Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za opinie :) ciągle mam jakieś nowe wizję co do łazienki ale po paru dniach po przeanalizowaniu zastanawiam się czy to będzie miało ręce i nogi i powracam do tej inspiracji. Do łazienek nie mam głowy i szukam gotowców żeby je chamsko skopiować ;p Teraz mam w głowie płytki Tomkowej te białe w sześcioboki i zastanawiam się czy gdyby je połączyć z płytkami drewnopodobnymi to nie byłoby za dużo grzybów w barszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka 87 Witam się u Ciebie :-) Piękne wnętrza się zapowiadają, kanapa boska, taka chcę, taką chcę właśnie! Kocham szarości i taki trochę surowy styl. Ja mam największy problem z pomysłem na pokoje dzieciaków, bo u mnie 12-latek i 3-latka. Chciałabym urządzić synowi już taki bardziej "dorosły" pokój ale też nie przesadzić z ciemnymi kolorami. Ah,urządzanie miało byc najprzyjemniejszym momentem,a tu okazuje się nie lada wyzwaniem :-)

będę zaglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aga :) Tak w tej kanapie jestem jak na razie zakochana. Niestety nie widziałam jej na żywo więc jeszcze muszę zweryfikować czy jest wygodna. Mam nadzieję, że tak! No tak,taki 12 latek to już pewnie ma swoje wymagania, chce być traktowany jak dorosły. Ja mam 3 latka i 3 miesięczną córeczkę i zastanawiam się czy na początek nie byłoby im raźnej w spólnym pokoju.

Właśnie wróciłam z salonów z płytkami i mam mega mętlik w głowie. Im większy wybór tym bardziej nie wiem czego chce. Niby na górę mam tą inspirację, którą pokazywałam wcześniej, ale muszę do niej dobrać płytkę ścienną i podłogową. Jedynie wiem, że na gebericie jest mozaika z Tubądzina. W wolniejszej chwili wrzucę moje typy to może coś mi doradzicie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka ja nie lubię mozaiki, ale ta mnie urzekła, nie za dużo jej, nie męczy wzroku, ale ja szłabym w tym momencie tylko w jeden odcień szarości, bo na ścianach i podłodze masz już dwa kolory, mozaika plus drewno i wiadomo białe sanitariaty, dla mnie o jeden za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...