Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestuś :hug: Do tego rozwiązania od początku namawiała mnie Aga2183 :) Ale miałam obiekcje, czy nie będzie za agresywnie ;) Stąd myśl o bardziej spokojnej tapicerce :) Choć, z ręką na sercu, cały czas to biało-czarne rozwiązanie kołatało mi się w tyle głowy :D Dlatego bardzo dziękuję za dodanie mi odwagi, bo tak samo było z ciemnymi ościeżnicami do białych drzwi :) Bardzo się tego bałam, a teraz cieszę się, że je zrobiłam. Mam nadzieję, że z fotelem będzie podobnie :)

A z pokazanych tkanin moim faworytem była 18, 12 i 13 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:popcorn:Trzymam kciuki za szybką realizację :hug:

 

Może na zakończenie roku szkolnego się uda :D Czyli szybko nie będzie ;)

 

Ja znowu spóźniona :bash:

Chciałam napisać, że wycofuje głos na 3 po prezentacji fotela w tym materiale

a po przeczytaniu i obejrzeniu foteli z inspiracji zdobilabym bez wzorów, a wzór na poduszce:cool:

Ale to już po fakcie

Z pewnością będzie pięknie tak jak zrobisz :wiggle:

 

:lol2:

Jak się nie uda tego Imana w większej ilości przywieźć tanio do PL to pewnie zostanie taka opcja, o której piszesz: na gładko i z wzorzystą poduszką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, albo zrobisz jak mowilas co rozmawialysmy z Imanem, albo drugie wyjscie polski samolot, albo czekasz do maja i moj M go przywiezie i albo odbierzesz albo ci wysle. No zawsze masz opcje, a ilez yardow masz zamiar kupic??

 

Napisałam mejla do sklepu, w którym chcę kupić Imana (housefabric.com) pytanie w jakiej formie przesyłają materiał, czy na belce, czy złożony w paczkę. Zobaczymy czy odpiszą i to wiele wyjaśni ;) Myślałam o 6 yardach, wystarczy?? Z tego, co pamiętam, to tapicer mi mówił, że 5-6 metrów na ten fotel by poszło, więc na sam tył, wliczając pasowanie wzoru, tyle, co planuję powinno wystarczyć. Plus krzesła.

Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy :hug: i, jeżeli okaże się, że tak będzie najlepiej, z pewnością z Twojej propozycji skorzystam :) Ale wtedy najlepszym wyjściem byłoby kupienie go w Twoich okolicach, bo z US do Ciebie wyjdzie drogo ;) Poczekajmy, co odpisze sklep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś skazana na sukces :rotfl:

 

W samo sedno Catti :yes:

 

Aniu, a ja mam pytanie o rekomendowaną przez Ciebie i Pesteczkę wyciskarkę wolnoobrotową.

Bo im bardziej oddala się mi termin zakupu thermomixa tym bardziej skłaniam się do jakiegoś takiego urządzenia.

I pytanie mam takie, czy tylko ta, konkretnej firmy jest tak dobra, czy tylko chodzi o to żeby była wolnoobrotowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu, ja, bazując na poleceniu Pestki, nie rozglądałam się za innymi urządzeniami. I potwierdzam, że jest bardzo dobra, używamy jej niemal codziennie :) Nie wiem, czy inne są lepsze, czy gorsze, ale ta wolnoobrotowość ma tu duże znaczenie. To zupełnie inna jakość soku, niż ze zwykłej sokowirówki. Jeżeli masz zamiar kupić coś naprawdę dobrego, ale i za dużo większe pieniądze, poczytaj o wyciskarkach wolnoobrotowych, np. TU :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a mogłybyście podlinkować tą konkretną, którą używacie? Chodzi za mną wyciskarka, ale jak sprawdziłam ceny wyciskarek Hurom, które podobno są najlepsze to mi się odechciało zakupu. Z kolei wolnoobrotowy Braun, najczęściej dostępny w sklepach AGD, wg opinii użytkowników nie nadaje się podobno do niczego. Kłopotliwa jest dla niego marchewka, tylko miękkie cytrusy przerabia, a i to z problemami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botti kręci owoce pigwowca. Problemem okazały się pestki pomidorów, które zatykały wylot suchego i trzeba było plukać w trakcie.

 

Hurom wygląda niemal identycznie jak Botti :jawdrop:

 

Czy to taka, że nie trzeba np, jabłek obierać i wyciągać gniazd nasiennych - a i tak wyciśnie sok?? I nie obierać marchewki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a mogłybyście podlinkować tą konkretną, którą używacie? Chodzi za mną wyciskarka, ale jak sprawdziłam ceny wyciskarek Hurom, które podobno są najlepsze to mi się odechciało zakupu. Z kolei wolnoobrotowy Braun, najczęściej dostępny w sklepach AGD, wg opinii użytkowników nie nadaje się podobno do niczego. Kłopotliwa jest dla niego marchewka, tylko miękkie cytrusy przerabia, a i to z problemami.

 

panno migotko, to ta: link

jak tylko będę mieć miejsce na nią, to też kupię :)

 

Botti kręci owoce pigwowca. Problemem okazały się pestki pomidorów, które zatykały wylot suchego i trzeba było plukać w trakcie.

 

Hurom wygląda niemal identycznie jak Botti :jawdrop:

 

 

Dzięki wiwik :) Czasami ją można trafić taniej na alle, ja właśnie tak ją kupiłam :)

Pestko, przecież wszystkie te wyciskarki wyglądają niemal identycznie :) Ale wszystkie mniej lub bardziej udanie kopiują patent Hurona ;) Wszystko to kwestia materiałów, z których są wykonane. Nie wiem, czy Botti ma ślimak i sito z ultemu (chyba jednak nie sądzę ;) ), ale trybik przy wylocie pulpy ma plastikowy. Droższe wyciskarki mają 10-letnią gwarancję na części (!), a te tańsze tylko 2, ale zazwyczaj tylko na silnik (!). TUTAJ jest fajny post na co zwracać uwagę i czy warto inwestować ponad tysiąc złotych w wyciskarkę :)

Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że jestem, póki co, zadowolona z tego zakupu :) Botti dobrze sobie radzi z twardymi warzywami, ale specjalnie nie eksperymentuję i nasze soki to mieszanka marchwi, jabłek, gruszek, banana, kiwi i cytryny. Tej ostatniej nie wrzucam do wyciskarki, bo jakoś słabo radzi sobie z błonami otaczającymi miąższ i się zapycha :( Cytrynę i pomarańcze wyciskam więc osobno.

Dziennie wyciskam 1,5 l soku i mam nadzieję, że nie jest to zbytnie forsowanie urządzenia i posłuży mi w miarę długo, jak za tę cenę :) Z pewnością wydatek szybko się zwróci, jeżeli kupujecie świeże soki jednodniowe i po zakupie wyciskarki przestaniecie je kupować :)

 

Witam:) w wyciskarkach nie pomogę, przybiegłam, bo bliski jest mi temat tapicerowania fotela. Obejrzałam ściągawki co do zużycia materiału - jeszcze dokładniej doczytam, skąd te cudne tkaniny imamy8) i inne. pozdrawiam :bye:

 

Witaj ave! :) Korzystaj do woli, mam nadzieję, że te moje wątpliwości i bezcenne rady koleżanek będą Ci przydatne :) A jaki masz plan na swój fotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...