Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Po miesiącach gościny u Życzliwych zmobilizowałam się wreszcie do stworzenia własnego kąta :)

Witam tym, co lubię najbardziej, czyli orzeszkami w czekoladzie :D Proszę się częstować!

 

orzeszki.jpg

 

Na prośbę Przyjaciół tego wątku i ku własnej wygodzie, opracowałam mały przewodnik ;)

 

Łazienka mała: TU, TU, TU

 

Łazienka duża: TU, TU

 

Drzwi wewnętrzne: TU

 

Parter: TU i TU

 

Wiatrołap: TU

 

Salon: TU, TU, TU, TU, TU, TU, TU, TU

 

Ściana TV: TU, TU, TU

 

Maskownica karniszy: TU

 

Schody: TU, TU

 

Kominek: TU, TU

 

Jadalnia: TU, TU, TU, TU

TU, TU, TU, TU

 

Kuchnia: TU

TU, TU, TU, TU

 

Taras: TU, TU, TU, TU

TU

 

Projekt sypialni: TU, TU, TU

 

Moje przepisy: pasztet warzywny TU, malinowa chmurka TU, gęś pieczona TU, rolada cukiniowa TU, rolada szpinakowa TU

 

Moje DIY: nadstawka kredensu TU, taca TU, donica TU, herbatnik TU, skrzynia do sypialni TU i TU, ławeczka do wiatrołapu TU, stolik Vittsjo TU, lustro na wzór Brinkley Pottery Barn TU i TU,

 

Lista Pestki sklepów i szkółek ogrodniczych: TU

 

Do druku: ptaki Ameryki TU, czarno-białe wzory TU, TU, TU, rośliny TU , TU

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na metamorfozę czeka teraz ściana z telewizorem :) Ponieważ nie lubię oglądać telewizji, ale sprzęt z różnych przyczyn stać musi, chcę go wkomponować w ścianę tak, aby móc oglądać, zwłaszcza gdy telewizor jest wyłączony :p

Inspiracją dla mnie były galerie stworzone wokół odbiornika, który wydaje się być jednym z obrazów. U mnie będzie, niestety, największym ;)

 

tv1.jpg

 

tv2.jpg

 

tv3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda moja ściana:

 

tv.jpg

 

tv1.jpg

 

 

 

 

Meble muszą zostać jakie są i w tej kolorystyce. Na przemalowanie zgody nie dostałam :no:

Komoda ma szerokość 170 cm, biblioteczka 213 cm. Do zagospodarowania jest przestrzeń 170x118 cm :D Telewizor ma wymiary 100x64,5 cm

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczynają się moje dylematy:

1. czy linią górną powinna być linia witryny z książkami, czy też obrazki mogą wisieć powyżej?

2. czy obrazki powiesić wokół telewizora, czy też mogą one zachodzić na jego plecy?

 

Najprościej, ale jednocześnie najtrudniej dla mnie, byłoby powycinać kartki papieru i ponaklejać na ścianę. Ale obawiam się jednego: jak dojdę do optymalnego ułożenia obrazków, ściana będzie nadawała się do malowania :lol2: Dlatego bardzo proszę, dobre dusze, o zwizualizowanie mi tego przedsięwzięcia. Idę mierzyć obrazki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam wymiary obrazków (szer/wys):

obrazki1.jpg

 

1. lusterko w grubej ramie: 25,5x25,5 cm

2 i 3. ramka Ribba: 25x25 cm

4 i 5. ramka Eketanga: 23x32 cm

6. rameczki sosnowe Raket: 12,5x17,5 cm

7. obraz Vettriano: 45,5x52,5 cm

8. obrazek: 29x29 cm

9. ramka: 26x26 cm

10. reprodukcja Joan Miro: 51x61 cm (można zmienić ramkę na mniejszą do 40x50 cm)

11. trzy sztuki luster śednica 24,5 cm

12. obrazek: 32,5x42,5 cm

 

Nie wszystko musi się zmieścić, ale nie mam pojęcia co może wypaść :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...