Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Doradźcie który wybrać


dar_o

Recommended Posts

Wybacz me pitolenie...przy Twej oracji...:bye:

 

Na forum, ten Twój wachlarz złożony od pewnego czasu na jednej ilustracji...Stąd uwagi moje ciągłe, bo sprowadzanie prawie wszystkich wyborów (sugerowanych przez Ciebie) do jednego producenta, drażni moje poczucie przyzwoitości. Producent mi nie przeszkadza, szanujemy się nawzajem, handlować nam się też zdarza...Pranie mózgów jednak, na tym forum, zawsze będzie na cenzurowanym, dopóki mi się nie znudzi...Bez względu na to jak się nabzdyczysz.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Fiu,fiu,ale tu głośno :D .Nie moja sprawa,ale widzisz Forest czasami pieniądze to nie wszystko :) .Udzielasz się na forum,to szlachetnie z twojej strony,ale to broń obusieczna=klienci niezadowoleni zrobią ci wspaniałą reklamę i tej się już trochę naczytalem :D .Wiem że ludzi w twoim i moim wieku nie da się tak łatwo zmienić,ale ja zawsze wyciągam wnioski ze swoich błędów i rzadko robię te same błędy drugi raz :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Fiu,fiu,ale tu głośno :D .Nie moja sprawa,ale widzisz Forest czasami pieniądze to nie wszystko :) .Udzielasz się na forum,to szlachetnie z twojej strony,ale to broń obusieczna=klienci niezadowoleni zrobią ci wspaniałą reklamę i tej się już trochę naczytalem :D .Wiem że ludzi w twoim i moim wieku nie da się tak łatwo zmienić,ale ja zawsze wyciągam wnioski ze swoich błędów i rzadko robię te same błędy drugi raz :).

Pozdrawiam.

 

Eee tam zaraz błędy...Lubię się przekomarzać z Forestem. Z głupim bym nie próbował.:).

 

Chłopaki podłączyli się do wartkiej rzeki i firmy, która daje zarobić na przeciętnym produkcie. Kratki pl to tytan rozwoju i jej sukcesy raczej w skali Europy się liczą, bo w Polsce już nikt im nie podskoczy. Mam dużo szacunku dla ich poczynań, choć połowy z nich nie akceptuję. Forest na szczęście nie jest gęsią która tylko w stadzie gęga, ale kratkowe poletko obrabia rzetelnie...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piata rano, godzina szczerosci, czesciej badz taki. ☺

z ta przecietnoscia oczywiscie sie nie zgadzam , ☺

nie chce byc tez niczyim adwokatem, ale zarzucanie komus kto otworzyl pierwszy w polsce tego typu salon, ze poplynal z pradem jest gleboko nie fair. bardziej juz bym stwierdzil, ze wyczul doskonale skad prady przyjda, a to zasadnicza roznica, raczej wzbudzajaca szacunek niz niesmak.

 

Choc co do pewnego ogolu oczywiscie masz racje, duza grupa grubych ryb probuje krecic lody zawsze i wszedzie tam gdzie zapachnie dobrym pozywieniem, nawet jesli jeszcze wczoraj taki produkt wydawal im sie kompletnie nie smaczny. Jesli jutro pojawi sie cos co sprawi wrazenie jeszcze smaczniejszego, bez mrugniecia rybim okiem po prostu tam poplyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piata rano, godzina szczerosci, czesciej badz taki. ☺

z ta przecietnoscia oczywiscie sie nie zgadzam , ☺

nie chce byc tez niczyim adwokatem, ale zarzucanie komus kto otworzyl pierwszy w polsce tego typu salon, ze poplynal z pradem jest gleboko nie fair. bardziej juz bym stwierdzil, ze wyczul doskonale skad prady przyjda, a to zasadnicza roznica, raczej wzbudzajaca szacunek niz niesmak.

 

Choc co do pewnego ogolu oczywiscie masz racje, duza grupa grubych ryb probuje krecic lody zawsze i wszedzie tam gdzie zapachnie dobrym pozywieniem, nawet jesli jeszcze wczoraj taki produkt wydawal im sie kompletnie nie smaczny. Jesli jutro pojawi sie cos co sprawi wrazenie jeszcze smaczniejszego, bez mrugniecia rybim okiem po prostu tam poplyna

 

Lechoski. Dzięki za ten wpis, bo przyznam, spodziewałem się zupełnie innej reakcji...(szczególnie po gali). Kratki są wporzo. Ja tylko ubolewam nad faktem, że zaśmiecają mi krajobraz...Jak wiatraki, jak Spartherm...Wszędzie ich pełno.

 

A w moje relacje z Forestem się nie pchaj, bo to ryzykowne jak godzenie małżonków:D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Pozostaje jeszcze opcja kominka wolnostojącego, który nie wymaga żadnej zabudowy. W tej chwili można kupić bardzo wydajne i energooszczędne kominki tego typu. W opcji można uzupełnić o wkład kamieni thermostone, bardzo dobrze magazynuje ciepło i powoli oddaje je do pomieszczenia. Jak ktoś nie chce ze stali może wybrać model ze steatytu - ja właśnie taki mam. Idealny materiał do kominków - znakomite właściwości akumulacji ciepła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...