Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wani te trójkąty to tak przypadkiem. Pierwotnie miały być na tą ścianę, którą teraz chce malować, a ponieważ już je kupiłam to przydały się do zakrycia rysy na komodzie i tak poszło :)

 

Czyli na razie wygrywają plusy :)

 

Szukam dalej. Jakbyście znały jakąś fajną stronkę z szablonami to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Dawno mnie nie było, ale niestety nie wiele ciekawego się u nas dzieje :) Wpadłam pochwalić się narożnikiem. Zamawiałam w ciemno, ale na szczęście jestem zadowolona :) Wybaczcie bałagan , zdjęcie jest stare robione zaraz po rozpakowaniu sofy :)

 

12178234_1053208854713877_287562233_n.jpg

 

Poza tym od wczoraj mamy drzwi wewnętrzne. Niestety z drzwiamy wyszła małą wpadka, którą mam nadzieję da się naprawić. Chciałam dobrze a wyszło jak zawsze :p Do dolnych drzwi zamówiliśmy droższy rodzaj futryn, który miał być ładniejszy, ale niestety pasuje jak pięść do oka ;) Czekam na wiadomość od sklepu czy da się wymienić zbyt ozdobny, wykończeniowy element opaski futryny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziewczyny doradzcie mi co zrobić na ścianie po proawej stronie okna? Półki czy może dorobić jakieś przeszkole szafki na kolorową porcelane? Nie zależy mi na miejscu do przechowywania tylko na uprzytulniniu kuchni :)

 

12287171_1065904506777645_37469914_o.jpg

 

Wybaczcie wystrój okna. Powiesiłam starą zasłonę dopóki nie kupię plisy lub rolety bo mam fobie na punkcie tego, że ktoś nas widzi kiedy pali się światło :)

 

 

A tak poza tym to spróbuje zareklamować fronty kuchenne ;( Są naprawdę piękne, idealnie matowe, ale co z tego skoro plamy np. z herbaty, których od razu nie zetrę nie chcą się już niczym doczyścić :/ I tak mam nowe meble i już uplamione :bash: Kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalna, teraz bez zastanowienia wybrałabym połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, ale sporo plakatów planuje w pokoju, a kuchnia jest na niego całkiem otwarta i nie wiem czy to nie byłoby zbyt wiele? Chociaż zrobiłam przymiarkę z ramką na którą nie mam pomysłu i tak to mniej więcej wygląda, chociaż i tu ta ramka jest za duża :)

 

[ATTACH=CONFIG]338345[/ATTACH]

 

Ojj, ja myślałam że chodzi o ścianę po prawe a Tobie chodzi o ścianę na wprost ale z prawej strony okna :) w tym miejscu głosuję za półkami :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ Inka, widzę piękne postępy u Ciebie! Kuchnia miodzio!!! Reklamuj te fronty bo to nie jest normalne, że nie można zmyć plam po np. kawie:( Sama mam białe matowe fronty i spokojnie mogę je domyć nawet po kilku dniach.

Na ścianę kuchenną mam kilka propozycji:

1/ zegar

2/ półkę z ozdobnymi pojemnikami we wzory, kształty - dopasowując do otoczenia

3/ grafikę w ramie, lub grafiki obok siebie - mniejsze od tej wklejonej jako przykład

4/ półki ( np. takie wąskie na ramki Ikea) a zamiast ramek - kolorowe książki kucharskie.

 

Wiszących szafek zamykanych nie rób, kuchnia straci na lekkości i oryginalności - ale to moje indywidualne zdanie:)

 

pozdrawiam i czekam na efekty końcowe:)

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...