Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze Wrzosowo - czyli powrot do korzeni


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 492
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje za gratulacje :hug:

 

Musze pomyslec o wymiarach stolu do jadalni ;)

 

Ze spraw budowlanych.....

uff..... Wczoraj dostalam zdjecia...

Cale zwieczenie dachu, ozdoba domu, wisienka na torcie itd..., zostalo spartaczone :bash:

Raniutko, po nieprzespanej nocy, odbylam dluuuga rozmowe z Panem dekarzem.

Bedzie poprawione. Okazalo sie, ze "koncoweczka" zostala zlecona pracownikowi i chlopak bez pojecia i zrozumienia naszego domu zrobil co zrobil :/

 

Nawet wstyd pokazac fotki. Malo tego, sama ich nie ogladam, bo krew mnie zalewa.

A myslalam, ze okienka zle wygladaly...

Naiwna ja!

Oto cala prawda o budowaniu na odleglosc :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu, imaginuj sobie Waćpani, że my z naszym spartaczonym, serwującym nam wodospady w kuchni, dachem wojowaliśmy do zeszłej jesieni. Nie masz pojęcia jaka to radość, gdy takie partactwo zostanie wreszcie naprawione. Ja już wspominam przypadki dachowe jak anegdotę, więc i Ty będziesz za troszkę śmiać się ze swoich historii dachowych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się. Strasznie zaniedbaam dzienniki i ich czytanie, ale nadrabiam i gratuluję już tylu wnuków. :yes:

Bardzo szybko poszło Wam to budowanie. My dopiero zaczynamy, zimą nic nie robiliśmy, przerwę mieliśmy po wybudowaniu fundamentów, a teraz do jesieni musimy zadaszyć. Sami budujemy, zobaczymy jak nam to wyjdzie z czasem, mam nadzieję, że zdążymy. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly bialy domku, dziekuje za gratulacje!

Dana0606 Witaj :welcome:

Pesteczko, nawet nie chce sobie tego wyobrazac.

Moj problem jest natury estetycznej, nie technicznej, wiec na szczescie latwy do naprawienia.

Macie racje, za chwile zapomne, ale dzis moja ozdobka dachowa, portyczek, popsul mi sporo nerwow.

Pokaze zdjecia, a co tam ;)

 

Mialo tak wygladac:

http://images77.fotosik.pl/580/8d979e88a2973ec0med.jpg

 

Wyglada (chwilowo ;) ) tak:

http://images77.fotosik.pl/580/235b230d39c825femed.jpg

 

Jak Wam sie podoba? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalam projekty okiennic.

Wybrane oczywiscie te z serduszkiem :) Zastanawiam sie nad kolorem. Czy robic w kolorze okien czy moze zaszalec ;)

Marzyly mi sie okiennice niebieskie, ale obawiam sie, ze za duzo bedzie sie dzialo na elewacji.

Moze jakas pomoc, pomysly, podpowiedzi?

Licze na pomoc, bardzo....

Edytowane przez Renata B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...