Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na temat czyszczenia tej kuchni to lepiej się nie wypowiem bo nie lubię rzucać mięsem :/

 

Czegoś takiego nie widziałam jeszcze. Serio macham ręką a tu nic nie schodzi. Czytałam na Twoim wątku Tomkowa o jakimś płynie z USA i może tego mogłabym spróbować?

 

A narożnik wybrany spontanicznie i chyba zostanie, bo w tej cenie nie mogę znaleźć niczego fajniejszego a myślę, że niczego mu nie brakuje.

 

Tomkowa jak chcesz dwie sofy to takowe też w tej serii występują :) i odpisałabyś mi u siebie co z tą argenta bi chyba Ci umknął mój post ;)

Edytowane przez Inka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest nie tak z tym czyszczeniem frontów? Struktura powierzchni, czy co innego?

Chętnie bym nabyła nowe sofy, ale muszę się zadowolić tą, którą mam no i jeszcze mam plan na renowację starej skórzanej, której wymienię obicie. Zobaczymy.. Zasmuciłaś mnie płytkami. Odpisałam, bo rzeczywiście na szybko umknął mi Twój wpis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z frontami, one są gładkie nie mają żadnej struktury, a brud tak się ich trzyma... Gdybym o tym wiedziała to mimo, że ten mat super wygląda to w życiu bym się na to nie zdecydowała. Liczę na to, że znajdę magiczny środek, który sobie z tym poradzi ;)

 

Nie wiedziałam, że będziesz przeprowadzać renowację starej sofy, doczytałam tylko o fotelach. Fajnie, ciekawa jestem efektu końcowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.co sprobuj najpierw w mniej widocznym miejscu bo z lakierowanymi frontami trzeba uwazac.

 

Ja mam blyszczacy lakier w kuchni i super sie czysci ale uzywam tylko wody czasami plynu do szyb na mocniejsze odciski paluchow.

 

W przedpokoju mam mat na dwoch szafach ale tam wiadomo ze sie tak nie brudzi takze nie musze szorowac.

Ale kurcze slyszalam ze lakier matowy w utrzymaniu fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ta też ciekawa :confused::confused:

Wiem, że truje z tą sofą, ale pomóżcie wybrać:rolleyes:

 

http://images51.fotosik.pl/810/a7179d68e73b9371med.jpg

 

http://images53.fotosik.pl/812/44327a1b7ef8f271med.jpg

 

http://images53.fotosik.pl/812/812ad59c9f3fd719med.jpg

 

 

 

Dla porównania poniżej ta o której przed chwilą pisałyśmy (tylko bez tej półki z boku):

 

http://images52.fotosik.pl/812/647034955b52c19bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednogłośnie wygrała pierwsza-druga ;)

 

Ale z rej połeczki zrezygnuje bo jakoś zaburza mi symetrie :)

 

ja też jestem za pierwszą, piękna, prosta... i dzięki półeczce oryginalna ;)

jak z niej zrezygnujesz, to kanapa już nie będzie taka sama.... będzie taka jak wszystkie inne...

a tak jest nawet trochę optycznie dłuższa... nie musisz kwiatków tam stawiać, ułożyć możesz poduszki jedna na drugiej, albo zostawić miejsce na nogi :D, albo poukładać pledy czy koce.... trochę cię namawiam, bo widzę w tej półce potencjał :D dekoratorski :D (wybacz laikowi określenie :p )

i to dzięki tej półeczce zwraca się uwagę na piękne nóżki kanapy ;)

 

piękną wybrałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybije i powiem że lepiej bez półki. Może i ładna ale mało praktyczna mi się wydaje. Ktoś postawi coś na niej a potem dzieci/dorośli zsuna się z sofy nie tak jak trzeba i wszystko z niej pospada. A już na pewno nie odkładać tam laptopa czy książkę jak dzieci brydża sofe jogurtem. Wpłynie on na dół i po sprzęcie.

Nie trujesz ;) tutaj taki zwyczaj ze każdy najmniejszy element magluje się min 2-3 strony. Aż mi głupio ze miski WC pojechałam i kupiłam tak po prostu, przypadkiem bo promocja bez konsultacji, przemyśleń i dywagacji oraz ogólnego głosowania :p (pojechaliśmy po drabinę, wróciliśmy bez drabiny ale z WC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...