Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, zapisałam sobie stronę w ulubionych, może kiedyś warto się pobawić, bo świetnie wygląda to lustro.:rolleyes:

 

Dziękuję i się cieszę, że wam się podoba, bo nie planowałam wydać kasy na lustro. Za miesiąc montaż kuchni i leżę i kwiczę finansowo :mad:

Zwłaszcza, że muszę dodatkowo zmienić stół, bo ten co mamy jest za duży.

Dziewczyny, co powiecie o jakości inspirowanych Eamsów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio, tak myślałam, że w ten sposób da się je zrobić :) Trochę precyzyji i cierpliwości i gotowe. Gorzej jeśli chciałabyś bardziej wymyślny kształt.

 

Bardziej wymyślny kształt to nie problem, jeżeli cięcia luster będą proste ;) Można to lustro zrobić np. heksagonalne, okta itp. Gorzej, jeśli się wymyśli krągłości, wtedy będzie problem i z ramą (chyba, że mamy gotową starą i robimy tylko wypełnienie), a przede wszystkim bardzo wzrosną koszty lustra. Szklarz sporo sobie policzy za fazowanie. Już się orientowałam w sprawie ;) Zobaczcie TU w jakiej cenie można kupić fazowane gotowe lusterka. Szlag mnie trafia, że nie u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamik bardzo mi miło :)

A drzwi...do szafy nie będą pasować niestety ale między salonem a wiatrołapem :rolleyes: Jutro dzwonię, dzięki! :hug:

ps. Mam już wszystko przygotowane do końcowej obróbki mandali, czekam tylko aż mąż skończy kuć w ścianach bo przed nami wieszanie okapu i jakieś oświetlenie nad blatami trzeba uskutecznić

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwę tego ciula koparkowego który miał dziś rano rozwieźć 20 ton grysu pod kostkę które leży pod garażem to mu nogi z d...y powyrywam. Termin umówiony tydzień temu, mówiłam że MUSIMY to rozwieźć bo w piątek montaż drzwi garażowych ; tak tak, oczywiście, wtorek z rana mu pasuje. Ale czy na pewno, żebyśmy nie zostali z tą górką....Na pewno. No więc wracam do męża, właśnie ją rozgarniamy łopatami.

Jak ja go dorwę....bo telefonu nie odbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mnie boli, serio. Zaparłam się wczoraj i jak mąż w pracy był starałam się jak najwięcej rozwieźć żeby on później w nocy nie musiał walczyć. System grabiowy nie dał rady bo to taki kopiec kreta był więc łopatą na taczkę i wysypywałam kilka kroków dalej - masakra.

Z przyjemniejszych rzeczy to jutro montaż szafek w łazience i drzwi garażowych. Drzwi wymyślne nie będą ale drewniane jednak, jakoś mnie te panelowe odrzucały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopałam kiedyś kurchan ziemno-żwirowy. Odciski miałam przez pół roku i to piętrowe.

 

Dzielna jesteś Wanilio :yes:

 

My ostatnio dosypaliśmy 3 tony pięknego kanciastego żwiru na podjazd. Pan był miły i podjechał pod garaż, a potem odjechał unosząc coraz wyżej pakę. Całkiem nieżle rozsypał, ale jednak były to kopce. Grabie się świetnie sprawdziły przy rozgarnianiu i wyrównywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

 

U nas jest tak – 25 mb. W tym roku zaczęliśmy nieco poprawiać. Jest ułożony krawężnik z podkładów kolejowych i dosypaliśmy ładniejszy kliniec. Także nie ma już tej trawki po bokach między kamyczkami a rabatą i jest w sumie 3,5 m szeroko. Ale zielony pas po środku zrobię na nowo tylko nie trawiasty, a z różnych niziutkich zadarniaczy. (To zdjęcie sprzed 2 lat)Ogrod_wieczorem-IMG_3201w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie chcieliśmy brukować. Od początku był pomysł, że albo będzie trawa na geokracie, albo taki „pasiasty” podjazd.

 

Zawsze chcieliśmy nasz okoliczny strzegomski granit.

A pas zieleni likwidujemy, bo podjazd do nas jest stromy i na tym pasie różne rzeczy w zimie się dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...