Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj nie mówiłam do końca poważnie przecież ;) tak z przymrużeniem oka. cenie sobie te możliwości zasięgnięcia innej opinii nawet - a nawet zwłaszcza -od osób o zupełnie innych gustach i doświadczeniach od własnych

A wielostronicowe burze mózgów mogą przynieść tylko pozytywny efekt. Albo dojdzie się do czegoś nowego, albo znajdzie się złoty środek ale także można się stwierdzić w przekonaniu do słuszności swoich pierwotnych decyzji co też jest dobre

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trujesz ;) tutaj taki zwyczaj ze każdy najmniejszy element magluje się min 2-3 strony. Aż mi głupio ze miski WC pojechałam i kupiłam tak po prostu, przypadkiem bo promocja bez konsultacji, przemyśleń i dywagacji oraz ogólnego głosowania :p (pojechaliśmy po drabinę, wróciliśmy bez drabiny ale z WC)

 

Takie zakupy sa najlepsze, załatwiony i odhaczony z listy zakupów kolejny element :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zakupy sa najlepsze, załatwiony i odhaczony z listy zakupów kolejny element :rolleyes:

 

OOO racja, pamiętam jak było tysiąc rzeczy do kupienia, każda odhaczona rzecz to ulga, tysiące wizyt w sklepach budowlanych, dobrze, że u nas to już wspomnienie, choć wciąż tysiąc rzeczy do zrobienia, ale gorączka już minęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w pokojach dzieci mam wnęki na szafy. Dla przypomnienia wstawiam zdjęcie

http://images52.fotosik.pl/795/2e9b233b8f7ace1emed.jpg

 

Pomysłam żeby wstawić tam wieszaki z Ikea bo na zabudowę na razie brak funduszy. I czy dobrym pomysłem byłoby zakrycie tego zasłoną? Podoba mi się ta prysznicowa z Ikea, ale jest za krótka bo chyba powinna być od sufitu do ziemi? A może coś bardziej kolorowego?

ikea-farglav-zaslona-prysznicowa-bialy-czarny.jpg

mulig-wieszak-na-ubrania-bia-y__0181783_PE269914_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym najtańszą szafę z Ikei taką za 189 zł, niż zasłonkę.

Ja osobiście nabyłam kiedyś taką szafę do wynajmowanego mieszkania i jest ze mną do dziś, śmieje się, że to jest jej 4 życie i nie wiem czy kiedykolwiek się z nią rozstanę :-)

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90121762/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od pól roku pólki i drążki bez drzwiczek i nie zauważyłam by się jakoś specjalnie ubrania kurzyły - więc jak na tymczasowo to spokojnie możesz tak robić

ale sam drążek to chyba mało? bo jednak są rzeczy co się nie wiesza - i gdzie wtedy one? może lepiej juz regał kupić jakiś najtańszy i byłyby półki chociaż?

 

Aga też mam tą szafę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, oczywiście zrobisz, jak uważasz, ale ja bym dokupiła drugą szafę :) Wieszaki z ubraniami na widoku zawsze sprawiają wrażenie bałaganu. Wiem, wiem, myślałaś o zasłonie, ale musisz ją zawiesić na jakimś drążku ;) Nie wiem, czy są tak długie drążki rozporowe, żeby uniknąć wiercenia w ścianach. A jeżeli miałaby to być zasłona od sufitu, to specjalnie dla tymczasowej zasłonki podziurawisz sufit na przymocowanie karnisza. Mnie by było szkoda. Późniejsze naprawy dziur będą droższe niż dokupienie szafy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubrania na takich wieszakach od ponad roku. Najpierw był jeden i "zabudujemy kiedyś szafę", a teraz mam już trzy. I takie zawieszane materiałowe półki na nich, więc trzymam też złożone rzeczy. Nic się nie kurzy, wszystko na widoku, ale w niczym to nie przeszkadza - człowiek z łóżka może się zastanawiać co ubrać następnego dnia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kupuję jakoś nalogowo i mają ciuchów tak akurat :) Na drążkach u Olka byłyby tylko koszule i marynarki a u córki sukienki ;) Dlatego myślałam o tych wieszakach bo to koszt 27 zł i zapelniloby się miejsce we wnekach ;) Może taka mała ilość powieszonych ubrań nie wprowadzalaby bałaganu nawet bez zasłon.

 

A dodatkowej szafy na chwilę nie chce na razie kupować bo później nie zbiorę się za szybko do zrobienia docelowej zabudowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka powiesz szczerze że mnie by było szkoda tej wnęki na powieszenie kilku sukienek i wolałabym tam postawić namiot, kuchnię czy cokolwiek. Kilka koszul i sukienek powiesiłabym w swojej szafie i tyle. Ale ja patrzę przez swój pryzmat, u nas ani jednej marynarki, może ze dwie koszule (takie codzienne) i dosłownie kilka sukienek w których W prawie nie chodzi bo nie chce zbytnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie u Olka mogłabym zrobić tipi :rolleyes:

 

Te gotowe są wg mnie strasznie drogie. alr natknęłam się w necie na instrukcje, którą byłabym w stanie z pomocą teściowej jako operatorki maszyny zrealizować.

Gdyby ktoś był również ciekawy taką opcja diy to wstawiam link poniżej

http://www.miniandmaxi.pl/2014/11/nasze-pierwsze-diy-czyli-tipi-za-grosze.html?m=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka jeśli faktycznie zakup szafy za 2 stówy spowoduje baaaaaaaaaaardzo odroczenie w czasie finalnej zabudowy to szła bym w ten drążek... zasłonkę dorobisz albo i nie... jak dla mnie ubrania na wieszakach nie robią wrażenia bałaganu, wyglądają ślicznie :)

moje dziewczyny mają tyle ciuchów że ja przy nich to wysiadam... ale przynajmniej nie muszę prać i prasować na wariata by miały czyste do przedszkola :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...