Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wentylacja ważne pytanie


Recommended Posts

Gość Konto usunięte_12*
Chodzi mi dokładnie o kanały wentylacyjne, a jeszcze dokładniej o te krótkie odcinki poziome:)

Wentylacja naturalna nie polega tylko na wywiewie - już TYSIĄC razy tu

o tym było!

Przejrzyj najpierw archiwum w tym dziale, a dopiero po tej lekturze zabierz się za samodzielne projekty.

To, co tu pokazujesz, to tylko fragment wentylacji naturalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylacja naturalna nie polega tylko na wywiewie - już TYSIĄC razy tu

o tym było!

Przejrzyj najpierw archiwum w tym dziale, a dopiero po tej lekturze zabierz się za samodzielne projekty.

To, co tu pokazujesz, to tylko fragment wentylacji naturalnej.

 

Mniej wysiłku by Cię kosztowało napisać odpowiedz na moje pyt., a tak to tylko piane bijesz...

 

Nie potrzebuje rozprawki akademickiej tylko krótkiej sensownej odpowiedzi, za co wszystkim z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_12*
Mniej wysiłku by Cię kosztowało napisać odpowiedz na moje pyt., a tak to tylko piane bijesz...

Jestem tu już parę lat na Forum i trochę ręce opadają, gdy tacy "wynalazcy" jak ty żądają każdorazowo indywidualnego potraktowania zamiast potrudzić się nieco samemu i przejrzeć przebogatą "kopalnię wiedzy" w starszych wątkach.

A na twoje pomysły życzę "merytorycznej" wypowiedzi jakiegoś forumowicza - byle odpowiedzialnej!!

P.S. Narysowałeś powyżej np. wywiewy. A gdzie są nawiewy?

Dla zapewnienia dobrej wentylacji naturalnej potrzeba duuużo więcej danych, niż wynika to z twojego szkicu :)

Edytowane przez Konto usunięte_12*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...