Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

87100e5626b6293a7809c0c7215bee5d.jpg

 

 

Pamiętacie jak miało być? Skopane są 3 (!) rzeczy. Okazuje się że nawet mój mąż nie wie że drzwiczki miały być montowane inaczej....to że miały być gładkie pamięta...Stolarz nie potrafił odpowiedzieć jak wpadł na pomysł żeby zrobić ramiaki....Zrobił tak bo tak robią, rzekomo inaczej drzwi z drewna będą zbyt ciężki i się będą obwieszać. NO i dlaczego plecy wnęki są białe też nie wie...

Podumywalkowa wygląda jeszcze gorzej i z pewnością jedzie do poprawki w tygodniu

 

Waniliana, bez dwóch zdań niech zabiera i poprawia. Skopał jeszcze jedną sprawę :( Drzwiczki szafki powinny być zlicowane ze ścianą, a nie są, bo wystają całą grubość frontu. Korpus szafki powinien być odpowiednio płytszy, tak, żeby drzwiczki stanowiły jedną powierzchnię z płytkami obok.

 

4c4641d6ebca83b55cdf5f66280e4568.jpg

 

Taka mi chodzi po głowie roleta do łazienki.

 

A w poniedziałek przyjdą dwie od Diany : do kuchni i do pokoju dzieci :) Zobaczę jak mi się będzie te rzymskie obsługiwać i jak będą wygodne to szyję do łazienki. Do tej pory nie miałam rzymskiej

 

Z tego materiału mam poszewki od Diany, śliczne są. Żeby Ci poprawić humor podaję namiar na tę tkaninę w lepszej cenie, TUTAJ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolarze to są tacy artyści. Jak terminowi, to chociaż coś spieprzą albo uprawiają radosną TFUrczość. Inni przyjmują zlecenia i się grzebią miesiącami. Mój mi zrobił nawet fajną szafkę podumywalkową, zrobił ją nawet tydzień przed ustalonym terminem, to chociaż kacze nóżki musiał dorobić z przodu, żeby nie było po mojemu, taka inwencja własna :))) Oczywiście nie da się z tym nic zrobić... Uwielbiam te teksty.

Pozdrawiam Waniliana i życzę wytrwałości oraz dużej siły łagodnej perswazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, wiem jak boli, jak mówisz do ludzi a oni nie słuchają. wrrrrrrrrrrrrrr myślałam, że gardło przegryzę panu, co kafle pod prysznicem kładł. Kabina prysznicowa stoi w rogu, mieliśmy kafle metrowej długości, raptem 12 sztuk, miał przyciąć je z długości po kilka cm. Pięknie zlicował je ze ścianą. Brodzik 90x90, więc panowie bez przymierzenia kabiny nawiercili na skraju kafli dziury na kołki. Tylko, że brodzik jest może 1 cm szerszy od kabiny. Silikonem posmarowali profile i zonk.................. Pan miał szczęście, że wtedy wyjechałam. Musiałby odkupić kafle i kłaść na nowo w tej samej cenie.

Gardło nadgryzłam mojemu chłopu, tak się bał, że po głowie chodziło mu zepsuć światło w łazience, żebym dziur nie zobaczyła. :mad:

Wiesz, mój chłop sierota jeszcze zgodził się na podwyższenie ceny za łazienkę, bo fachowcy powiedzieli, że roboty było więcej niż na początku się umawiali.:lol2:

Też się ze złości poryczałam.

Za to wybrałaś piękną tkaninę na roletę. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, JA patrzę na nie za każdym razem jak jestem w łazience. Zostały zasilikowane. Te 2 cm kafli wystające za kabinę pomalowane jest farbą ceramiczną, jak reszta ścian. Każdy inny tego nie widzi i mówi mi, że przesadzam :rolleyes: Szlag mnie jaśnisty wtedy trafił, bo kafle po przecenie ok.200 zł za metr kosztowały. Wyszliśmy z założenia- mało metrów, kupujemy kafle, które mam się podobają. :mad:

Wydaje mi się, że faceci nie przywiązują do takich ''drobiazgów'' uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto się nie da zrobić głądkich drzwiczek. Weź tego partacza kombinatora pogoń. Drzwiczki gładkie może sobie zobaczyć nawet w IKEA i jakoś się nie opuszczają. I ma to wszystko zlicować ze ścianą.

Po prostu nie przyjmujesz roboty i nie płacisz póki nie zrobi jak trzeba.

 

A mężowi powiedz, że tak jak jest wygląda jak u babci klozetowej za plecami, oczywiście w zamierzchłych czasach komuny.

Faceci niestety najczęściej są minimalistami. Jak są drzwi to już dobrze, nie ważne jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, JA patrzę na nie za każdym razem jak jestem w łazience. Zostały zasilikowane. Te 2 cm kafli wystające za kabinę pomalowane jest farbą ceramiczną, jak reszta ścian. Każdy inny tego nie widzi i mówi mi, że przesadzam :rolleyes: Szlag mnie jaśnisty wtedy trafił, bo kafle po przecenie ok.200 zł za metr kosztowały. Wyszliśmy z założenia- mało metrów, kupujemy kafle, które mam się podobają. :mad:

Wydaje mi się, że faceci nie przywiązują do takich ''drobiazgów'' uwagi.

 

Och współczuję i wierzę że Ty to widzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...