Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zgadzam się z Ivy, ogólnie łazienka bardzo ładna, uwielbiam heksagony:)

Też jestem za jak największą liczbą szafek, moja dolna łazienka jest pod tym względem super, bo choć początkowo tak duża ilość szafek i szuflad wydawała mi się zbędna, to teraz mam wszystko pochowane, kosmetyki, chemię, ręczniki:)

 

Dzięki :) Mi te heksagony nie dawały spokoju :) Mogę wybrać praktyczność, a nie estetykę i zostawić ewentualnie ta białą boczną szafeczkę, zawsze to jakieś dodatkowe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w temacie Aniko wątek zasłony prysznicowej w wannie zamiast oddzielnego prysznica.To pytanie nie dotyczyło mojej łazienki :)

 

tak to jest jak sie czyta bez zrozumienia :cool:

 

a co do tej dodtakowej szafki to moze zamiast niej poprostu szersze szuflady - czy juz będzie tam za mało miejsca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sie czyta bez zrozumienia :cool:

 

a co do tej dodtakowej szafki to moze zamiast niej poprostu szersze szuflady - czy juz będzie tam za mało miejsca ??

 

Myślę, że może zmieściłaby się większa, muszę zapytać projektantki bo nie wiem czy wtedy przejście do okna i prysznica będzie swobodne. Nie mam jeszcze rzutu z wymiarami więc ciężko mi się do tego odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Inka, ja rowniez jestem w trakcie remontu i natrafiłam na Was przez przypadek...stwierdziłam ze sie zarejestruje bo mamy tak duzo wspolnego ze az nie do uwierzenia...też jestem młodą mama synka, rownize w podobnym stylu urzadzam domek i rowniez stykam sie z podobnymi problemami;)

 

Witaj Alicja. Ja mam już dwójkę urwisów. Syn ma już skończone 3 latka, a córka 4 miesiące. Gdyby starszy był dziewczynką to też byłaby mała Alicja, a tak jest Olek:) Nakiedy planujecie przeprowadzkę?

 

Co do kuchni to ciężko mi się wypowiedzieć. Wiem tylko tyle, że ja sama będę chciała albo wszędzie frezy tak jak tu:

http://images67.fotosik.pl/943/383c7896d7d41b46med.jpg

 

Albo coś tego typu tylko bardziej wydłużone

http://images55.fotosik.pl/763/8d7e4725e7442b6fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możesz ukraść :) Metraż wg projektu to 10,4m2 ale przez mój błąd z prysznicem ten słup w roku został powiększony zabudową kg i w efekcie będzie mniej. A masz pomysł gdzie wstawisz witrynkę? Bo nie wiem czy zrezygnowałaś z prysznica na rzecz kotary w wannie?

 

To dokladnie taki sam metraż ;) tylko moja jest chyba węższe ale dłuższa.

Parawan planuje ale mąż jest bardZo wysoki to w wannie pod skosem nie stanie więc prysznic też musi być. Myślę żeby witrnke wstawić w miejsce jednej umywalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko ciekawa jestem jak to będzie wyglądało u Ciebie skoro układ mamy tak podobny:) I u mnie przydałoby się jakieś dodatkowe miejsce na przechowywanie ale nie będę już kombinować.

 

Dostałam jeszcze wersję z większą szafką 120cm i z płytkami tylko pod lustrem (zastanawiam się mimo problemów z czyszczeniem nad lustrem do samej umywalki) Tak jest chyba lepiej?

 

http://images51.fotosik.pl/761/2a9284649a51ccafmed.jpg

 

A co myślicie o tych heksogenach? Projektantka namawiała mnie na zwykłe płytki i teraz zastanawiam się czy faktycznie nie za dużo tu się dzieje.

 

Alicja blaty planuje laminowane czarne lub szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Masz układ górnej łazienki identyczny jak mój ;) jaki masz metraż?

Mogę ukraść pomysł ławeczki? Ja planuje jeszcze szklana witrynke :)

 

Jak zobaczyłam wizki Inki, to od razu o Tobie pomyślałam :D Fajnie będzie zobaczyć ten sam układ pomieszczeń w dwóch zupełnie różnych aranżacjach :)

 

Aniko ciekawa jestem jak to będzie wyglądało u Ciebie skoro układ mamy tak podobny:) I u mnie przydałoby się jakieś dodatkowe miejsce na przechowywanie ale nie będę już kombinować.

 

Dostałam jeszcze wersję z większą szafką 120cm i z płytkami tylko pod lustrem (zastanawiam się mimo problemów z czyszczeniem nad lustrem do samej umywalki) Tak jest chyba lepiej?

 

http://images51.fotosik.pl/761/2a9284649a51ccafmed.jpg

 

A co myślicie o tych heksogenach? Projektantka namawiała mnie na zwykłe płytki i teraz zastanawiam się czy faktycznie nie za dużo tu się dzieje.

 

Alicja blaty planuje laminowane czarne lub szare.

 

Tak jest zdecydowanie lepiej :) Podzielam opinię, żeby na podłodze położyć zwykłe płytki. Te jasne heksagony są tu wystarczającą ozdobą, która - zapewniam Cię - będzie przykuwać mocno wzrok ;) Jak się na nie patrzy to ma się wrażenie trójwymiarowości, trudno to opisać ;)

I jeszcze ściany bez płytek pomalowałabym odrobinę ciemniej ;)

Gdzie planujesz magazynować rzeczy do prania, które zawsze pojawiają się po korzystaniu z łazienki? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA pranie jest propozycja tego typu:

http://images51.fotosik.pl/761/102f0287dfdf847fmed.jpg

Ewentualnie jakaś ładna torba na pranie pomiędzy ławeczką a wanną.

 

Poprosiłam jeszcze o wersję ze zwykłymi płytkami na podłodze. Tak bardzo podobają mi się te heksagony, ale może niepotrzebnie się przy nich upierałam.

Edytowane przez Inka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...