Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Oto on, mój piękny, wygodny, zupełnie nieplanowany zakup :)

 

jaki on wielki :D

jak tron ;)

te plecy ma jakieś takie wielkie :D

ale całkiem fajnie ci się wpasował do salonu.... pasuje :yes:

niech ci służy :)

 

a poduszka obłędna!!!!

 

Na razie nałożyłam sobie bana na zakup kolejnych luster :cool:

Chociaż jak zobaczyłam te, z tego samego źródła, to ręce mnie świerzbią, żeby wrzucić do koszyka :D

 

Oczyma wyobraźni widzę je u Agi nad łóżkiem na granatowej ścianie, albo u Catti nad stołem, powieszone trzy sztuki w poziomie :)

 

poważnie??

wtedy będzie wyglądało jakby wisiało 9 luster :eek:

nie za dużo szczęścia na raz?

 

aż się zarejestrowałam do tego sklepu.... to coś podobnego jak WW, tak?

całkiem fajne rzeczy mają ;)

ceny niestety podobne... :cool:

 

ale dziękuję, że o mnie myślisz :hug:

pomysł z podwójnym lustrem sprzedałam Karenie ;)

świetnie u niej wyglądają nad komodą....

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

P I Ę K N Y

i powiem szczerze, że lepiej się prezentuje u Ciebie niż na fotce ze strony BRW

 

Szarość piękna. :) Twoje zdjęcie sklep powinien odkupić do reklamy swojego produktu.

 

:D Chodzę naokoło niego i go głaszczę :lol2: A do brw jutro jadę, bo nie podstemplowali mi gwarancji, to im powiem :lol2:

 

jaki on wielki :D

jak tron ;)

te plecy ma jakieś takie wielkie :D

ale całkiem fajnie ci się wpasował do salonu.... pasuje :yes:

niech ci służy :)

 

a poduszka obłędna!!!!

 

Dzięki Catti, rzeczywiście jest duży i mega wygodny :)

Poduszki, naturalnie, od Lucy :)

 

 

wtedy będzie wyglądało jakby wisiało 9 luster :eek:

nie za dużo szczęścia na raz?

 

aż się zarejestrowałam do tego sklepu.... to coś podobnego jak WW, tak?

całkiem fajne rzeczy mają ;)

ceny niestety podobne... :cool:

 

ale dziękuję, że o mnie myślisz :hug:

pomysł z podwójnym lustrem sprzedałam Karenie ;)

świetnie u niej wyglądają nad komodą....

 

Pamiętasz Twoją inspirację z łezkowymi lustrami nad komodą? TUTAJ :) Jak zobaczyłam to pierwsze lustro, to od razu mi się przypomniała :) Takie trzy w pionie przy stole u Ciebie wyglądałyby obłędnie.

Gdzieś można zobaczyć lustra u Kareny?

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wprowadził szyku do salonu :yes: Jest wspaniały. Koniecznie pochwal się nim w wątku PIU o USZAKACH :)

 

 

Mmikka, gdyby nie wprowadzone przez nas poprawki podczas budowy, przesuwanie jednej ściany i likwidacja drugiej, to w wiatrołapie mielibyśmy 4 drzwi i tyle. Zero miejsca na cokolwiek. Teraz ma idiotyczny kształt, ale jednak zmieściła się szafa i to spora, wieszak, siedzisko i nawet lustro będzie. Upadł niestety pomysł na cargo z butami :( wysuwane obok szafy. Nie ma miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaajny fotel :) Do niego widzę w zestawie kawę, ciacho i dobrą książkę :)

 

Już postawiłam orzeszki polecone przez Emilę z B.. :) Makadamia i nerkowce w czekoladzie, są przepyszne!! :) Książka też się znajdzie ;)

 

Ale wprowadził szyku do salonu :yes: Jest wspaniały. Koniecznie pochwal się nim w wątku PIU o USZAKACH :)

 

Dzięki Pestuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętasz Twoją inspirację z łezkowymi lustrami nad komodą? TUTAJ :) Jak zobaczyłam to pierwsze lustro, to od razu mi się przypomniała :) Takie trzy w pionie przy stole u Ciebie wyglądałyby obłędnie.

Gdzieś można zobaczyć lustra u Kareny?

 

ja to jestem jakaś zablokowana poziomem ostatnio.... kompletnie o tym zdjęciu zapomniałam i o tym, że można też w pionie powiesić :lol2:

wyobraziłam sobie te drugie trzy lustra w poziomie nad moim stołem i tak jakoś za dużo mi się wydawało w jednym miejscu, bo w głowie mam wciąż te trzy proste wąskie....

 

tu można zobaczyć jak Karena korzystając z promocji w Jysku poczyniła lustrzaną instalację :D

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?243498-Metamorfoza-mieszkania/page8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, w salonie prezentuje się wspaniale! bardzo mi się odcień podoba - w ogóle te szarości i czernie przepięknie podbiły drewnianość podłogi :) co to jest na tej podłodze?

 

od zawsze powtarzam, że szarości przecudnie podkreślają drewno :D

 

pięknie te fotel sie przezentuje, pasuje tu idealnie. ten fotel jest specyficzny, nie wszędzie będzie pasować, ale nie można powiedzieć, że nie trzyma proporcji albo jest brzydki.

 

Dziewczyny jak stoicie z prezentami????

 

słabo mi sie robi na samą myśl o nich.

 

możecie polecić jakąś książkę kucharską dla początkujących?

 

jakis prezent dla Babci. ma ktoś pomysł? nie ma niestety fejsa, żeby podejrzeć jakie książki lubi :lol2: może faktycznie książka, jakaś do czytania? polecacie coś???

 

aaaa i jak ta wyciskarka??? dajcie na nią namiar - może kupię komuś pod choinkę???? bedę mieć z głowy kilka osób :lol2:

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, ojjjj prezenty to ciężki temat ale mam nadzieję zamknąć w tym tygodniu :D

ja od rodziców przy wyjeździe na studia wypożyczyłam tę księgę kucharską - pewnie trochę się zestarzała, i raczej nowej nie znajdziesz, ale naprawdę można na niej polegać i dzięki niej jadłam coś więcej niż makaron z sosem Napoli Knorra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zgadzam się z dziewczynami że w Twoim salonie wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciach z BRW :)

 

absolutnie!

bo ten fotel potrzebuje przestrzeni ;)

tu ma i pasujące szarości i odpowiednią ilość miejsca... dobrze mu tam :D

 

Ale numer Catti, właśnie czytam wątek Kareny i ona na 4 stronie pisze o fotelu, który dziś kupiłam Jednak doradzające nie za bardzo za nim były

 

u Kareny jest znacznie mniej miejsca w kącie przeznaczonym na fotel... no i zgadzam się z Emilią ;)

... ten fotel jest specyficzny, nie wszędzie będzie pasować, ale nie można powiedzieć, że nie trzyma proporcji albo jest brzydki.

 

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny :hug:Jeszcze zrobiłam z nim test i postawiłam w jadali, obok kredensu. I rzeczywiści on potrzebuje miejsca ;) Do jadalni jest za duży. Do sypialni go nie targałam, bo waży 31 kg :cool: ale tam byłoby dla niego dosyć miejsca. Zostaje w salonie i jeszcze bardziej widzę, że koniecznie muszę mieć nową sofę ;)

 

U mnie z prezentami sytuacja w miarę opanowana, choć dla dwóch osób nie mam pomysłu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...