Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tyle ze wtedy mam sofę obok kominka i wcale nie ma tam więcej miejsca niż po drugiej stronie

 

Okno jak na projekcie

 

Zamiast dwóch modułów narożnika przy kominku można dać fotel, sofa prosta i drugi fotel tak, jak na rysunku. Będzie wszystko dalej i będzie luźniej. Sofa na tej ścianie, co planujesz obok stołu nie będzie kolidowała ze skrzydłem drzwi tarasowych? Otworzą się swobodnie na pełną szerokość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa u mnie w domu też była metoda worka, skutkowało to tym, że 15 min się wpychało wszystkie zabawki do szafy lub pod łożko. taaaa

ale porządek był w pokoju był? był :p

 

o wyczynach Julki już kiedyś opowiadałam :lol2: ale potrafi ładnie posprzątać jak chce :) głównie nie chce i umiera ze zmęczenia :rotfl:

ale mebli nie niszczy i ścian też niewiele malowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dwóch modułów narożnika przy kominku można dać fotel, sofa prosta i drugi fotel tak, jak na rysunku. Będzie wszystko dalej i będzie luźniej. Sofa na tej ścianie, co planujesz obok stołu nie będzie kolidowała ze skrzydłem drzwi tarasowych? Otworzą się swobodnie na pełną szerokość?

 

Wydaje mi się że mam gniazdka tv na ścianie przy kominku przygotowane. Drzwi tarasowe ok, niezaleznie od tego gdzie stanie kanapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZisiejsza propozycja pewnego portalu sprzedażowego ;)

 

http://static.westwing.pl/i/PL-BE721WWAUCXTPL-2.jpg

 

http://static.westwing.pl/i/PL-BE721WWAUCX0PL-1-newproduct.jpg

 

http://static.westwing.pl/i/PL-BE721WWAUCXGPL-2-newproduct.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To choroba wszystkich dzieci. W pewnym okresie do pokoju mojej córki dawało się wejść tylko dlatego, że drzwi były przesuwne :lol2:

 

Moja pierwsza teściowa wobec swoich dwóch synów stosowała metodę worka. Raz im zagroziła, że jeśli nie posprzątają, to wszystko zbierze do wora i wystawi pod śmietnikiem. Nie podziałało, więc pewnego dnia przyszła do pokoju z plastikowym worem na śmieci, stanęła przy biurki i jednym zamachem zwaliła wsio do wora. Obaj rzucili się przepraszać i prosić, obiecywać, że natychmiast odgruzują nie tylko biurka, ale cały pokój. Oddała worek. Wystarczyło na tydzień. Potem pokój znowu zamienił się w szmaciarnio-śmieciarnię. Tym razem zrobiła „porządek” pod nieobecność potomstwa i wór zniknął w czeluściach piwnicy. Obaj synkowie zbaranieli, obrazili się, ale od tego momentu utrzymywali jaki taki porządek. Wór zwróciła im po półrocznej próbie.

 

u mojego męża było tak, że jego mama pod jego nieobecność spakowała zabawki (zostawiła mu tylko jedną) i powiedziała, że zabawki się obraziły, bo nie były odstawiane na miejsce, na swoją półeczkę i wrócą, gdy zobaczą, że "Piotruś" sprząta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Duża piaskownica będzie :p

My preferujemy zwracanie uwagi na to że rzeczy pozostawione bez opieki niszczą się i gubią. A jak już się coś w ten sposób zniszczy to nie odkupujemy np pastele które leżały na ziemi i zostały zgniecione, mazakow nie kupujemy bo je nie zamykala po zabawie i wyjechały, nie odkupilismy jej zabawki która zgubiła A była częścią kolekcji - jej ulubioną. No i najważniejsze - jak ma bałagan to nie pozwalam jej zapraszać do siebie koleżanek. To ja najbardziej boli, tutaj nie ma ich dużo ale w domku na ulicy już trochę dzieci poznała, w przedszkolu już z kilkoma się umowila. Zakaz odwiedzin jest w tej kwestii nie do zaakceptowania.

 

Pierwsza sofa podoba mi się bardzo. Ciekawe czy wygodna i jak droga ;)

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila ostatecznie wtedy przyjechało 80 ton bo panowie kierowcy stwierdzili że nie dadzą rady wjechać ze wszystkim tam gdzie chciałam żeby ziemię zrzucili. Mr koparkowy zapowiedział natomiast że może przyjechać za jakieś 10 dni więc go olaliśmy i rozrzuciliśmy ziemię sami. Dziś miały przyjechać kolejne dwa transporty ale usłyszałam że się nie da tam gdzie chcę wysypać (chociaż ostatnio się dało). Kierowca powiedział że nie wysypie gdzie chcę i już, ostatnio rzekomo prawie się zakopał czego nie omieszkał przekazać szefowi słowami "no i tłumacz głupiej babie że w tym piachu nie pojadę". z szefem porozmawiałam i ja, powiedziałam co myślę o takim poziomie rozmowy i traktowaniu klienta i że chyba zapomnieli ile sobie za jeden transport liczą. Szef przyjechał obejrzeć wjazd i o dziwo jednak da się wjechać. Zapowiedziałam że kierowcy od "głupiej baby" nie chcę u siebie widzieć bo za pierwszym razem też marudził jakby mi łaskę robił przynajmniej. Tak czy siak to ostatnie dwa transporty od nich, powinno wystarczyć na frontową część działki a reszta może poczekać do wiosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko ja to raczej odbieram w kategoriach gburowatości i chamstwa danego pracownika. Niemniej jednak szefowi się dziwię że nie ustawi tego pana do pionu....

 

 

Sofy szukam nadal wytrwale. Te co wklejałam ostatnio mają kiepski stosunek długości całkowitej do długości siedziska co przy małym salonie jest problemem.

Zakochałam się w mynta sits ale cena....

 

http://mainsf.republicpl.netdna-cdn.com/assets/images/975x732/ProductsConfigsImages/12368/13262/51883.jpg

 

 

Coś ktoś gdzieś kiedyś pisał że da się zamówić podobne taniej?

 

 

Znalazłam coś takiego ale skoro na zdjęciu reklamowym są takie pogniecione poduchy to jak wyglądają na żywo?

 

http://akcs1.m3.pl/gfx/_zdjecia_wspolne/sklep_oferta/1/416/1416837/klasyczna_sofa_3_sobowa_memory___index_1416839_1245651751.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilia, mam "przyjemność" współpracować z firmami z branży budowlanej i to, co opisujesz wcale mnie (JUŻ) nie dziwi, bo wielu panom wydaje się,ze kobieta, a raczej baba, to można sobie pozwolić. Ja od razu nauczyłam się z grubej rury, bo inaczej już dawno by mi weszli na głowę.

 

a sofa jest piękna, jeszcze ten kolor :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...