Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dostałam wycenę wycięcia nakładki ze sklejki grubości 1 cm, wymiary 110x60 cm. Krzyknęli 900 zł netto :lol2: A ze sklejki grubości 3 mm 240 zł netto. W sumie to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Sama więc widzisz, że cena za Twoje lustro jest bardzo przyzwoita :)

Chyba sobie tę nakładkę sama z tektury wytnę. I wcale nie żartuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, podczytuję od dawna, chciałam tylko powiedzieć, że lustro bardzo fajne. Teraz przez was, będę myśleć o sklejce i wyrzynarce. Migotania rzęs dostałam jak zobaczyłam jjany szafę i trzepię nimi dalej:)

Magnatem malowałam również. Zaczęłam od próbki. Po kilku dniach lałam na ścianę olej i mazałam keczupem. Zmyło się tak samo dobrze z Magnata jak i z Beckersa. Ostatecznie wybrałam Magnat, bo kolor grafitowy marmur jest piękną,głęboką szarością. Kupiłam też białą ceramiczną, ona wpada w krem. Widać wyraźnie różnicę pomiędzy nią a śnieżką na suficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmikka :welcome: Szafa Jjany jest wspaniała, to prawda :yes: A ja już wiem wszystko co chiałam wiedzieć dziś zamawiam lustro - powinno być przed świętami :p Że też na wszystko trzeba tyle czekać :o No i ucieszyłam się z opinii o Magnacie bo wczoraj kupiłam :) Miał być jasny piryt ale zobaczyłam próbki i wzięłam.....grafitiwy marmur :wiggle: Stwierdziłam że jak wyjdzie zbyt ciemny to dodam trochę białej ceramicznej bo mi zostało po kuchni

 

Tomkowa wycena masakra :o ALe ja tam w Ciebie wierzę że sobie poradzisz "własnymi rencami" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, kolor powinien się tobie spodobać, fajny jest. Ja mam 1,5 ściany pomalowanej grafitem reszta tym białym.

Lustro...... dzisiaj kupiłam i nie umiem wygooglować podobnego, Sama jestem ciekawa, czy nie przepłaciłam, ale to wszystko wasza wina, bo ta ''lustrzyca'',

to chyba zakaźna choroba jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Gdzieś Ty taki targ boski dorwała. Pewnie jakiś Krakus zbankrutował, że takie cudo w wolnym handlu się pojawiło

 

Spróbuję poszukać przez googla, ale ponieważ to Twoja fotka, może być ciężko.

 

Jest taki sklep Joss@Main. Poluję tam na inspiracje i cieszę oczy, bo jeszcze się nie odważyłam coś kupić. Pewnie cło by mnie zabiło.

To ich wybór luster na dzień dzisiejszy https://www.jossandmain.com/v/search/display_keyword_search_results?keyword=mirror

 

Nic takiego nie znalazłam, ale może przez porównanie popatrz na ceny u tego gościa z Allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=26244&us_id=9620024

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko my wczoraj z mężem wymyśliliśmy, że może do Niemiec zamawiać z hameryki, tam mają CHYBA mniejsze cło. Muszę to jeszcze wybadać, bo słabo mi się robi, że trzeba zapłacić połowę wartości produkty, no kurde z jakiej racji?????????? w końcu moja bateria do wanny zniknie ze sklepu i co ja zrobię z tymi rurkami wystającymi z podłogi? nic innego nie będzie pasować :mad::mad::mad:

 

ciekawe ile by kosztowało samodzielne zmontowanie takiego lustra :D rama ozdobna, do kupienia, można wykorzystać jakaś ze staroci - mam chyba nawet taką, znalazłam na strychu obraz przedstawiający golą babę na rykowisku :wtf::wtf::wtf: fazowanie lustra nie problem, ciekawe czy wytną w takim kształcie? muszę się podpytać mojego stolarza. i czymś to połączyć do kupy? coś a'la witraż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki pobyt w Szwecji, napisałam targ, bo to nawet nie był loppis. Własnie wracając z loppisu obok, zobaczyliśmy otwarty dzisiaj meblowy sklep, od wielu lat zamknięty.... hahaha jak to brzmi.... Do niesprzedanych dawno temu mebli dołożyli szmelc, mydło i powidło. Lustro na nasze po targach z panem 520 zł a karafka 20 bez targowania:)

Nawet tyle kasy ze sobą nie mieliśmy, pan odłożył nam to lustro i wróciliśmy po nie za godzinę. Od razu mówię, że to były pojedyncze egzemplarze.

Karafka zapyziała była, ale kwasek cytrynowy w mig dał radę. Lustro 80x60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, ja tak chciałam zrobić, właśnie w pozyskaną z piwnicy ramę dać lustro. Tylko rama za duża nad ikeowską szafkę na buty,

Myślę, że to wstrzeli się idealnie. W Majstrze są fazowane tafle lustra, jak ktoś ma ten sklep, to można pooglądać przed zakupem. Pewnie w innych budowlanych także są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, niedawno podawała link do firmy gdzie robią lustra na zamówienie także z fazowaniem.

 

Tak w ogóle, to ja zamierzam sama sobie wykonać kolekcję ram do luster i obrazów. Tylko niech ja się pozbędę tych rodzinnych obrazów mojego J :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmikka, przepiękne lustro!! Moja lustrzyca (btw, wiecie, co ta choroba oznacza u panów? ;) )trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat i uważam, że to piękna choroba i wcale nie zamierzam się z niej leczyć :lol2: W przyszłym wcieleniu będę szklarzem :lol2:

 

Joss&Main jest super, ale ja kocham Pottery Barn. Moim obiektem westchnień było zawsze ich lustro Eagan Multipanel Mirror. Marzyłam, że zawieszę je nad sofą :)

 

pbmultimirror.jpg

 

Oczywiście jedyny sposób na posiadanie takiego cuda, to hakerka i pewnie kiedyś ją zrobię ;) Dla gotowych na wyzwanie podaję pomysł jak samodzielnie zrobić to przecudne lustro: TUTAJ

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...