Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeeeej jaki piękny on jest... :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: ta kanapa ma ma piękny kolor. i w ogołe coś czuje ze ta kanapa też jest piękna. Ale poprzednia moja kanap była z brw- wytrzymała tydzień :bash:

 

Emilia, porządnie mnie nastraszyłaś :o A jak on mi się po tygodniu rozpadnie? Oddali kasę za kanapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel ekstra, Szczęściaro. Mam nadzieję, że go kupiłaś :)

 

Dziękuję za głosy na wieszak. :) ten chudy podwójny powędruje pod choinkę dla mojej Kaśki. Ona ma takie małe miejsce na wieszak między otwartą kuchnią a drzwiami wejściowymi i zaraz po drugiej stronie tych drzwi jest koza obudowana cegłą. Zdjęcie stare, z grudnia 2013 2013-10grudzien-IMG_5215.jpg Będzie pasował, a jak nie, to powiesi go w siodlarni dla klientów, albo przy boksach w stajni. Tam na pewno się pryda do odwieszania różnych niezbędnych przydasiów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi,nie wszystko kupione w BRW jest tego samego producenta.Może warto sprawdzić kto jest producentem tego fotela?Oby był tak trwały jak ładny.

 

No właśnie, ciekawe, czy będą w sklepie to wiedzieć, na pewno zapytam :)

 

Fotel ekstra, Szczęściaro. Mam nadzieję, że go kupiłaś :)

 

Dziękuję za głosy na wieszak. :) ten chudy podwójny powędruje pod choinkę dla mojej Kaśki.

 

Pestko, jutro najpewniej go przywiozę :) Świetnie, że znalazłaś pomysł na "chudziaka", bo patrząc na fotkę z kozą (super jest!) będzie tam idealnie pasował :yes: To będzie super prezent :)

 

NIe wiem czy pisać....Bo mnie się fotel podoba tak sobie....Tkanina jakaś taka luźna na nim, nie porwał mnie wcale

 

Wani, gdzie widzisz, że luźna? Guziki pikowania ja tak naciągają. Taka tego typu pikowania uroda.

Fajny jest

 

Jest tak, jak pisze Pestka, tkanina jest super naciągnięta. Guziki się super trzymają, sprawdzałam. Tkanina Velvet 80000 cykli, cały robi naprawdę dobre wrażenie. Ale, tak jak często podkreśla Pestka, każde oko widzi inaczej ;)

Zobaczymy, co przyniesie jutrzejszy dzień ;)

Bardzo Wam wszystkim dziękuję!! :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, szybciutko, bo jeśli Ci się podoba to mają tylko kilka sztuk tych LUSTEREK

https://www.bonami.pl/p/zestaw-3-luster-goldies

 

Dzięki Pestko :hug:Na razie nałożyłam sobie bana na zakup kolejnych luster :cool:

Chociaż jak zobaczyłam te, z tego samego źródła, to ręce mnie świerzbią, żeby wrzucić do koszyka :D

 

9d45823c0d-350x350.jpg 17f23fc5d1-350x350.jpg

 

Nie mogę ich jednak kupić :( Oczyma wyobraźni widzę je u Agi nad łóżkiem na granatowej ścianie, albo u Catti nad stołem, powieszone trzy sztuki w poziomie :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...