Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

10,4m2 licząc po podłodze. Wszystko na gotowo, płytki, oświetlenie, gniazdka itp. Tak jak na wizualizacjach wcześniej. Ściany nad wc i obok umywalki pomalowana bez płytek

 

Obawiam sie,że takie będą wyceny,może odrobinę taniej znajdziesz, ja za łazienkę około 7m2 płaciłam jakoś 6tys,a za dolną koło 4 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ja urwałam się z księżyca ;) Jakoś nastawiłam się na około 5 tys,. sama nie wiem czemu tak to sobie obmyśliłam ;)

 

Nie, nie do końca. Wyceny sa bardzo różne. Zapytaj jeszcze Tomkową bo ona miala fajnego glazurnika jak cenowo ale jak widze u Marty podobne kwoty :-(. Ja mialam wycenę na moja łazienkę na 4500 bez montazu oświetlenia chyba, za ok 9,5 m2 , jeden z forumowych :-) Wszystko zeleży czy ten glazurnik jest taki świetny i czy warto zapłacić, po drugie zawsze molżiwe sa negocjacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się bez pytania :D Za swoją 9-metrową zapłaciłam tyle, ile Tobie Inka powiedział Twój glazurnik :) Też wszystko na gotowo, z elektryką, gniazdka, montaż lamp itd. Sama musiałam zawiesić obrazki, ale też na haczyki, które on zamontował ;) To prawda, co pisze Ivy, że miałam dobrego glazurnika, nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Wszystko wykonał perfekcyjnie :)

Jeżeli widziałaś realizacje tego swojego i podoba Ci się jego robota, to warto :) Mój tłumaczył mi, że nie jest może tani, ale poprawiać po nim nikt nie będzie musiał ;) Wzięcie taniego, który zrobi nie tak, jak to sobie wyobrażasz kosztuje przede wszystkim nerwy, ale też i pieniądze, bo trzeba poprawiać, o ile się da. Są rzeczy, przy których warto odżałować więcej kasy i cieszyć potem oczy :)

Pamiętaj też, że hexa nie jest łatwą płytką i to, jak się potem będzie prezentować, zależy od umiejętności glazurnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie do końca. Wyceny sa bardzo różne. Zapytaj jeszcze Tomkową bo ona miala fajnego glazurnika jak cenowo ale jak widze u Marty podobne kwoty :-(. Ja mialam wycenę na moja łazienkę na 4500 bez montazu oświetlenia chyba, za ok 9,5 m2 , jeden z forumowych :-) Wszystko zeleży czy ten glazurnik jest taki świetny i czy warto zapłacić, po drugie zawsze molżiwe sa negocjacje :-)

 

Twoja wycena całkiem przyjemna :) A negocjację trwały i w pierwszej fazie Pan fachowiec zszedł o 500zł i musi przespać się z myślą czy da radę jeszcze 500 ;) Ale on robi u nas cały dom więc może uda się go ugadać :)

 

 

Zgłaszam się bez pytania :D Za swoją 9-metrową zapłaciłam tyle, ile Tobie Inka powiedział Twój glazurnik :) Też wszystko na gotowo, z elektryką, gniazdka, montaż lamp itd. Sama musiałam zawiesić obrazki, ale też na haczyki, które on zamontował ;) To prawda, co pisze Ivy, że miałam dobrego glazurnika, nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Wszystko wykonał perfekcyjnie :)

Jeżeli widziałaś realizacje tego swojego i podoba Ci się jego robota, to warto :) Mój tłumaczył mi, że nie jest może tani, ale poprawiać po nim nikt nie będzie musiał ;) Wzięcie taniego, który zrobi nie tak, jak to sobie wyobrażasz kosztuje przede wszystkim nerwy, ale też i pieniądze, bo trzeba poprawiać, o ile się da. Są rzeczy, przy których warto odżałować więcej kasy i cieszyć potem oczy :)

Pamiętaj też, że hexa nie jest łatwą płytką i to, jak się potem będzie prezentować, zależy od umiejętności glazurnika

 

Dziękuję Tomkowa za wypowiedź, nie miałam czasu Cię osobiście poprosić o pomoc, dopiero teraz bym to zrobiła bo dzieci mnie zajęły :)

Wydaje mi się, że ten mój glazurnik jest dobrym fachowcem i to co do tej pory zrobił bardzo mi się podoba. Przed rozpoczęciem współpracy, oglądałam też łazienki które wykonał i wszystko było ładnie i starannie wykończone. Nie spodziewałam się po prostu takiej kwoty, sama z siebie nastawiłam się na mniej, ale skoro piszecie, że to normalna stawka to jest mi lepiej.

 

Powiedzcie mi jeszcze tylko po co ja poszłam na studia?? Trzeba było uczyć się płytki kłaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak na prawdę to jest ciężka robota...

- sporo czasu na kolanach - wygodne to nie jest a skurcze i bóle częste w późniejszym wieku

- często inwestor stojący nad głową cały czas i patrzący na ręce - mega stresująca robota

itd

itp

 

dlatego Ci dobrzy się cenią

 

ja sama jak robiłam w łazience zabudowę z kg to traktowałam jak zabawę, fajne było skręcać docinać, skręcać profile i potem okładać już płytą kg... mierzyłam piony-poziomy tysiąc pięćset razy a po skończeniu się okazało że i tak krzywo :( nie bardzo ale jednak nie trzyma pionu... nie jest to taka prosta robota jak myślałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnio na nic czasu, ale wpadlam pochwalić sie, ze zamowilismy kuchnie:wiggle::wiggle::wiggle:

Dzisiaj osobiscie obmacalam fronty szafek i sa idealnie takie ja kchcialam biale, matowe, dodatkowo nie ma doplaty za frezowanie wiec odchodzi koszt uchwytów. We wtorek mąż z kuzynem, ktory sie tym zajmuje zaczynaja skrecanie wszystkiego, efekt calkowity bedzie niestety dopiero za miesiac bo taki jest okes oczekiwania na fronty, pozostałe elementy beda pojutrze.

 

Jutro postaram sie zrobic zdjecia podlogi, ktora jest juz skończona i wyszla ladnie choc nie do konca jestem zadowolona z plytek bo okazalo sie ze poszczegolne plytki roznily sie od siebie o 1 lub 0,5 mm. Tak wiec przy dokladnym przyjzeniu sie widac drobne niedoskonalosci, ale jakoś już to przełknełam

 

Przepraszam za błędy, nie lubię pisac na tablecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta blat będzie bardzo ciemno szary z delikatnymi maziajami i matowy :). Mam zdjęcie z próbnika:

 

http://images53.fotosik.pl/782/bff1b704066102cdmed.jpg

 

Myślę, że fajnie zgra się z płytkami.

 

Nie mam na razie żadnych zdjęć bo czekam ze spacerem na ochłodzenie, z małą nie wychodzę w takie upały.

 

Znalazłam fachowca (dobrego i z polecenia), który wstępnie wycenił górną łazienkę na 5tys :lol2:

Także sporo zostałoby w kieszeni. Obecny wykonawca pewnie się domyśla, że planujemy wziąć kogoś innego bo wczoraj dogryzł nam, że chyba Chińczycy będą nam ją robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...