Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Moja córka i jej facet nie z tych uważnych. Ja często zostawiam w zlewie różne resztki warzywno-owocowe i znikam latem w ogrodzie na cały dzień. Nie przebarwia sie.

 

A widziałaś te w ukośne paski na porcelanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja córka i jej facet nie z tych uważnych. Ja często zostawiam w zlewie różne resztki warzywno-owocowe i znikam latem w ogrodzie na cały dzień. Nie przebarwia sie.

 

A widziałaś te w ukośne paski na porcelanie :)

 

http://arte.sklep.pl/dane/middle/1/14f5f8ca45ed48328a78c27cf7febe97.jpg

 

Takie? fajne ale paskowy wzór chyba nie...

to może rzeczywiscie zlew Ikea.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki drogi ten mój zlew?:jawdrop: Bez sensu;)

 

Ale domsjo nie powinien się przebarwiać - to ceramika przecież. Ja w moich umywalkach czasem resztę farby do włosów zostawię i wszystko schodzi jak ta lala:) Na pewno jest łatwy do utrzymania w czystości - a do czerwonej lodówki bardziej biały pasuje moim zdaniem - będzie tak świeżo i czysto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę....że mam znajomą która maluje ceramikę, może kupić gładkie i poszaleć z farbami?

Coś czuję że się zabietam za tą kuchnię od tyła strony ale musiałam sobie jakis lekki temat znaleźć. Kafle mnie chyba póki co przerastają....Ale chyba zrezygnuję z kolorowych na rzecz ścian neutralnych i pójdę w kolorowe dodatki, tj. właśnie uchwyty, zasłonka/roleta itd. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tzw. Shaker Kitchen. Chyba tak nazywają się ze względu na rodzaj osadzenia drzwiczek w szafkach i to to, że są malowane. Nie wiem na pewno ;)

Milb_Partridge_8173.8c6cf81b9ae19771a7a36d96e9d79024.jpgMilb_Partridge_8273.8c6cf81b9ae19771a7a36d96e9d79024.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Iw :) Ale jak patrzę na te shaker style kuchnie w necie, to niektóre wcale proste nie są. Dlatego zaczęłam tę nazwę kojarzyć z ksztaltem frontów – rama + gładkie wypełnienie, a do tego wszystkie są malowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęłam tę nazwę kojarzyć z ksztaltem frontów – rama + gładkie wypełnienie

 

Faktycznie, wygląda na to, że to typowy dla nich wygląd frontu meblowego, a także drzwi. Bardzo ładne. Właśnie zaczęłam się zastanawiać, czy nie mogłabym w ten sposób przerobić starej sosnowej szafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiękuję za życzenia _ przyznaję się że ze mnie nieświąteczny typ ;)

Jutro przyjeżdżają moje kafle. I pomiar kuchni mam. Zapowiada się intensywnie. Tematu kuchni nadal się boję...Zamierzam przedstawić to co tu wymyśliłyście. Nie dostałam odpowiedzi od babki nt opcji bielenia frontów woskami/ olejowoskami więc nie wiem czy kuchnia cała w bieli wchodzi w grę. Jeśli nie to pewnie zostanę przy nturalnym dębie olejowanym ze złamaną bielą na górze. Tyle że mi tej góry ubyło ;) Jak teraz rozmieścić kolor??

Pestka masz może jakiś zdj takiego białego olejowanego drewna? Chyba zanim podejmę decyzję powinnam poprosić o wykonanie próbek?

Co powinno być zawarte w umowie? Zastanawiam się też o ile powinna się zmniejszyć cena po odjęciu tych szafek po lewej stronie. Przeliczyć to jakoś procentowo? Jakoś mam wrażenie że opcja tańszej kuchni wykonawcy średnio się spodoba i będzie się starał utrzymać cenę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się Waniliano :)

nie wiem na czym dokładnie stanęłyście

i czy to pytanie jest jeszcze aktualne....

 

Jeszcze jedna myśl ; zdaje się że wolnostojąca lodowka nie może być przysunięta do samej ściany? Może rzeczywiście zrobić tylko schowek na miotłę z listwą maskującą? Ma ktoś coś takiego? Ewentualnie foto jak to by wyglądało

 

ja tak mam, bo moja lodówka wolnostojąca nie mogła stać przy samej ścianie.... raz, że wchodziłaby mi w światło okna, a dwa, że uchwyt przeszkadzałby w otwarciu drzwi na maksa (i wtedy nie mogłabym wyjąć ani półek, ani szuflady na warzywa :rolleyes: )

mam więc za lodówką wąską szafkę na miotłę, środki czystości i inne duperele ;)

 

Pomiar odwołany...

 

może to i dobrze, bo widzę, że koncepcje jeszcze ewoluują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...