Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranżacja salonu - oceńcie


pstro

Recommended Posts

Jak wygląda kuchnia?

 

Zostawiłabym tapetę - ją łatwiej szybko zmienić, zamalować - podłoga jest dużo bardziej wiążąca...

 

kuchnia biała na wysoki połysk, barek wolnostojący czarny na wysoki połysk; kafle te same.

 

jak będzie gotowa, to pokażę

 

z płytkami słuszna uwaga :) dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że każdy lubi co innego i w tę stronę należy iść :) To ma być Twój salon więc rzuć sobie na ścianę to co lubisz! Ja osobiście mam ogromną galerię z rodzinnymi zdjęciami :)

 

pomysł fajny, ale teściowa musiałaby wisieć w kotłowni, żeby także na ścianie nie siać fermentu w rodzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest prawie spoko, tylko to nigdy nie będzie tak wyglądać. Tak idealnie białe światło to chyba tylko w atelier fotografa, ciężko będzie uzyskać też tak czarne materiały. W ogóle mam wrażenie, że wyglądają one zbyt plastikowo - no ale to tylko wizualizacja. Zgadzam się z uwagami dotyczącymi podłogi, ale jeśli ta wstawka to nie będą płytki tylko dywan, to jeśli Tobie się podoba to bym robił - przy czym tapetę zrobiłbym taką bez kontrastu, i z wzorem idealnie powtarzającym to co na dywanie, lub odwrotnie lepiej tapetę zostawić, a dywan zrobić jasny, może z długim włosiem a'la futro. Na sofę nie polecam skóry, no i przydałaby się lżejsza ława, chyba że to jest taka rozkładana z której powstaje stół jadalniany, no i matowe płytki. W ogóle w macie będzie wyglądać to lepiej. Chętnie zobaczę zrealizowane wnętrze, zwłaszcza w dziennym świetle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie;

 

Jak dla mnie jest prawie spoko, tylko to nigdy nie będzie tak wyglądać. Tak idealnie białe światło to chyba tylko w atelier fotografa, ciężko będzie uzyskać też tak czarne materiały. W ogóle mam wrażenie, że wyglądają one zbyt plastikowo - no ale to tylko wizualizacja.

 

tak, to wizualizacja, co do kolorów masz rację; zakładam, że w rzeczywistości nie będzie tak sterylnie (ciepłe światło wpadające z zewnątrz - okno i taras to PD-ZACH); jednak większość materiałów ma być na wysoki połysk

 

Zgadzam się z uwagami dotyczącymi podłogi, ale jeśli ta wstawka to nie będą płytki tylko dywan, to jeśli Tobie się podoba to bym robił - przy czym tapetę zrobiłbym taką bez kontrastu, i z wzorem idealnie powtarzającym to co na dywanie, lub odwrotnie lepiej tapetę zostawić, a dywan zrobić jasny, może z długim włosiem a'la futro. Na sofę nie polecam skóry, no i przydałaby się lżejsza ława, chyba że to jest taka rozkładana z której powstaje stół jadalniany, no i matowe płytki. W ogóle w macie będzie wyglądać to lepiej. Chętnie zobaczę zrealizowane wnętrze, zwłaszcza w dziennym świetle.

 

podłoga to płytki; prawdopodobnie zostaną;

niebawem pokaże tez wersję bez tapety;

z ławą masz rację - tak, rozkładana; ona - wraz z żyrandolem ma - być "głównym" meblem w salonie, przyciągającym oko;

mam zapewnienie o dostępu do wersji finalnej, więc jeśli właścicielka się zgodzi, to zaprezentujemy

 

dlaczego nie dawać skóry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ta cegła tam wciśnięta?!? A tak w ogole to rozumiem, że to nie jest Twój salon pstro?

 

tak, to nie jest mój salon.

Przekładam koncepcje siedzące w czyichś głowach na coś dla oczu - mniej, lub bardziej skutecznie :) Niemniej pozwala to czasem zaoszczędzić troszkę czasu i pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...