Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Nooooo:) Komplet miał naklejoną cenę 1000. Byłam z moim chłopem, mi aż się oczy zaświeciły a ON jakiejś pani i jej synowi zachwala--- proszę pani, warto, wszystko tylko tysiąc złotych. Myślałam, że go w doopę kopnę, bo ja już szafę widziałam u nas w domu, a ten zachwala i konkurencję mi robi. :lol2::lol2:

Tam Gerard, właściciel jest rzadko, taka pani sprzedaje. Zadzwoniła do właściciela i telefonicznie cenę dogadała, ile bez tego łóżka.

Tam wisi taki obraz, w którym jestem zakochana, może kiedyś moje ścieżki znów tam poprowadzą.:D

W Siechnicach, to możesz za krzesłami się rozejrzeć. Drożej, ale i wybór dużo większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie będę robić świństwa potencjalnemu kupcowi który jest już pewnie w drodze. Sama bym nie chciała żeby mi ktoś taki numer odwinął. Gdyby kupiec miał przyjechać np jutro to spoko, teraz już za późno, poczekam co będzie ( czyli spisuję szafę na straty) , będę szukać dalej jakby co

 

Skoro gość już jedzie, to rzeczywiście nie ma co kombinować. Miałam kiedyś tak podczas kupna auta. Umówiłam się, że przyjadę obejrzeć. Tak dokładnie się umówiliśmy, na oglądanie. Jak będzie okej, to kupię. Na drugi dzień już miałam wsiadać i jechać, kiedy gościu zadzwonił, że oferta jest już nieaktualna, bo był ktoś szybszy i zapłacił od ręki. Owszem było mi smutno, bo auto było fajne, ale nie uważałam, że ktoś wyciął mi numer. Wiadomo, że lepszy jest pewny kupiec z kasą dziś, niż potencjalny jutro.

 

Szkoda, że mam tak daleko do tych Waszych klunkrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ;) Ale rozpaczać nie będę, chodzi mi po głowie nowy pomysł a póki co się rozejrzę po komisach

 

 

 

http://images.anthropologie.com/is/image/Anthropologie/983106_095_m?$pdp-detail-shot$

 

Zakochałam się w dywanie, oczywiściedrogi jak fiks....

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czy to się może udać? Zabudować Paxa z gładkimi drzwiami i wytapetować razem ze ścianą ?

 

909956c9fd8e9bd43f6c3cdd0701e92d.jpg

 

http://thebeatthatmyheartskipped.co.uk/wp-content/uploads/2009/10/scaled-31.jpg

 

CZy tapeta na meblach będzie się trzymać?

 

NIe jestem pewna czy ten pomysł mi się podoba w 100% ale poddaję pod osąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załączone fotki są takie se, żeby nie powiedzieć gorzej :p ale mogę sobie wyobrazić jakaś ładną tapetkę - pewnie nie tanią :p

 

za to ławeczka ombre jaka cudna :wiggle:

 

Ja sobie wyobrażam ładną tapetę i duuuuużo roboty plus efekt ze znakiem zapytania :cool: CHyba bez sensu pomysł.

 

Ale spoko - mam jeszcze dwa :p

 

nr1. to ładna szafa 60 cm głęboka na środku ściany, po obu stronach zabudowana Paxem na 40 cm gł.

Szafa np taka

http://klasyczne-meble.pl/47964-Allegro/1400-szafa.jpg

 

Widziałam gdzieś taką inspirację nie mogę jej teraz odnaleźć bo nie zapisałam.

Oczywiście to rozwiązanie też nie jest proste bo nie znalazłam łądnej drewnianej szafy o idealnie prostych bokach....No i byłyby różnice w wysokości szaf.

Tak więc chyba znowu niewykonalne

 

nr 2

Taka sobie szafa do zabudowania plus lustro do podrasowania

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/pax-szafa__0361031_PE545853_S4.JPG

 

Brzmi dość prosto i przyjemnie

 

edit: patrzę na te dwie szafy wklejone razem....Gdzie Rzym gdzie Krym :rolleyes:

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga stara szafa jest obłędna!!! Ona jest na sprzedaż? Mam ci ja taką jedną starą szafę przy drzwiach wejsciowych, tylko kiepsko została "odnowiona" i jest do dużej poprawki. Kurtki pomieści ale czasami mnie denerwuje bo bałagan w niej straszny. No ale takie szafy i w ogóle meble mają super ducha!

A z tej inspiracji to dywan ma być czy mebel ombre? bo to siedzisko wygląda super :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga stara szafa jest obłędna!!! Ona jest na sprzedaż? Mam ci ja taką jedną starą szafę przy drzwiach wejsciowych, tylko kiepsko została "odnowiona" i jest do dużej poprawki. Kurtki pomieści ale czasami mnie denerwuje bo bałagan w niej straszny. No ale takie szafy i w ogóle meble mają super ducha!

A z tej inspiracji to dywan ma być czy mebel ombre? bo to siedzisko wygląda super :-)

 

SZafa jest na sprzdaż i to blisko. Tyle że ja bym chciała trochę więcej miejsca na przechowywanie w sypialni.Ta szafa ma 160 cm a moja ściana 320 czyli drugie tyle. Dlatego kombinuję czy dałoby się zrobić jakąś zabudowę z takiej szafy i Paxa. Nie wiem co wpisać żeby mi się wyświetliły jakieś inspiracje

W inspiracji chodiło o dywan, z taką ławeczką nie miałabym zbytnio co zrobić :)

 

Edit : chodzi mi o coś takiego tyle e u mnie po bokach byłyby płytkie, białe gładkie Paxy

No i szafa prostsza

 

a87438cb55a88b82badbbf430436f5f7.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, kilka razy drapałam tapetę, po tym jak ktoś wcześniej popodklejał ją mocniejszym klejem. Na zasadzie chyba- a po nas chodźby potop :no:

Ostatnio w sklepie widziałam dwustronne taśmy tesa do przyklejania tapety. W starym kredensie robiłam plecki z tapety i podklejałam kawałkami taśmy do wykładziny, to mi się poodklejała.

Dywan bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IKEA ma dwa rodzaje zawiasów. Jedne umożliwiają zlicowanie drzwi ze ścianą.

Jeśli chodzi o tapety to trzeba by zastosować klej do tapet winylowych. Jest mocniejszy.

Można też położyć na drzwiach i ścianie tzw. gładź papierową. Białe, bardzo tanie, znacznie łatwiej klei się niż tapeta i nadaje się do malowania. Jest nieco elastyczne więc można oblepiać krawędzie. Jest w 3 grubościach co najmniej, bo jest przeznaczona m.in. do lepienia tam, gdzie mur lub sufit ma tendencję do pękania.

Kapitalna ta szafa wmurowana w ścianę. Widziałam tak zrobioną witrynę w ścianie ceglanej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, ale cuda na tej stronie :o ceny w dolarach wiec zakladam ze to amerykanska strona? Ciezko mi na tel sie doszukac. Poszperam w nocy dokladniej :)

Trzecie inspiracja piekna ale ja jednak zrovie bardziej neutralny kominek. Rzeczywiscie stoi dosc blisko kuchni z mandala i wiatrolapu z vivesami. Do tego patchworki w łazience, moze starczy na razie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś powtórzyła te Vivesy z przedpokoju tak jak jest na 3 fotce, byłoby bardzo dobrze. Chidzi tylko o to, zeby nie za dużo, a tu jest delikatnie i tez na podłodze. Poza tym w ten sposób nawiązujesz do przedpokoju i to jest dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałam mężowi wczoraj pomysły na sypialnię i niestety pomysł ze starą szafą został skreślony ze względu na największa pracochłonność i najbardziej niewiadomy efekt końcowy.

Najprawdopodobniej będzie biały pax w dębowej zabudowie

 

9fd864e7a4c53646442b80862d6d04d7.jpg

 

Na przeciwległej ścianie jest okno z dębowym parapetem i białą roletą, powinno się fajnie zgrać. No i tym sposobem powinnam otrzymać neutralną bazę dla szaleństw na ścianie z łóżkiem. Próbuję właśnie wyciągnąć dzieci do najbliższego komisu ale napotkałam na opór materii :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...