Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze znać cenę bo myślałam by Ci ten motyw 'ukrasc' ;) (szkło i obok ławeczka). Tylko ja się na białe szkło nie upieram i ciekawe ile mi szklarz powie ;)

 

A jaki kolor płytek planujesz? Ja zastanawiam się czy ten zielony kolor widać tylko na bokach czy cała powierzchnia szkła jest zielonkawa. Bo jeśli tylko na bokach to patrząc na cenę też bym się nie upierała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka przy Alabastrowej rzeczywiście będzie szaro-biało :D Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie podłoga w łazience bo płytka super :)

 

Dziękuję. Byleby nie wyszło szaro buro zamiast szaro biało ;)

Te płytki planuję też na całym dole i tu boję się najbardziej, ale wczoraj porozkładałam ich trochę na podłodze i jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapłaciłam za białe szkło 90x280 1500 zł. Może dlatego, że białe, może dlatego, że wysokie, nie wiem, ale inne wyceny opiewały nawet na ponad 3000 zł

 

Rozbieżność cenowa ogromna :eek: JA też nastawiałam się na jakieś 1500zł dlatego zdziwiłam się ceną którą powiedziała szklarz, pozytywnie oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze zapomniałam dać cynk mamom dziewczynek. W netto można upolować fajne ozdoby do pokoju dziewczęcego. Najbardziej ciesze się z mini serwisu kawowego dla lalek (porcelana, a nie żaden plastik) za całe 10 zł :)

 

edit: dodaje zdjęcie moich zakupów

http://images52.fotosik.pl/777/b10e461f62e49b78med.jpg

Edytowane przez Inka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet już nie narzekam. Wczoraj nie przyszedł, dziś miał być na 9. Nie muszę pisać, że nadal nikogo nie ma?

 

Szlag by to :( Co jest z tymi ludźmi?? :mad:

 

Zakupy dla Córci śliczne :)

Gdybyś chciała się pobawić w przeróbkę stolika Lack, to można z niego wyczarować taką kuchnię :D

 

lack1.jpg

 

Szczegóły TU :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor płytek planujesz? Ja zastanawiam się czy ten zielony kolor widać tylko na bokach czy cała powierzchnia szkła jest zielonkawa. Bo jeśli tylko na bokach to patrząc na cenę też bym się nie upierała :)

Planuje bardzo kolorowe przestrzenie więc zieleń szkła pewnie nie zaszkodzi. Zobaczymy ile mi zaśpiewają.

Pomysłów na kuchnię z mebli Ikei jest od groma ;) też planowaliśmy ale na święta córka dostała oryginalną więc zostało nam tylko jej przemalowanie. Fajne te zdobycze z netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Pan zjawił się po 14 i zrobił tyle ile widać na zdjęciu poniżej. Ogólnie podoba mi się to jak wyszło, zaznaczam że w rzeczywistości płytki są jaśniejsze :)

 

http://images55.fotosik.pl/778/4d5ba3d8ab8eab9cmed.jpg

 

Wczoraj byłam na szybkim wypadzie do marketu budowlanego i zahaczyłam o łódzką Ikea gdzie dorwałam poduszkę Stockholm, kto ma blisko do Łodzi to polecam bo przeceniona jest w tym tygodniu z 50 na 30 zł. Żałuję że nie wzięłam jeszcze jednej, jest duża i z wypełnieniem z pierza.

 

300_300_productGfx_6fde332ce72e7b69d4bbd6f30c7df786.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...