Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

Dziewczyny dzisiaj na tapecie mam pokoje dziecięce. Pokaże Wam co sobie wymyśliłam i czekam na opinie :)

 

POKÓJ SYNA:

Ogólny rzut pokoju i widoki 3d:

 

http://images51.fotosik.pl/784/c30152dc6e54755dmed.png

 

http://images55.fotosik.pl/785/a979bc9bf83cbdd9med.png

 

 

Wszystko oprócz szafy do zabudowy by Ikea:)

 

Biurko planowałam takie:

 

http://images54.fotosik.pl/785/2c3063c145ce26e6med.jpg

 

do tego krzesło, które już kiedyś pokazywałam ,ale wkleję dla przypomnienia

 

http://images53.fotosik.pl/764/566bb52537a3dd8em.jpg

 

łóżko jednak to bo nie mogę znaleźć niczego lepszego:

 

sundvik-rama-ozka-reg-d-ug-podst-szczeb-bia-y__0192295_PE366239_S4.JPG

 

nad łóżkiem półki z książeczkami o obok wózek jako szafka nocna

 

raskog-wozek-turkusowy__0144044_PE304208_S4.JPG

 

taka komoda, a nad nią jakieś plakaty (może ją rozbielić trochę?)

 

tarva-komoda-szuflad__0213289_PE367596_S4.JPG

 

dwie skrzynie przy oknie, a obok jakieś worki na zabawki, podobają mi się te duże papierowe

 

S59032565_8d9ad6a4974e61fed596fea4ea49bcac.jpg

 

rozne-12207044_8588379696.jpg

 

 

Do wyboru pozostał dywan i oświetlenie.

 

Myślałam o takich kablach, ale nie jestem przekonana

 

http://images51.fotosik.pl/784/0f2f61bbdbb0ede3m.jpg

Edytowane przez Inka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Inka, sprawdzałaś, czy wstając zza biurka nie będzie się uderzać głową w skośny sufit? ;) Ja bym całą ścianę pod skosem zabudowała szafą z częścią regałową na książki, zabawki itd. Łóżko rozkładane Hemnes (jest super!) wstawiłabym we wnękę, w której planujesz szafę, a biurko obok okna. Komody mogą zostać tam, gdzie narysowałaś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan bardzo przyjemny :-)

Jedynie te papierowe zastapila bym takiki koszami na zabawki , tez maja fajne wzory a przy dzieciach chyba trwalsze :-)

 

 

 

np jakies takie :

zrzut-ekranu-2014-11-28-o-19-50-451.png?w=798

 

 

Tak macie racje, zwłaszcza, że cenowo papierowe nie są jakoś dużo tańsze.

 

Mi brakuje czegos na ksiązki. W komodzie co chcesz trzymac?

Torby na zabawki papierowe to chyba kiepski pomysl.

 

 

Część książek planowałam na półeczkach ściennych, część na tym niebieskim wózku przy łóżku, a pozostałe oraz gry puzzle itp w połowie komody. Jest jeszcze miejsce w biurku.Myślę, że pomieściłoby się :) Zabawki w tych dwóch skrzyniach i jakieś fajniejsze/ ulubione na komodzie czy parapecie.

 

Inka, sprawdzałaś, czy wstając zza biurka nie będzie się uderzać głową w skośny sufit? ;) Ja bym całą ścianę pod skosem zabudowała szafą z częścią regałową na książki, zabawki itd. Łóżko rozkładane Hemnes (jest super!) wstawiłabym we wnękę, w której planujesz szafę, a biurko obok okna. Komody mogą zostać tam, gdzie narysowałaś :)

 

Tomkowa pomysł fajny, ale u mnie nie przejdzie. Po pierwsze bardzo chcę mieć szafę w pokoju. Teraz mamy już tyle rzeczy i mało miejsca, że marze o tym aby większość ubrań była na wieszakach, a nie poskładana na półeczkach. No i ta wnęka jest za mała na łózko, i najważniejsze to to, że obiecałam mu na łóżku taką imitację samochodu, na którą nie może się doczekać, a wtedy nie byłoby jej widać ;(

 

Jeśli chodzi o uderzanie głową w sufit to przez najbliższe 10 lat nie będzie problemu :) Ścianka kolankowa ma 1.2m i dodatkowo jest tam okno dachowe, w miejscu, którego nawet wysoki facet nie uderzyłby w nie.

 

 

:wiggle::wiggle::wiggle:

 

A tak z innej beczki mam już stelaże mebli kuchennych :) Fajnie wyszło i nawet bez frontów i blatu mogłabym już tam mieszkać:p

Dogadałam się z kuzynem i dopóki nie wycieli blatu mam możliwość poszerzyć półwysep do tych 100 cm i chyba tak zrobię. Coś trzeba będzie włożyć pomiędzy plecy szafek na wyspie i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, którą skrzynie wybrać do pokoju córki?

 

Nr. 1

 

148588767_1_644x461_lawa-skrzynia-kufer-75-37-wys-42-radomsko.jpg

 

Nr. 2 z białym lub bardziej jasnym niż na zdjęciu wiekiem

 

129589503_5_644x461_lawka-drewniana-kufer-siedzisko-skrzynia-75-37-42-lodzkie.jpg

 

Nr. Standardowa Ikea

 

[ATTACH=CONFIG]327124[/ATTACH]

 

 

 

Kupuje już meble dla dzieciaków póki mam na to pieniądze :)

 

 

edit: dodam ,że chcę postawić dwie obok siebie więc te dwie pierwsze musiałby mieć wieka na styku z całą skrzynią, aby stojąc mogły stykać się bokami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie pierwsze sa piekne, ale boki ich sie nie beda stykac bo gora wystaje na boki..bedzie mala szpara...i chyba wieko podnosi sie do gory?

ikeowskie widzialam.. wysuwa sie jak szuflade, a na gore mozna materacyk polozyc do siedzenia :D

 

Te dwie pierwsze są na zamówienie więc myślę, że tą górę dałoby się takk zrobić żeby nie wystawała:)

Ikeowskie kupiłam już dla syna, też są fajne, większe niż tamte i tańsze ale te pierwsze ładniejsze, bardziej dziewczęce i co wybrać ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ze względów praktycznych wygrywa ikeowa. Moja córka ma tam maskotki. Wchodzi do niej i siedząc w niej bawi się przy blacie - wygląda to mega uroczo. A takie z wiekiem podniesionym do góry to mamy taką diy ze skrzynki na owoce z lekkim wiekiem i synowi już spadała na palce - nie wyobrażam sobie jak by palce były połamane gdyby spadło takie prawdziwe drewniane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na co ta skrzynia? na zabawki?

 

ja osobiście brałabym 3 - bo wg mnie praktyczniejsze są wysuwane niż te podnoszone do góry... ale najładniejsza jest 1 :)

 

co prawda podobaja mi sie wszystkie, tak jak wyzej napisalam, ale nie powiedzialam jaka bym wybrala skrzynie :p

i tutaj zgadzam sie z Karolina :D

 

nr 3 lub

ta nr 1 jest bardziej dziewczynska :lol2: jest delikatna i ten wzorek na dole dodaje jej uroku tak jak pieknie rozstawione nozki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...