Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Ja zdecydowałem się na tą dachówkę z kilku powodów:

a) dobre opinie znajomych i sąsiadów, którzy w ostatnich latach budowali dom z dachówką Koramic

b) dłuuga gwarancja na dachówki (bodaj 30 lat)

c) duży wybór kolorów i praktycznie od ręki dostępny cały system dachowy (od membrany do pierdółki typu dachówki wentylacyjne i gąsiory) - wszystko idealnie spasowane kształtem i kolorystyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
My się zdecydowaliśmy na Alegra 9 w kolorze antracyt angoba. Bardzo nam przypadła do gustu ta dachówka. Widzieliśmy dom z tą dachówką i wyglądało to świetnie.

Mam nadzieję, że na naszym dachu również bedzie to wyglądało super.

 

Witam

dokładnie ten kolor i wzór interesuje;) jak wyglada dach jesteście zadowoleni? moge prosić ne @ jakś fotke

wady, zalety tej dachówki i firmy....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać jeszcze dachówki w jednym miejscu i na 90% bierzemy tą "KORAMIC Antracyt Angoba". Przede wszystkim chodziło o to, żeby dachowka nie była za bardzo czarna i za bardzo świecąca.Antracyt angoba taka nie jest. Dodatkowo technicznie jest dość dobra (2 zamki). Inną alternatywą była CREATON - Łupek kryształ, ale cena 40% większa niż KORAMIC. Planujemy Antracytową dachówkę, brązowa więźba i okna (złoty dąb), elewacja planowo ma być kawa z mlekiem kolor :D. Zastawiam się jaki kolor klinkierowych cegiełek na kominy. Chyba też brąz.

 

Witam,

czy są państwo zadowoleni z tej dachówki?

jakieś spostrzeżenia, zalety wady?

mogę prosić o jakąś fotkę, ponieważ chce zrobić dokładnie takie samo pokrycie;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sytuację, że obok sąsiad ma Robena Piemont w antracycie a ja mam Alegrę 9 i bardziej mi się podoba moja.

Kwestia indywidualna. Komuś się podoba taka duża dachówka, innemu się nie musi podobać.

Obie dachówki są bardzo ładne tak w ogóle :)

Gdyby Piemont był wyraźnie tańszy od Alegry to bym wziął Piemont. A że dostałem ofertę kompletnie odwrotną to decyzja mogła być tylko taka...

P5250502_small.jpg

Edytowane przez gustavv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...