Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Biało-szaro przy Alabastrowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 554
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

one są w polerze ??

a te poprzednie heksagony to co to było ?? bo ładne bardzo a ja mam jeszcze jedna łazienkę do zrobienia heheh

 

Tu na wizualizacjach są w macie, ale w polerze też występują, ja jestem w nich zakochana i ponad 60m2 u nas ich będzie :)

A te drugie zobaczysz tu:

http://dekordia.pl/produkt/producent-equipe-ceramicas/hexatile-cement-black-17-5x20-22094.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jak tylko zobaczyłam opcje bez heksagonow obrazu z nich zrezygnowałam.Ja z tej ostatniej i jednocześnie ostatecznej wersji jestem baardzo zadowolona:) Myślę, że te płytki nie będą za jasne.

Dzięki Tomkowa za podpowiedź o zmianie podłogi i za propozycjepomocy. Gdy będę już je miała w ręku i będą się kłaść na pewno skorzystam :) A już teraz zapytam o fuge jaką stosowałas? na pewno pisałaś o tym już 100 razy, ale wciężko szuka się wiadomości przez telefon karmiac malucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, czy płytka podstawowa na ścianie jest biała? W przypadku Hexa są dwie możliwości fugowania: labo wyłącznie na łączeniach, albo po całości. Ta płytka ma już swoją "fugę" i ona jest niemal biała. Ja pod prysznicem mam zafugowane po całości, bo nie chciałam mieć białej, bo moje płytki obok są jasno-szare i fuga też taka jest. Będziemy się kontaktować na bieżąco, jak będzie akcja kładzenia ;) Ale myślę, że dobry fachowiec sobie poradzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, witam się, wtrące się z Tubądzinem. Mam te płytki, tylko jaśniejsze (epoxy grey) w wiatrołapie i nie jestem do końca zadowolona. Pojedyncza płytka jest fajna, ale w większej ilości efekt jest taki pstrokaty. Obawiam się, że te intensywne maziaje, które sie tworzą mogą być męczące. Na pewno ta płytka nie będzie wygladać jak na wizualizacji. Jeśli jesteś tego swiadoma to ok. Ktoś na FM położył te płyki w całej łazience i wyszło tak jak piszę - pstrokato:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, czy płytka podstawowa na ścianie jest biała? W przypadku Hexa są dwie możliwości fugowania: labo wyłącznie na łączeniach, albo po całości. Ta płytka ma już swoją "fugę" i ona jest niemal biała. Ja pod prysznicem mam zafugowane po całości, bo nie chciałam mieć białej, bo moje płytki obok są jasno-szare i fuga też taka jest. Będziemy się kontaktować na bieżąco, jak będzie akcja kładzenia ;) Ale myślę, że dobry fachowiec sobie poradzi :)

 

Tak bazowa płytka będzie biała. To u mnie pewnie da się fugować tylko krawędzie. Myślę, że fachowiec da sobie radę bo widziałam kilka jego realizacji i było ok:)

A byłabyś w stanie poradzić mi jakich płytek bazowych powinnam szukać nie wiem czy szukać jak najjaśniejszej . Mam dwie wybrane jedna taka ładna jasna biel, a druga taka standardowa trochę bardziej przygaszona.Szkoda, że nie mam tej płytki Argenty już bo mogłabym sobie przyrównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, witam się, wtrące się z Tubądzinem. Mam te płytki, tylko jaśniejsze (epoxy grey) w wiatrołapie i nie jestem do końca zadowolona. Pojedyncza płytka jest fajna, ale w większej ilości efekt jest taki pstrokaty. Obawiam się, że te intensywne maziaje, które sie tworzą mogą być męczące. Na pewno ta płytka nie będzie wygladać jak na wizualizacji. Jeśli jesteś tego swiadoma to ok. Ktoś na FM położył te płyki w całej łazience i wyszło tak jak piszę - pstrokato:(

 

Dziękuje, że piszesz. A mogłabym Cię prosić o zdjęcie Twoich płytek w wiatrołapie? Też masz matowe?

 

Znalazłam zdjęcie moich grafitowych i wydawało mi się ok (co prawda w połysku, ale nie wiem jak wielkie ma to znaczenie). Może ktoś się wypowie co do efektu na zdjęciu poniżej? Na dole mam 50m2 do położenia i nie chciałabym, żeby wyszło pstrokato. Teraz mam ostatni dzwonek na ewentualną zmianę.

 

http://images51.fotosik.pl/763/3a68f859bf2462aemed.jpg

 

http://images51.fotosik.pl/763/3a68f859bf2462aemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...