Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom bez kominów, a wentylacja garażu, pomieszczenia gospodarczego i kotłowni


Recommended Posts

Miałeś Brzęczkowski nie kłamać. Wszystko ma swoje granice, reklama również. Niedawno dostałeś bana za wypisywanie głupot. Chcesz kolejnego?

 

W takiej sprawie! Z walkę z głupotą? Z największą przyjemnością. Jak Pan ma być tym myślącym i arbitrem !!! To nawet zaszczyt mieć bana.

Edytowane przez Tomasz Brzęczkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Izolacja od gruntu

-Odzysk ciepła z wentylacji

-System utrzymujący komfortową temperaturę.

 

Więcej głupot nie pamiętam, za wszystkie...

Znalazłoby sie jeszcze parę z generowaniem dźwięków przez gładkie kanały włącznie ale te trzy to faktycznie tematy w których brylujesz jako kompletny dyletant, wiedzę zastępując domniemaniami. Do0brze, że to w końcu dostrzegłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto piszesz faktycznie ale ja powód widzę inny.

Wszyscy ten powód znają. Ale:

 

Takie rzeczy jak faktyczne zużycie kWh bardzo łatwo się sprawdza, dlatego zamiast faktów są ataki, bany itp. To normalne. Pan się przyzna, że dom Pana zużywa 60kWh/m2? Dwa razy tyle co przy ogrzewaniu bezpośrednim?

Wielokrotnie prosiłem Pana Brzęczkowskiego aby w moim domu założył mi nie centralne abym zużywał nie więcej jak 30kWh/m2. Wielokrotnie nawet nie raczył się odnieść do mojej propozycji, tu tez tego nie zrobi bo co innego gadać czary mary a co innego wziąć odpowiedzialność za to co się wygaduje.

To jak tam Panie Brzęczkowski moja kasa jest przygotowana, czekam na realizację Pańskiego pomysłu na ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...