Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo dziękuję za życzenia. Z opóźnieniem spowodowanym awarią laptopa, ale szczerze życzę Wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

 

Przy okazji pokażę małe zmiany w pokoju :) Doszedł dywan, stolik i galeria zdjęć.

12468273_1091379197563509_1708191804_n.jpg

 

12476311_1091379154230180_1938122366_n.jpg

 

Może być? Ten domek po środku nie dokońca mi pasuje, ale na razie jest z braku innej opcji ;)

 

Poza tym mało się zmieniło. Zbieramy pieniądze na taras i dokończenie łazienek. Półki w kuchni czekają na swoją kolej, podobnie krzesła i szafka Tv, ale z tym już tak mi się nie spieszy. Te zmiany, które zaszły do tej pory bardzo mnie cieszą, sprawiły, że stało się u nas troche bardziej domowo, a mniej budowlano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa:)

 

Ten duży plakat początkowo też stał na półce tak jak radziłaś Tomkowa, ale niestety mam tą starą, wąską wersje półki na której było zbyt niestabilnie, a mój syn lubi stawać na głowie i fikać sobie po sofie więc musiałam z niego zrezygnować ;) (zdjęcie niewyraźne ale innego nie zrobiłam)

 

 

12463542_1091389487562480_1674473423_n.jpg

 

Cottonki pomyślę czy gdzieś nie przewiesić, ale na razie nie mam innego pomysłu a chciałabym żeby były w salonie bo lubie wieczorami ich światło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cottonkami przy zasłonie dużo lepiej :) I z dołożoną grafiką też. Możesz tę największą spod schodów przymocować do ściany na taśmę, a dół żeby dotykał półki. Gdyby była na środku, tam gdzie domek, w tyle, i przymocowana taśmą, to nie groziłoby jej spadnięcie i efekt byłby super :) A Synek niech ma pozwolenie stawania na głowie wyłącznie na dywanie :D Sofa będzie go asekurować i to będzie zdecydowanie zdrowsze dla kręgosłupa, niż takie akrobacje na sofie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Inka:) Jak fajnie się robi u Ciebie! Dasz znać skąd stoliczek i dywanik? Wiem, że kwestię półki w kuchni odsuwasz na drugi plan, ale w Pepco pojawiły się fajne ceramiczne pojemniki z pokrywkami drewnianymi większe i mniejsze - kilka wzorów. A jak w Pepco to wiadomo, że tanio:) Oczywiście się skusiłam:)

 

[ATTACH=CONFIG]342702[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]342703[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cottonkami przy zasłonie dużo lepiej :) I z dołożoną grafiką też. Możesz tę największą spod schodów przymocować do ściany na taśmę, a dół żeby dotykał półki. Gdyby była na środku, tam gdzie domek, w tyle, i przymocowana taśmą, to nie groziłoby jej spadnięcie i efekt byłby super :) A Synek niech ma pozwolenie stawania na głowie wyłącznie na dywanie :D Sofa będzie go asekurować i to będzie zdecydowanie zdrowsze dla kręgosłupa, niż takie akrobacje na sofie :)

 

Dziękuję za podpowiedź, tak zrobię z tą taśmą, ale chyba jednak poszukam ramki mniejszej niż ta z napisem impossible, ale większej niż te na półce. Taka w rozmiarze A2 byłaby chyba idealna.

 

A synek, no cóż to mój mały Rumcajs ;) Przeciwieństwo siostry i chociaż oczywiście nie pozwalam mu tak fikać to często mu się "zapomina" bo przecież on będzie cyrkowcem ;)

 

i zrobiło się bardzo przytulnie :yes:

 

Piękne ujęcie kanapy, zakochałam się w tym zdjęciu. I nawet myślę, żeby u siebie taką półeczkę na ramki zrobić, świetnie to wygląda. Co tam salon, jaka córeczka śliczna i ta opaska - CUDO.

 

Dziękuję :hug:

Witaj Inka:) Jak fajnie się robi u Ciebie! Dasz znać skąd stoliczek i dywanik? Wiem, że kwestię półki w kuchni odsuwasz na drugi plan, ale w Pepco pojawiły się fajne ceramiczne pojemniki z pokrywkami drewnianymi większe i mniejsze - kilka wzorów. A jak w Pepco to wiadomo, że tanio:) Oczywiście się skusiłam:)

 

[ATTACH=CONFIG]342702[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]342703[/ATTACH]

 

Witaj Remiko :) Mam tą dużą puszkę w kropki już od miesiąca, koniecznie chciałam dokupic inne, ale w moim Pepco już ich nie było, ale skoro kupiłaś je nie dawno to muszę poszukać w innych sklepach. U Ciebie wyglądają super. Bardzo dziękuję, że o mnie pomyślałaś :)

 

edit: stolik kawowy z firmy womeb, a dywan kupiłam w małym sklepiku no name :) Stolik zamówiłam bez lakierowania bo sama chcę nóżki potraktować lakierobejcą w kolorze schodów. Na razie nóżki są bardzo jasne.

Edytowane przez Inka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, jakbyś nie znalazłam a była zainteresowana, to u mnie na pewno z tych większych widziałam ostatnio ten w literki, być może jeszcze inne za nim stały ale już się nie interesowałam. Były też te malutkie:) Jeśli chcesz mogę rzucić okiem przy okazji i jak coś kupić je dla Ciebie a potem może jakiś kurier?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za życzenia. Z opóźnieniem spowodowanym awarią laptopa, ale szczerze życzę Wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

 

Przy okazji pokażę małe zmiany w pokoju :) Doszedł dywan, stolik i galeria zdjęć.

[ATTACH=CONFIG]341909[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]341910[/ATTACH]

 

Może być? Ten domek po środku nie dokońca mi pasuje, ale na razie jest z braku innej opcji ;)

 

Poza tym mało się zmieniło. Zbieramy pieniądze na taras i dokończenie łazienek. Półki w kuchni czekają na swoją kolej, podobnie krzesła i szafka Tv, ale z tym już tak mi się nie spieszy. Te zmiany, które zaszły do tej pory bardzo mnie cieszą, sprawiły, że stało się u nas troche bardziej domowo, a mniej budowlano :)

 

Ina zakochuje sie powoli w twoich szarosciach:) fajnie sie to wszystko sklada do kupu. milo popatrzec. kuchnie masz praktycznie w tym samym rozstawie co ja. (u mnie weziej) tez sie zastanawialam co zrobic na scianie po prawej str okna. :)

u mnie tez szarao z dodatkiem drewna i czerni. zaciekawila mnie twoja kanapa? wygodna w lenieniu sie na niej? probowalam znalezc na watku ale nie znalazlam co to za kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Remiko za propozycje pewnie skorzystalabym z niej, ale właśnie wróciłam z Pepco i udało mi się dokupić dwa duże pojemniki w kreski i literki oraz dwa małe w paseczki i literki :) Dobrze, że napisałaś mi o swoich bo takto nie sprawdzilabym sklepu ponownie :)

Kamila dziękuję za miłe słowa, narożnik jest z firmy Rosanero. Kupowałam w ciemno przez internet, ale na szczęście jest wygodny i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...