Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

boski kolorek krzeseł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Też mi się bardzo podoba, chyba będzie ok do dębowego stołu?

 

Wolałabym wzór w ten deseń ale nie mogę namierzyć...pewnie się za mało staram ;)

 

http://starychmebliczar.pl/wp-content/uploads/2013/10/DSC01433.jpg

 

A tu szafka pod tv do kupienia w UK. NAwet mi się podoba i chodzi mi trochę po głowie

 

http://i.ebayimg.com/images/g/lHsAAOSwl9BWIpvh/s-l1600.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno to krzesło....

Szczerze mówiąc mam nieodpartą ochotę na zakup krzeseł gotowych, żebym nic nie musiała przy nich robić :rolleyes: Zaoszczędzony czas wykorzystam na sen ( w nocy) i zabawę z dziećmi ( w dzień) ;) Trochę juz jestem zmęczona, za dużo tego wszystkiego na raz, nie wyrabiamy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, że tyle dała Ci wizyta u Zduna. Celowo piszę z dużej litery :-D

Z piecykiem będzie pięknie :) Ciekawa jestem jaki model Wam doradził.

 

Doradził żebyśmy szukali jednak oryginalnego skandynawskiego piecyka, choćby Jotul. W grę wchodzi również używany piecyk który można zawieźć do Zduna żeby go odrestaurował, sprawdził itd

Zapytałam znajomych w Szwecji i Norwegii jak wygląda z dostępnością takich piecyków. Ze Szwecji miałabym transport, gorzej z Norwegią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałam - Jotul Harmony. Mnie się on ogromnie podoba.

Nie jestem pewna, ale zdaje się, że forumowa Prababka ma właśnie Jotula od wielu lat i jest z niego bardzo zadowolona. To solidna firma i ma też dobre wzornictwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ja tu z inspiracyjkami kominkowymi, coby Wani nie szukała pokominkowym :)

 

TU http://singletrackworld.com/forum/topic/opening-up-the-inglenook-woodburner-stove-progress-pics/page/3

znajdziesz zdjęcia pokazujące jak zrobione jest wejście rury w komin w przypadku wkucia się z wnęką kominkową w komin.

 

W necie i na pintereście jest dużo zdjęć pod „inglenook stove”, ale większość jest delikatnie mówiąc taka sobie.

 

Mam kilka pokazujących ładne możliwości, więc proszę:

sandra_jasmins-gallery_05.jpgFIREPLACES-stackyard-house-mole_08_david_butler.jpgFP5W stove in Inglenook.jpgNew-Inglenook-Designs_edited-1.jpgjotul_i_80_maxi_harmony_doors_open.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...