Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Proszę o pomysł na aranżacje 65,44 m2


Anna Baherycz

Recommended Posts

Witam, będziemy z mężem kupować nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, jest jeszcze możliwość zmiany ścianek działowych. To nasze pierwsze mieszkanie bardzo chciałabym, żeby było funkcjonalne. Jako że nie mamy doświadczenia proszę o pomoc. Długi pokój będzie przeznaczony dla dziecka, którego jeszcze nie ma więc najbardziej zależy mi na części dziennej i sypialni. Z góry dziękuje za pomoc.

p2_3x.jpg

 

Rzut przedstawia propozycje dewelopera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwny projekt... Tu nie ma miejsca na przechowywanie :( W przedpokoju konieczne jest miejsce choćby na powieszenie kurtki, zdjęcie butów. Kuchnia malusieńka i de facto w przedpokoju. Pokój dzienny przechodni totalnie. Macie zwymiarowany plan tego mieszkania? Ścian działowych tu jak na lekarstwo, a dodatkowo piony Was trzymają - moim zdaniem nie poszalejecie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwny projekt... Tu nie ma miejsca na przechowywanie :( W przedpokoju konieczne jest miejsce choćby na powieszenie kurtki, zdjęcie butów. Kuchnia malusieńka i de facto w przedpokoju. Pokój dzienny przechodni totalnie. Macie zwymiarowany plan tego mieszkania? Ścian działowych tu jak na lekarstwo, a dodatkowo piony Was trzymają - moim zdaniem nie poszalejecie :(

 

zgadzam się z joliska.

 

Wszystkie graty do upchnięcia w sypialniach. Co będzie w przypadku dzieci i ich "osprzętu" nawet nie chcę myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również lepiej sobie dać spokój z tym mieszkaniem. Nawet propozycja kinki niewiele ratuje - nie wyobrażam sobie dzieci (dziecka) biegających do pokoju czy kuchni 100 razy dziennie między sofą a tv.

Pokój dziecka też wydaje się być bardzo wąski - jaka jest szerokość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety inne mieszkania do wyboru to albo lustrzane tego co upatrzyliśmy dla siebie albo dwu-pokojowe lub ewentualnie dwu-poziomowe ale na te to nas raczej nie stać ;) Ale możecie zobaczyć tu też nie jest przewidziane miejsce w przedpokoju.

poziom 1.jpgpoziom2.jpg

Dziekuje Wam za spojrzenie chłodnym okiem, bo ja obiektywna nie jestem. Mam o czym myśleć teraz. Dzięki jeszcze raz bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zadaj sobie pytanie czy chcesz mieszkanie ze schodami..................? Na papierze wszystko pięknie ale po 2 tygodniach latania po tym krętych schodach może ci się odechcieć mimo że układ jest o wiele lepszy i metraż też spory.Już nie wspomnę o dzieciach,które by się tylko na nich bawiły.Ja bym szukała dalej :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, z pewnością to mieszkanie ma czytelniejszy układ. Fajna opcja z możliwością zrobienia skrytki/garderoby - jak znalazł jak pojawią się dzieci, małe rowerki czy hulajnogi (chyba, że masz piwnicę).

Sofa przy balkonie niezbyt szczęśliwa - musiałabyś pogłówkować z częścią dzienną i rozmieszczeniem.

Może warto też przesunąć wejście do łazienki na ścianę od strony sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...