Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Indywidualna parterówka (może się uda)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i właśnie poszłam za głosem serca, zapytałam o płytki

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?335323-Co-to-za-płytki

okazało się, że to cementowe

 

I zonk! Bo nic o cementowych płytkach nie wiem. Nie znam też nikogo, kto takie ma. Pewnie się skończy na ceramicznych podobnych (o ile znajdę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym się uwzięła, to oczywiście je kupię. tyle tylko, że jakby okazało się coś z nimi nie tak, to mam ekspresową siwiznę załatwioną od ględzenia "a nie mówiłem" :bash: :D

Już słucham prawie 2 lata o projektancie.

Dlatego wolę kompromisowo, że to niby wspólna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie, jeżeli ktoś ma pod opieką seniorów. Dzisiaj moją teściową ktoś próbował oszukać "na wnuczka". Czasem się wydaje, że to się dzieje gdzieś daleko, a tu proszę.

 

Na budowie dziś było sprzątanie. Nazbierało sie tyle śmieci, że trzeba było kontener zamawiać.

 

No i ciekawostka. W obecnym domu ułamała sie klamka od drzwi wejściowych. Okazało się, że w srodku jest zamek listwowy, firma, która je wyprodukowała już nie istnieje i ogólnie nie ma takiej usługi, aby ktoś ten zamek wymieniał. Oferują kolejne drzwi. Dobrze, że mamy Waldiego, który ma rozmontować ten zamek i zobaczyć co trzeba zamówić.

To tak dla równowagi, aby nie było za fajnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, balans musi być ;)

 

Swoją babcię ciągle ostrzegam przed różnymi zagrożeniami, ale seniorzy są naiwni jak małe dzieci. Np. facetowi z Solida udało się wyciągnąć namiary do mnie. Niby nic strasznego się nie stało, ale to pokazuje, że nie da się wszystkiego przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos oszukiwaczy...mama mojej koleżanki została niedawno naciągnięta "na policję" - zadzwonił pan z komendy stołecznej, poinformował, że namierzają właśnie wielki przekręt w banku, oszczędności są w niebezpieczeństwie, kazał natychmiast wypłacić - nie kontaktując się z nikim - i przekazać mu od razu po wyjściu z banku. Nie wiem, jak on to zrobił, że uwierzyła i zrobiła to - pani inteligentna, wykształcona, obyta, kierująca przez wiele lat dużą firmą. Poszło około 70 tys., okropne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos oszukiwaczy...mama mojej koleżanki została niedawno naciągnięta "na policję" - zadzwonił pan z komendy stołecznej, poinformował, że namierzają właśnie wielki przekręt w banku, oszczędności są w niebezpieczeństwie, kazał natychmiast wypłacić - nie kontaktując się z nikim - i przekazać mu od razu po wyjściu z banku. Nie wiem, jak on to zrobił, że uwierzyła i zrobiła to - pani inteligentna, wykształcona, obyta, kierująca przez wiele lat dużą firmą. Poszło około 70 tys., okropne!

 

Ewa, nie strasz, my już coraz bliżej tego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bliżej wieku, ale po budowie to ja raczej będę biedna jak mysz wietnamska.

Oszust może mi fundnąć czekoladki co najwyżej. :D

 

A tak poważnie, to moja teściowa też coś powiedziała, ale nawet potem nie wiedziała co. Zapamietała tylko, że była mowa o jakimś wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dziewczyny i chłopaki (chociaż ostatnio tu nie zaglądają), jakie macie podłogi w salonach na podłogówce?

 

Zdecydowaliśmy się na panele quick step (kilku naszych znajomych ma i są bardzo zadowoleni) ale tak mi jakoś smutno, że w salonie będą panele. Ogólnie nie lubię "plastiku". Mąż oczywiście zawziął się na te panele, bo twierdzi, że skoro sprawdzone to nie ma co kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na podłogówkę idzie parkiet,tylko,że nie 22mm, a jedynie 16. Obgadałam to z panami od parkietu i z hydraulikiem, obaj panowie z dużym doświadczeniem. Spełniam tym samym swoje wieloletnie marzenie o parkiecie w jodełkę francuską. Amalfi linkowałaś wyżej płytki, które Ci się podobały, one wcale nie są cementowe, to normalne ceramiczne płytki dość popularne hiszpańskie "Vivesy". Też mi się podobają; właśnie odebrałam je od kuriera, kupiłam do łazienki. Dokładnie nazywają się" vives 1900 calvet gris".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...