Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Znow z innej beczki...

 

Na szybko muszę coś do wiatrołapu wstawić bo nie ma gdzie dac ani butów ani kurtek....

Myślicie że Ikea Pax byłąby ok? Wypełniłaby całą przestrzeń między jednymi drzwiami a drugimi. Sosnowe drzwi pomalujemy chyba na kolor tych wejściowych bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Jaki kolor szafy? MOże szara? Lampa będzie chyba szara, ew czarna z miedzią

 

4e95063c3a9cc3d1cef20642a9ccd11e.jpg

 

Nie przytłoczę tego wiatrołapu taką wielką szafą? Alternatywą jest szafa w godpodarczym a tu tylko siedzisko z szafką na buty i wieszak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szafę daj białą, niech się wtopi :) za to drzwi bym na szaro pomalowała :)

 

chociaż siedzisko z wieszakiem to też dobry pomysł. Musisz zastanowić się ile masz miejsca i jak będzie wygodniej wam.

wieszak w wiatrołapie jest potrzebny.

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafę daj białą, niech się wtopi :) za to drzwi bym na szaro pomalowała :)

 

chociaż siedzisko z wieszakiem to też dobry pomysł. Musisz zastanowić się ile masz miejsca i jak będzie wygodniej wam.

wieszak w wiatrołapie jest potrzebny.

 

Czyli myślisz że szafa? Bardzo mi się podobają takie ze szklanymi drzwiami i szprosami ale w połączeniu z podłogą to by mogło być za dużo chyba? Liczę na to że jak wstawię Pax'a to fronty zawsze mogę wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzi Ci grzało przez szybę nieźle i aż szkoda myśleć o tym cieple, które pójdzie w powietrze kominem. Może pomyśl o nakładkach akumulacyjnych. Kratki mają takie.

 

Płytek poszukaj na innych stronach. Takie marokańskie, albo hiszpańskie. Znajdziesz około 260 zł za m2 i bez takich warunków, że musisz kupić aż tyle metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu mężowi na początku powiedziałam, że u siebie w pokoju może wyprawiać co mu się podoba. a w części reprezentacyjnej domu ma nie eksponować swoich zabawek, bo będę wszystko przez okno wywalać.

 

Pięknotki kolubryny ukryłabym w takiej zabudowie jak dziewczyny pokazywały - za siateczkowymi drzwiczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli myślisz że szafa? Bardzo mi się podobają takie ze szklanymi drzwiami i szprosami ale w połączeniu z podłogą to by mogło być za dużo chyba? Liczę na to że jak wstawię Pax'a to fronty zawsze mogę wymienić ;)

 

pax ma takie cudnościowe fronty? Muszę zerknąć, bedzie bardzo leciutko wygladać :)

 

a po płytki może pojechać do nich i samemu odebrać tą jedną paczuszkę. 4 metry to strasznie dużo.

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pestka, poszperam wieczorem, wróć : w nocy poszperam ;)

 

W wiatrołapie wygodniejsza wydaje mi się szafa, może rzeczywiście biała? Jak mi zbrzydnie wstawię ją po drugiej stronie ściany w gospodarczym. Siedziska są super, wieszaki też ale przy moich dzieciach wiecznie będzie to zawalone, szafa daje szansę na utrzymanie względnego ładu...chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy 2 wysokie szafy kuchenne z IKEA i drzwi takoż. Wyszło tak, że na dole będą szuflady (po jednej), a wyżej normalne szafy ubraniowe. Jeszcze zrobimy nadstawkę do sufitu.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59054345/ bez wyposażenia i do tego drzwi Laxarby bielone, które akurat były na przecenie po 50 zł sztuka. Warto zaglądać na te ich przeceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani a ile masz tam szerkości. Moze i szafa a obok ławeczka i wieszaki??

 

1,5 m

Już sobie nawet ławeczkę wybrałam :p

 

http://blazejstambrowski.home.pl/radom/laweczka-RA(n)DOM_04.gif

 

Trafiłam na coś takiego : drzwi Birkeland do szaf Pax. Tyle że już chyba niedostępne :(

 

http://www.ikea-club.org/cache/com_zoo/images/S79861237_cca96a17eda1ec121bdf739abbc4d56f.jpg

 

A może zestaw z szybą i samemu kombinować ze szprosami? Ktoś się orientuje jaka technika wchodzi w grę?

 

I jeszcze jedno - przeciwległa ściana jest puściuteńka. Jakieś pomysły? :rolleyes:

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...