Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

aranzacja pokoju z aneksem kuchennym


kasia si 27-4

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc w urządzeniu pokoju z aneksem kuchennym ,w pokoju znajdują się 2 okna w lewym rogu pokoju znajduje się piec z systemem centralnego ogrzewania ,meble kuchenne znajdują się tuż przed wejściem do pokoju,kuchni nie można przenieść gdyż znajduje się kanalizacja i woda ,na środku aktualnie jest barek z krzesłami Ale chcę się tego pozbyć i widzi mi się stół z krzesłami ,i nie wiem jak zaprojektować resztę pokoju aktualnie kolory pokoju to kość słoniowa i czerwony ,w pokoju jeszcze powinno znajdować się kanapa lub sofa ,mieszkanie jest w kamienicy z cegły i jest lokalem nie podpiwniczonymIMAG0175.jpgIMAG0173.jpgIMAG0171.jpgIMAG0174.jpgIMAG0172.jpgIMAG0175.jpgIMAG0173.jpgIMAG0171.jpgIMAG0174.jpgIMAG0172.jpg Edytowane przez kasia si 27-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz piec ukrywać? Przecież to normalna "koza" - ludzie sobie specjalnie w salonach takie instalują, dla uzyskania specyficznego klimatu wnętrza ;) Obejrzyj w necie inspiracje. Ja to bym taką kozę nawet bardziej wyeksponowała - może obróciła przodem do okna/sofy jeśli by się dało. Edytowane przez alicyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza jest świetna i bym ją wyeksponowała dając cegiełkę na całą ścianę za nią.(poszukaj inspiracji jest pełno,wujek google pomoże)

Metraż jest niewielki,dlatego nie dzieliłabym przestrzeni ścianką czy barkiem po prostu dała mały stół 80x80cm.

Skorzystałam z układu alicyji nieco go modyfikując:

http://images69.fotosik.pl/850/b63cbce54add08fbmed.jpg

 

http://www.karolina.mariusz.mojabudowa.pl/pliki/karolina.mariusz/image/cam00170.jpg

Edytowane przez kinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym układ Alicji nr 1 bo zapewnia zdecydowanie najwięcej przestrzeni. Jeśli tv mocno dokuczałby Ci nad stołem (jak wisi zbyt wysoko niewygodnie się ogląda) dostawiłbym niewielką ściankę ale bez zabudowy od strony kuchni, na niej jedynie delikatny blacik. Propozycji Kinki do mnie nie przemawia, stół na środku tak małego pomieszczenia będzie przeszkadzał w pracach kuchennych i swobodnym przemieszczaniu się do części wypoczynkowej, no i byłby malutki.

 

Ew układ kuchni w kształcie C i blat jako stół (podobnie jak masz), kanapa na dolnej ścianie, a tv przy oknie, ale to raczej już propozycja na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...