Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Slonko, cieszę się, że mogłam pomóc :) Obłowiłaś się, nie ma to tamto :D Zaglądam do Ciebie regularnie i mam nadzieję, że coś tam nam pokażesz ;)

"obłowiłaś" to za dużo powiedziane ......... kupiłam kilka rzeczy .......... bywam tam rzadko, więc nie wyjdę z 1 produktem przecież ;)

co miałabym pokazać ?? u mnie nie ma tak spektakularnych zmian, jak u Ciebie

zanim pokój córki przejdzie metamorfozę to też trochę potrwa

 

 

fajna bransoletka :) chociaż takich nie noszę, to gratuluję zdolności i szybkości, bo za Tobą zdążyć to na prawdę trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

To ja będę bardzo wdzięczna za pomoc w znalezieniu dobrego stosunku jakości do ceny, bo jak się orientowałam, bo samo urządzenie plus przeróbka na jego instalację, to wydatek ok 5-6 tys. Ale być może źle szukam ;)

 

Aniu nasz model to ten , jak widzisz cena to poniżej 2 tyś. Jak widzisz tak jak Pusia pisze do 2 tyś można sie zmieścić :-) Nie wydaje mi się żeby przerobienie instalacji miało kosztować 3-4 tyś, nie bardzo wiem co by trzeba tam robić żeby tyle kosztowało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby przerobienie instalacji miało kosztować 3-4 tyś, nie bardzo wiem co by trzeba tam robić żeby tyle kosztowało ;-)

 

Ivy, ale czujna jesteś :) jakoś nie wczytałam tego! 3-4 tys?? Za podłączenie 2 szt. plastikowych rurek??

Gdzie mieszkasz Aniu?? Jak nic w życiu nie zamontowałam to zamontuję Wam ten zmiękczacz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, ale czujna jesteś :) jakoś nie wczytałam tego! 3-4 tys?? Za podłączenie 2 szt. plastikowych rurek??

Gdzie mieszkasz Aniu?? Jak nic w życiu nie zamontowałam to zamontuję Wam ten zmiękczacz :lol2:

 

Pusia ja coś tam robiłam, zabiorą narzędzia ty wino i damy radę :lol2: a potem za zarobione chyba seeeee wielką beczkę wina kupimy i zostaniemy u Ani z miesiąc :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się głupio przyznać, nigdy wcześniej nie widziałam takiej baterii jaką pokazała Sylwia.:no:

Zgodnie z radą postawię na złotym cielcu kieliszek, nie mam ze złotym paskiem ale domaluję złotolem :yes:

A teraz idę czytać o ivy filtrze, widzę, że następna choroba zakaźna na FM nadciąga :)

 

ja też o takiej baterii nie słyszałam, dopóki nie zaczęłam drążyć tematu. :rolleyes:

 

taką mam na oku :D

 

http://image.ceneo.pl/data/products/33130228/i-blue-water-ricanti-stare-zloto.jpg?=2e703 tylko cena 1100 zł.................. plus filtr osmo, robi się ładna sumka, za bajer który chyba nie jest mi potrzebny...

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie doczytałaś Melisko - winem musimy uzupełniać niedobory minerałów z tej wody ze zmiękczacza :lol2:

 

Wiecie co, jesteście samolubne-może nie mam niedoboru minerałów, ale dobre towarzystwo i winko jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A ja mogę jakiegoś super plakora upiec. Przyjmiecie do spółki?:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, Mel bierzemy ?? beczka na 5 wystarczy co ??

 

 

Bierzemy, ale wina trzeba więcej skołować, Ania nas wykarmi, ale już zapowiedzala szlaban na procenty w rozpoczynającym się dzisiaj poście - więc w tej kwestii nie możemy na nią liczyć :rolleyes:

Chyba, że jej rabat damy z tych 4 tys za montaż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jeszcze Popielec .......... ładnie tak ? ;)

 

 

Moc to jest, bo Meliska wie kiedy się pojawić :p

coś na zasadzie: "uderz w beczkę (z winem), a Meliska się odezwie ;) ;P

noszz straszne one co nie?? szczuja i to w "taka" srode :no:

 

ale kto mowi,ze to picie ma.byc dzisiaj???

 

 

 

Co do przyjecia Sylwii jestem."za"... ale orpcz ciacha to moze jeszze cos pod pazuche co? ;-):-P

 

SORKI za literki..ale z tel pisanie to.nie pisanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...