Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oba pasują. Białe meble są neutralne i możesz przy nich postawić wszystko co zechcesz. Zależy, czy ma być bardziej, czy mniej nowocześnie.

 

Ja wzięłabym ten okrągły, nawet z tym krzesłami. Tylko pokombinowałabym z pokryciem siedzisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1794099305.jpg

Konkretnie, to ten chciałam kupić, tutaj nogi w krzesłach bardziej mi się podobają.I chyba piękny brąz jest. Jedyny minus, to średnica stołu -110 cm . Teraz taśmą na podłodze wykleiłam sobie ten stół i przyszłe meble. Lodówka na styk by się na oścież otwierała. Ten drewniany jest 135x90, wpasowałby się dobrze. Ten trzeba olejować. Jest 50% tańszy i mam lampę, która by chyba do niego pasowała. Tylko ten okrągły bardziej mi się podoba :rolleyes:

Oba stoły z tego samego miasta, więc jazda po nie taka sama. Tylko coś mój chłop nie chce teraz stołu kupować. Raz już kupiliśmy fajny i okazał się za duży. I diabelnieeeeeeeeeeee ciężki.

Wani, czekam na te twoje krzesła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi chłopa przekonywać:) Do reszty mieszkania bardziej ten okrągły by mi pasował :yes

Sprzedająca pani wyjechała, jak nie sprzeda komuś innemu w tzw. międzyczasie, to może będzie mój.

Wkleję jeszcze dwa, które mi sprzątnęli sprzed nosa :D2684394979.jpg i 5929729012.jpg

Wani, może wcześniejsze fotki, bo tylko zaśmiecam twój wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]335997[/ATTACH]

Konkretnie, to ten chciałam kupić, tutaj nogi w krzesłach bardziej mi się podobają.I chyba piękny brąz jest. Jedyny minus, to średnica stołu -110 cm . Teraz taśmą na podłodze wykleiłam sobie ten stół i przyszłe meble. Lodówka na styk by się na oścież otwierała. Ten drewniany jest 135x90, wpasowałby się dobrze. Ten trzeba olejować. Jest 50% tańszy i mam lampę, która by chyba do niego pasowała. Tylko ten okrągły bardziej mi się podoba :rolleyes:

Oba stoły z tego samego miasta, więc jazda po nie taka sama. Tylko coś mój chłop nie chce teraz stołu kupować. Raz już kupiliśmy fajny i okazał się za duży. I diabelnieeeeeeeeeeee ciężki.

Wani, czekam na te twoje krzesła.

 

PIĘKNY jest ten komplet. :yes::yes::yes::yes: Fi 110 cm to jest minimum stołu dla 4 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz prośba o szybką poradę bo o 23 WW znika z komodą, o tą:

 

http://static.westwing.pl/i/NL-DU749WWAQE3MNL-1-newproduct.jpg

 

To co już mam do salonu ( tzn mam zamówione bo fizycznie jeszcze nic....)

 

Stół taki tylko dębowy

 

 

09291a8a11c977d683e443d9b9278709.jpg

 

Krzesła mają być takie, choćbym miała na uszach stanąć ;) W szarym kolorze chyba...?

 

(nie mogę znaleźć zdjęcia....grrrrr)

 

Kanapa w szarym neutralnym kolorze

 

http://www.agatameble.pl/files/IMS/Alexander/Alexander_sofa.png

 

I taki pomysł na kominek

 

f3914a16e2e23de34ec4232a4ca00c79.jpg

 

CZy ta komoda mi się tu wpasuje? To pytanie do Was :rolleyes: Krzesłą pewnie na komórce mam, potem uzupełnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komoda nie pasuje :(

 

Kominek jest też z innej bajki niż sofa i stół, ale jest eye-catching w tym wnętrzu. Drugi mebel z innego stylu, będzie konkurował. To jak 2 grzyby w barszcz.

Albo komoda, albo kominek :(

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pestką, że komoda nie pasuje. Ale sofa, kominek i stół jak najbardziej ze sobą grają. Na wstawionych fotkach pięknie ta morska sofa komponuje się z kolorystyką obudowy kominka. A jakie kafle mają być u Ciebie?

Do tego stołu (ale też i do sofy), co wybrałaś świetnie by pasowała komoda Architekt z Tamo:)

 

komoda-architekt.jpg

Żródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kłopot ze stołem i komodą Tomkowej jest ten, że powinny sięzgadzać kolorem choćby w przybliżeniu

 

Jaki kłopot? Waniliana napisała, że chce stół dębowy, a komoda Tamo jest wykonana z litego drewna dębowego pokrytego olejem. TU więcej o niej informacji :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAnapę kupiłam bo jest wygodna ;) Stół wybrałam z lekko skośnymi nogami bo zależy mi na tym by był lekki - salon jest mały i nie wstawię masywnego stołu.

Kominek to wciąż kwestia otwarta, mam nadzieję coś zdecydować w tym tygodniu

Komodę Tamo widziałam i podoba mi się ale coś za mocno dryfuję w stronę stylu skandynawskiego. Podoba mi się ale nie do końca tego chcę.

 

Niestety jednak muszę się zgodzić że komoda i kominek będą ze sobą konkurować. Zaczęłam nawet sę zastanawiać czy nie wrócić do opcji z kozą :p Czas działa na moją niekorzyść, komoda dziś znika a ja nie podjęłam decyzji więc good bye my love :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...