Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

 

i jak wygląda to połączenie, bardzo widać różnicę ?

 

Dla Taty cos wymyślisz i będzie szczęśliwy podwójnie bo Twoje szczęście i zaoszczędzone pieniądze to tez dla niego radośc jako rodzica:-) Dodatkowo będzie zapewne idealnie :-)

 

Na tą chwilę różnicę widać dosyć mocno, gładź wiadomo jest idealnie gładka, a tynk pod spodem ma delikatną strukturę. Zastanawiam się czy grunt i farba dadzą radę znośnie zniwelować te różnice.

 

A tacie to nigdy się nie odwdzięczę bo mimo iż nie jest murarzem to postawił nasz dom :)

 

Aniko bardzo dziękuję za ten link. Nie wiedziałam o istnieniu takich naklejek, w takim razie na pewno się na nie zdecyduje i już nie szukam tapety ;)

 

 

Pokażę jeszcze realne zdjęcia sofy, o której już wspominałam. Przetestowana osobiście przez teściową i szwagierkę z pozytywną opinią :)

http://images54.fotosik.pl/771/a11c9291b17fadaemed.jpg

 

Podoba mi się jeszcze Tokyo z Sits, ale nie wiem jak dużo droższą byłaby opcją.

Myślę jeszcze nad tym czy wybrać narożnik czy sofę z dostawianym podnóżkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie do osób już po remontach. Malowaliście pomieszczenia sami? Mam ochotę nie zlecać tego fachowcom tylko zabrać się za to sama z mężem. Malowałam już ściany, ale nie miałam do czynienia z gołymi tynkami, chyba nie jest to dużo trudniejsze...

 

Malowaliśmy :-) Rożnica polega chyba głownie na tym ze musisz dać farbę podkładowa/grunt i tym sposobem dochodzi Ci 1-2 wartstwy w zależności od chłonności ścian :-) Zatem nic ponad malowanie poprzednie które robiliście. Oczywiście fachowiec powie ze i to tzreba umiec ale jak będzie fajna farba i dobry wałek będzie ok i taniej pewnie jakies 5000 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z mężem i spróbujemy sami pomalować :) zwłaszcza że górę planuje na razie na biało a dół na jasnoszary kolor tak więc nic skomplikowanego.

 

Im bardziej orientuję się w kosztach tym większa skanera się że mnie robi ;)

 

Niestety znam to, czasem bym wolała komuś coś zlecić ale budżet nie jest z gumy i trzeba samemu działać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]325123[/ATTACH] Czy do tej baterii Ikea pasowałyby poniższe:

 

bidetowa

[ATTACH=CONFIG]325124[/ATTACH]

 

wannowa

[ATTACH=CONFIG]325125[/ATTACH]

 

prysznicowa

[ATTACH=CONFIG]325126[/ATTACH]

 

 

Odcień chromu jest taki sam, zdjęcia przekłamują, chodzi mi o kształt.

 

 

Podług mnie pasują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jak coś było do malowania to robiliśmy to sami - tym razem też z pewnością nie zlecimy tego nikomu :no:

 

Co do baterii chyba nie poradzę, sama coś tam wbrałam i zastanawiam się jak to będzie wyglądać :p Tyle że miałam o tyle łatwiej że wzięłam wszystko z jednej serii. A już bateria kuchenna to jakiś kosmos był z wyborem - ceny tego co mi się podobało zabijały i w końcu wzięłam jakąś mało dizajnerską ale podobno dobrej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, malujemy sami :) Fachowec powiedział 10zł za m2 więc trochę grosza w kieszeni zostanie.

 

Jeśli chodzi o baterie to tylko bidetowa i wannowa są z jednej serii, ale myślę że powinno to grać. Tak bardzo nie mogłam doczekać się wykończeniówki a już powoli mam dosyć tego szukania, przebieranie, zamawiania... Kontakty i inne pstryczki wybieraliśmy dobrą godzinę :)

 

Ola cieszę się, że i Tobie łazienka się podoba. Mam nadzieje, że wyjdzie tak jak na wizualizacjach. Co do okapu to na razie jest nie złożony (przychodzi w dwóch częściach), ale jutro lub w weekend przy okazji robienia sufitu w kuchni będzie montowany więc wtedy pstryknę Ci zdjęcie :)

Zamawiałam w sklepie internetowym, jeśli chcesz to później odszukam i wyślę Ci link,. Wybrałam na ceneo jedną z najtańszych opcji z dostawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, malujemy sami :) Fachowec powiedział 10zł za m2 więc trochę grosza w kieszeni zostanie.

 

nie wiem ile masz m2 do malowania ale pewnie z min 7000 w kieszeni minus koszt weekendu dla skołatanych nerwów po pracy z partnerem :-)

Co i tak wychodzi na plus :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wnętrza się zapowiadają, w moim stylu :-)

Dolna łazienka perfekcyjna, a w górnej mi bardziej podobały się pierwsze płytki, ale może dlatego, że ja nie lubię tym wzorków na podłodze, jak dla mnie chaos wprowadzają, zastanów się jeszcze :-)

Łóżko dla Małego bardzo mi się podoba i zdecydowanie wygrywa z kolorowymi samochodzikami.

Bardzo podobają mi się półki - huśtawki, też planowałam u córki, ale ścian brakło i teraz myślę o takich u synka.

Mój mąż sam malował, mimo, że prawie nigdy w życiu tego nie robił, więc co do malowania nawet się nie zastanawiaj, gdyby nie to, że byłam wtedy w ciąży, sama pomalowałabym cały dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...