Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zjawiska paranormalne:duchy, dziwne zdarzenia i umiej?tno?ci


Agnieszka1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 300
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też w to wierzę, że spotykamy na swojej drodze ludzi, z którymi gdzieś TAM nas coś łączyło. Z niektórymi, niezależnie od płci i układów ma się świadomość, że można z nimi przegadać niejedną noc, rozumie się prawie bez słów a inni, nawet w bardzo sprzyjających okolicznościach są jacyś obcy, mimo, że mili, sympatyczni a jednak jacyś nie tacy...

Ale podobno to też można wytłumaczyć podświadomą reakcją: przy pierwszym spotkaniu reagują nasze źrenice - rozszerzają się (to pozytywne) lub zwężają (negatywne). Świadomie tego nie widzimy, ale nasza podświadomość to rejestruje i osoby u których źrenice się na nasz widok zwęziły będą się wydawały antypatyczne, mimo uśmiechów i miłych słów :-?

A tak z innej beczki. Był u nas wczoraj chłopak z ekipy od studni, która kopie u sąsiada. Ekipa kopie, nie studnia. Chłopak różdżką sprawdza wodę. Przyszedł na naszą działkę i pierwszy raz w życiu widziałam jak działa taka różdżka. Pomyślałam "pic na wodę" i mówię "Dawaj, ja spróbuję". Wzięłam różdżkę (zwykłe "Y" z bzu) jak mi pokazał, idę sobie....i jak mi nagle ten patyk się wygiął..! :o Trzymałam z całej siły a to robiło swoje! Mąż próbował. Nic. Chłopak od różdżki powiedział, że to nie każdy tak ma. Jego rodzony brat może latać z różdżką i nic. Oczywiście nie wiem CO ta różdżka mi pokazała, ale cokolwiek to było, to było bardzo wyraźne i w wielu miejscach. Super! Schowałam ją sobie i latam teraz po sąsiadach i "badam im wodę" :p U mojego starszego syna też się wyginała. To talent energetyczny po mamusi :wink:

Jednak mam nadzieję, że medium przez to nie zostanę. Umarłabym ze strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi się śniło, że wyciągnąłem z łóżka rękę w stronę lampy na suficie i się strasznie natężyłem i lampa się zaczęła bujać.

Ciarki przeszły mnie po plecach - a jednak to możliwe - mam zdolności paranormalne. Spróbowałem jeszcze raz - wyciągnąłem rękę i natężyłem się, że prawie stęknąłem. Lampa się bujnęła w stronę ręki bardzo wyraźnie. No nie! Zupełnie mnie zamurowało. Pomyślałem, że jak wstanę z łóżka to szybko siądę i napiszę posta na ten wątek, że to jednak możliwe. Wstałem, postawiłem nogi na ziemi i pomyślałem, że w sumie jak się natężę to powinienem się unieść nad ziemię. Natężyłem się, i rzeczywiście uniosłem się jakieś 5 cm nad dywan. Potem ćwiczyłem loty, na coraz wyższych pułapach i z coraz większymi prędkościami i przy coraz mniejszym natężaniu się. A potem się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa "świadome śnienie", oto co znalazłam:

"Jedną trzecią naszego życia przesypiamy. Wówczas wszyscy śnimy. Wszyscy śnimy każdej jednej nocy. Nasze ciała wyłączają się i wolne od fizycznych zakłóceń, nasze umysły odbywają podróż w świat snu. Można by pomyśleć, że śpiąca osoba jest mało aktywna, lecz wcale tak nie jest, gdyż fale mózgowe, w trakcie gdy śni, są prawie tak aktywne jak podczas jej dziennej aktywności. Nasze oczy poruszają się szybko pod powiekami, rozglądając się w przestrzeni będącej wytworem naszego umysłu, przez którą wędrujemy. Każdej nocy wchodzimy w niezmierzone, pełne możliwości środowisko umysłu. Niestety, nie każdy z nas pamięta te przeżycia i niewielu z nas jest świadom tych doświadczeń. Ale co by było, jeśli podczas tego spodziewanego "nieświadomego" stanu, moglibyśmy być świadomymi faktu, że śnimy?

.... Mieczotronix - Ty byłeś świadomy że śnisz, jak widać jest to pewna zdolność :D Należysz do klubu "Nie do wiary"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie byłem świadom tego że śnię, choć czasem mi się to zdarza - zresztą każdemu. Każdy chyba sobie kiedyś mówił "spokojnie - to tylko sen". Śniło mi się tylko że właśnie się obudziłem i siedzę na łóżku. To co się rozgrywało we śnie było dla mnie jak najbardziej realne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że jak wstanę z łóżka to szybko siądę i napiszę posta na ten wątek, że to jednak możliwe. Wstałem, postawiłem nogi na ziemi i pomyślałem, że w sumie jak się natężę to powinienem się unieść nad ziemię. Natężyłem się, i rzeczywiście uniosłem się jakieś 5 cm nad dywan. Potem ćwiczyłem loty, na coraz wyższych pułapach i z coraz większymi prędkościami i przy coraz mniejszym natężaniu się. A potem się obudziłem.

 

zrozumiałam tak jak napisałeś: "pomyślałem, że jak wstanę...itd, czyli wiedziałeś że leżysz i śnisz! Czy we śnie chciałeś napisać post, czy na jawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zrozumiałam tak jak napisałeś: "pomyślałem, że jak wstanę...itd, czyli wiedziałeś że leżysz i śnisz! Czy we śnie chciałeś napisać post, czy na jawie?

To już się robi strasznie skomplikowane!

Śniło mi się, że właśnie się obudziłem i leżąc na łóżku (obudzony) gapiłem się na lampę i nią telekinetycznie bujałem. Nie wiedziałem że tak naprawdę śnię, dopóki się nie obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi się śniło, że wyciągnąłem z łóżka rękę w stronę lampy na suficie i się strasznie natężyłem i lampa się zaczęła bujać.

Ciarki przeszły mnie po plecach - a jednak to możliwe - mam zdolności paranormalne. Spróbowałem jeszcze raz - wyciągnąłem rękę i natężyłem się, że prawie stęknąłem. Lampa się bujnęła w stronę ręki bardzo wyraźnie. No nie! Zupełnie mnie zamurowało. Pomyślałem, że jak wstanę z łóżka to szybko siądę i napiszę posta na ten wątek, że to jednak możliwe. Wstałem, postawiłem nogi na ziemi i pomyślałem, że w sumie jak się natężę to powinienem się unieść nad ziemię. Natężyłem się, i rzeczywiście uniosłem się jakieś 5 cm nad dywan. Potem ćwiczyłem loty, na coraz wyższych pułapach i z coraz większymi prędkościami i przy coraz mniejszym natężaniu się. A potem się obudziłem.

 

 

hahah mieczo - widac ze gleboko w mysli zapadl ci nasz temat z forum :D to milo

ja tez mam swiadome sny i to czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam świadomych snów - już mówiłem - jak śnię, to jestem w innej bajce.

Zresztą pojęcie świadomego snu jest trochę niemożliwe.

No bo tak:

świadomy sen, to taki w którym wiesz, że właśnie śpisz i śnisz, tak?

czyli w tym śnie leżysz i śpisz i coś ci się śni, tak?

no właśnie, co ci się śni?

a no to, że leżysz i śpisz i coś ci się śni...

czyli śnisz, o śnie w śnie, że ci się śni, że się śni ... i tak daelej

 

Jeśli mamy sen i w tym śnie wiemy że śpimy, to przecież nie możemy jednocześnie spać i np. ganiać zajączki? Jeśli mamy sen, że moje ciało śpi, a ja tu w śnie ganiam zajączki, to jest jakaś schizofrenia. Jak można spać i jednocześnie ganiać zajączki? Ganiam zajączki ja, to kto w takim razie śpi? W jakim punkcie jest "kamera"? Czy obserwuję siebie śpiącego ganiając zajączki, czy ganiającego zajączki śpiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mieczo mieczo ale zakrecasz sloiki :D

 

sen swiadomy rozumiem w dwojaki sposob :

1. cos mi sie snie ale ja wiem ze to tylko sen - np. sni mi sie ze mnie wywalaja z pracy - i w tym snie mowie sobie - spoko, to mi sie tylko sni, jak wstane wszystko bedzie ok.

 

2. sni mi sie jakas sytuacja , a ja w snie wiem ze to nie mozliwe bo w rzeczywistosci jest calkiem inaczej np.

sni mi sie ze odiwedzam babcie ( ktora w rzeczywistosci nie zyje 10 lat), wiec sni mi sie ze do niej wchodze do domu, patrze a ona siedzi , robi na drutach i gada do mnie. A ja do niej - babcia ale numer, przeciez ty nie zyjesz. Przychodza inni ludzie gadaja z nia - a ja do nich wolam - no co wy zwariowaliscie jak to mozliwe ze ona jest i gada z wami skoro nie zyje.

 

 

czyli swidomosc snu i rzeczywistosci.

swiadomosc zupelna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie w co moj maz wierzy.......?

Ze kosmici to sa ludzie z przyszlosci , ktorzy wynalezli podroze w czasie i wlasnie nas odwiedzaja :D i co wy na to?

A może ludzie z przeszłości, którzy przyjeżdżają do nas sprawdzić kiedy wreszcie przypomnimy sobie o nich i zdawna zapomnianych umiejętnościach podróży w czasie.

 

A tak pozatym - to widział ktoś tego kosmitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pozwolę wrócić do tematu duchów.

Mój mąż dopiero jak mu powiedziałam o tym wątku, opowiedział mi ciekawą historię:

Ojciec mojego męża nie żyje od kilkunastu lat. Za życia był znanym w całej okolicy nauczycielem muzyki i cenionym organistą. Po wieczornej mszy, kościelny i mój ś.p. teść odbywali swój rytuał - Kościelny gasił świece, obchodził kościół po czym wołał na górę, do teścia "Kazik, okno zamknij!", żeby nie zapomnieć o małym okienku przy chórze. I tak było przez lata. Teść zmarł nagle, na serce (miał tylko 36 lat :o ). Krótko po jego śmierci, kościelny jak zwykle gasił świece, obchodził kościół i odruchowo krzyknął swoje "Kazik, okno zamknij...!" i uświadomił sobie, że przecież Kazik nie żyje. W tym momencie usłyszał trzask zamykanego okienka.... Był tak przerażony, że pobiegł z krzykiem po proboszcza i we dwóch wdrapali się na chór. Okienko było zamknięte a klamki trzeba było mocno docisnąć i przekręcić w górę, żeby się zamknęło. Nie mógł tego zrobić wiatr. Opowiadali to zgodnie kościelny i proboszcz, obaj mocno to przeżyli. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to niech Tobie dowód niewprost poda za pomocą numerków w najbliższym losowaniu naszego Lotka. Jak będą OK to niech sobie wierzy w co chce. :wink:

 

PS. Jakby co to podaj te numerki w poście. :roll:

 

 

Kroyena nie pisalam ze mial z nimi kontakt , tylko ze w to wierzy.

Ludzie wierza w Boga choc Go nie widzieli.

Wierza w UFO choc nie widzieli.

On wierzy w podroze w czasie - ze sa mozliwe :D

A jak bede miala nr lotka - to nie bede ich oglaszac calej Polsce no co ty - daj ewentualnie maila to przesle tobie - juz nie bede taka sknera, z jedna osoba sie moge podzielic :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...