w kuchni ciemnieją same z siebie póki co bo nie mam czasu dla nich. Póki co woskuję parapety dębowe i zastanawiam się czym potraktować blat na barek bo mam już wycięty ale drzewo jest surowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waniliana, też szukam stołu dębowego i ciężko mi te poszukiwania idą;)

 

To zagęszczaj ruchy ;)

 

Ja się zastanawiam nad tą akacją jednak

 

http://mainsf.republicpl.netdna-cdn.com/assets/images/975x732/ProductsImages/4868/15866.jpg

Przyznaję że nie wiem jak to drewno wygląda, tzn jak się ma do dębu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno dowiedziałam się o Krainie Lodu :) Okazało się, że mam fryzurę Elzy i bardzo długo mi tłumaczono, o jaką Elzę chodzi :lol2:

 

O! Jaką masz śliczną fryzurę :D.

 

A ja proponuję poszukać na mebleniemieckie. Mają fantastyczne niektóre stoły. Choć dębowego nie widziałam u nich.

 

Ja mam stamtąd mój stół - jest dębowy i olejowany :). Mają OGROMNY wybór. Warto pojechać do nich osobiście, bo towaru mają na stanie więcej niż w sieci. Byłam w dwóch salonach w Krakowie. Są dość blisko siebie. Ceny można jeszcze próbować negocjować.

Mój stół o wymiarach 240 x 100 kosztował... 1500 zł (sic!). Zatem w porównaniu chociażby do MD, gdzie takie stoły kosztują minimum 5 tys. to spora różnica.

Były też mniejsze dębowe, ale kupowałam prawie 3 lata temu.

Trzeba meble obejrzeć na miejscu, bo często są II gatunku. Mój stół ma drobny ubytek od spodu, którego nie widać. Czasem stoły są szpachlowane, ale robią to profesjonalnie i nie widać mocno. Zawsze samemu można naprawić bez problemu taką szpachlę :)

 

Zajrzałam teraz do nich

Ale fajny model :)

http://krakow.mebleniemieckie.pl/wp-content/uploads/2015/06/K-6884-1.jpg

 

A dla złotej rączki mają stoły, które można samemu podrasować (od 99 zł).

http://krakow.mebleniemieckie.pl/wp-content/uploads/2014/12/K-6315-2.jpg

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...