Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze Wrzosowo - czyli powrot do korzeni


Recommended Posts

1847 :jawdrop: uwielbiam przedmioty z duszą

Tez uwielbiam i pochwale sie, sporo ich mam :)

Dzis do domku wszedł Pan elektryk, od poniedziałku zaczynaja sie tynki. No chyba ze pogoda nam zrobi psikusa :o

Tynki bedą wapienne, ręcznie robione i żadnych gładzi. Pan murarz zdziwiony, chciał wyperswadować ;)

Wcześniej juz przeraziły go grube słupy przed domem, sufity na poddaszu :)

Troszkę inne ma wyobrażenie wykańczania wnętrz, ale to dobry,sumienny fachowiec wiec sobie poradzi, choć bardzo mu nie w smak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzis do domku wszedł Pan elektryk, od poniedziałku zaczynaja sie tynki. No chyba ze pogoda nam zrobi psikusa :o

Tynki bedą wapienne, ręcznie robione i żadnych gładzi. Pan murarz zdziwiony, chciał wyperswadować ;)

Wcześniej juz przeraziły go grube słupy przed domem, sufity na poddaszu :)

Troszkę inne ma wyobrażenie wykańczania wnętrz, ale to dobry,sumienny fachowiec wiec sobie poradzi, choć bardzo mu nie w smak :D

 

Ubawiłaś mnie tym "innym spojrzeniem" pana fachowca :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybciutko przebrnęłam

 

więc po kolei

drzwi u mnie są 180x230 cmP1070113.JPG - dom 18 metrów ma.

 

kuchnia szykuję się piękna, u mnie też jest okap na wprost jadalni - tzn okapu jeszcze nie mam :lol2: kuchenka wysunięta chyba o 10 cm, przez co się nic nie chlapie na ścianę - nie mam tam płytek :yes: i już wiem, że ich tam nie będę kładła.

 

zdjęć niestety żadnych nie widać :sick::sick::sick:

 

my też dziwaki z zachciankami na różne krzywości, chropowatości i inne paździochowe rozwiązania :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Emilko :) Drzwi cudne, w moim klimacie.

Lubie pazdziochowe rozwiazania :lol2:

Ciesze się, ze nie jestem osamotniona w klubie tych "dziwnych" ;)

Zdjecia mi zabral fotosik, zazadali zaplaty :/

Podobno maja sie pojawic po oplaceniu abonamentu. Ja nie chce placic wiec postaram sie wkleic je na nowo (oj, jak ja tego nie lubie)

Czekam tez na ostateczna wersje moich drzwi. Jak bede miala, to sie pochwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...